18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebany ma głos

olafbtw • 2012-05-22, 20:40
Jak na Koreańczyka głos ma spoko :pijaki:

davemet

2012-05-23, 03:25
Wyp... gimbusy! Gościu ma naprawdę niesamowity głos.

oldsoul166

2012-05-23, 06:48
Już ch*j z tym, że żółtek i miał trudne życie- głos ma petarda !

Przez takich ludzi jak on przestaje być rasistą.

TheColt

2012-05-23, 09:23
Przeraza mnie ze ten zj***ny program jest emitowany w kazdym kraju i w kazdym kraju ma ten sam schemat. Czy wy podniecający sie tym programem nie widzicie ze coś musi byc na rzeczy skoro w kazdym kraju jest nakrecony w identyczny sposób i wywołuje identyczne emocje? k***a jak mozna sie popłakać z tego ze ktos ma dobry głos? A ci co przed telewizorami siedzą i płaczą razem z ŻURI i widownią myśląc ze to dlatego ze ten chłpak/dziewczynka/dziadek czy ch*j wie kto tak ładnie spiewa są załośni i głupi. To jest zwykłe manipulacja telewidzem, wyostrzanie/trening podatności na treści wyświetlane w TV. Ludzie wypie**olcie telewizor bo wam wode z mózgów robi.

miodowar

2012-05-23, 10:41
Fajnie, że w Korei też mają TVN.

szymek9090

2012-05-23, 10:51
Mohi prawda w oczy kole ?

Ryuk

2012-05-23, 12:29
Jacy wy jesteście k***a mać pie**olnięci, co drugi do odstrzału. Brakuje jeszcze sp***olonego komentarza typu "co to robi na sadolu" - swoją drogą, pewnie jakiś pajac zaraz to napisze. Nikt nie zmusza Was do oglądania śpiewającego żółtka, a tym bardziej dodawania nędznych komentarzy. Spinacie poślady jakby Wam gówno z mózgu dupą uciekało, a zawory Wam puszczają w momencie, gdy ktoś zrobi coś lepiej niż Wy. "Jak ja nie cierpię tego sp***olonego szoł dla ciot! " - to k***a nie oglądaj, wydaje się banalnie proste. Skończ waść i wstydu oszczędź.

A teraz Wam powiem dlaczego jesteście pie**olnięci - koleś miał ch*jowe życie i tylko dzięki muzyce, a konkretnie dzięki śpiewowi, mógł zapomnieć o tym, że nie ma żadnej rodziny i przez 10 lat wił się po ulicy jak zmarznięte gówno. A Wy k***a siedzicie w domu, ciepło i sucho przez X lat, pod skrzydełkami rodziców, nie potraficie niczego docenić. k***A ! Wk***iłem się.

BTW. Hipokryzja u niektórych sięga zenitu. Przykład "kolegi" frost07:

- "Co on taki k***a na twarzy smutny? "

@Michster
- "A ty myślisz, że nie mam co robić, tylko 8 minut oglądać skośnookiego kastrata? "

Nosz k***a mać, jakim to trzeba być głupim. Pytasz się czemu jest smutny, po to żeby chwilę później napisać, że Cię to nie obchodzi? ... Załamujecie mnie ludzie, naprawdę. Spodziewałem się sk***ysynów i sk***ieli, a nie niedorozwiniętych hejterów.

A żółtkowi się należało, w końcu, coś od życia.

FanatiCS

2012-05-23, 12:58
Szaler napisał/a:

To oni mają tam dostęp do muzyki zza granicy?



Proponuję się najpierw dowiedzieć czegokolwiek o Korei płd zanim zaczniesz takie mądrości pisać.

TheColt

2012-05-23, 13:54
Ryuk napisał/a:

A teraz Wam powiem dlaczego jesteście pie**olnięci - koleś miał ch*jowe życie i tylko dzięki muzyce, a konkretnie dzięki śpiewowi, mógł zapomnieć o tym, że nie ma żadnej rodziny i przez 10 lat wił się po ulicy jak zmarznięte gówno.



I własnie to mnie przeraza najbardziej że tak wielu ludzi bierze te programy na powaznie :cry:

Kolego pomyśl logicznie na casting przychodzi bezdomny od 10 lat, śpiący w publicznych toaletach, brudny, smierdzacy, wyglądający jak pół dupy z za krzaka koles zeby sprawdzic sie w TV i od tak go biorą ? Koles bez zadnej opieki medycznej prawdopodobnie niedozywiony wyskakuje "z pod mostu" i ma głos jak Pavarotti, zadnych syfów na ryju blizn? Otwórzcie oczy :shock:

Jeadong

2012-05-23, 14:42
@up
hahaha dokładnie k***a, idealnie wyreżyserowana bajka żeby wpłynąć na uczucia widza, trudne dzieciństwo, głos nieśmiałego, zaszczutego dziecka i oczywiście ogromny talent (co nie ulega wątpliwości). Fakt, że to korea tylko potęguje podejrzenia, pewnie południowa bo w północnej nie ma takich programów rozrywkowych, tam nawet miasta, wioski, zachowanie ludzi są sztuczne i wyreżyserowane dla świata.

Aha i rzygać się chce jak widzę ludzi piszących "łezka się w oku kręci, mam 26 lat ale się popłakałem" itd., k***a dla przykładu był ostatnio materiał o Dzejsonie, wypisywali "wielka flaszka dla niego" itd. ale jak k***a wyjdzie z domu i spotka jakiegoś żula grającego na gitarze, skrzypkach czy starającego się zarobić na własne utrzymanie to k***a spojrzy krzywo i pójdzie dalej. Bieda i cierpienie jest wszechobecne ale żeby to zauważyć niektórym potrzebny jest odpowiedni nastrój- muzyka, ciężkie sceny itd.

Mattis

2012-05-23, 14:48
Przez pierwszą minutę myślałem, że ma zamknięte oczy

PiesKracy

2012-05-23, 15:21
fajnie pewnie i tak dla jury bardziej inspirujące było wsadzanie sobie kciuka od stopy w odbyt :-)

dwakilo

2012-05-23, 17:06
Niestety nie mogę tego znaleźć po tagach ale już...

majsterPn

2012-05-23, 18:47
obczajcie że TVN jest juz w korei

gieno1

2012-05-23, 19:14
tak jakoś mi sie skojarzyło "Mr. Trololo original upload "