18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebany ruski wrot...

Halman • 2024-01-16, 10:43

czyli drogowy dziki zachód na dalekim wschodzie...

1234dupa

2024-01-16, 12:59
Ciekawe ilu takich po polskich drogach teraz jeździ. Wybraliście sobie holownie pejsolubnego i Tuska co wszystko zrobi byle nie walczyć o biznes polski to nazapraszal ich pewnie ile wlezie

turor

2024-01-16, 13:05
1234dupa napisał/a:

Ciekawe ilu takich po polskich drogach teraz jeździ. Wybraliście sobie holownie pejsolubnego i Tuska co wszystko zrobi byle nie walczyć o biznes polski to nazapraszal ich pewnie ile wlezie



Jak nie walczy?
Lotnisko do zaorania pod biznes kartoflowy.
Elektrownia atomowa pod konsulting czy miejsce dobrze wybrane.
Terminal kontenerowy w Świnoujściu pod analizy opłacalności.
A 100 dni jeszcze się nie skończyło :D

korowiow777

2024-01-16, 14:22
Przej***ne. Zimno, do najbliższego szpitala pewno z 700 km a helikoptery latają sobie z wiadomych względów nad Ukrainą. Ale i tak mi ich nie żal.

woytasw

2024-01-16, 15:39
Piękny dzwięk diesla i jebnięcia w ciężarówkę.

Molch

2024-01-16, 16:03
turor napisał/a:

Jak nie walczy?
Lotnisko do zaorania pod biznes kartoflowy.
Elektrownia atomowa pod konsulting czy miejsce dobrze wybrane.
Terminal kontenerowy w Świnoujściu pod analizy opłacalności.
A 100 dni jeszcze się nie skończyło



Walczy o upie**olenie każdej Polskiej inwestycji na terenie Polski jednym słowem :D by jego Pan Niemiec mógł dalej hajs trzepać na głupich polaczkach :D

SandaczPL65

2024-01-17, 05:33
Ja mam takie wrażenie że prawie każdy wypadek od ruskich dzieje się na tej samej drodze :mrgreen:

Cobalt54_PL

2024-01-17, 22:55
Molch napisał/a:

Walczy o upie**olenie każdej Polskiej inwestycji na terenie Polski jednym słowem by jego Pan Niemiec mógł dalej hajs trzepać na głupich polaczkach



No oczywiście, lepiej bez zastanowienia wydać grube miliardy złotych na jakieś przekopy mierzei jak tamtędy średnio 3 statki dziennie przepływają czy puste lotniska jak to w Radomiu. Byleby wcześniej kupić działki na tym terenie i w spółce dać etat komuś znajomemu.