18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jebana lewacka rodzina

The Butcher • 2013-09-22, 12:14
Lewackie sk***ysyńskie myślenie :fuck-off:


Sick_Stick

2013-09-22, 12:17
To zaproszenie dla turasów czy co?

JądroChaosu

2013-09-22, 12:25
Spokojnie, Michałku, to tylko telewizja...

NWC

2013-09-22, 12:30
Nie ma piwa za komentarz na końcu, dziewczyna sprytna, dobrze to wykombinowała! :P

The Butcher

2013-09-22, 12:34
Z jego błogosławieństwem :amused:

SamSobieBogiem

2013-09-22, 12:36
NWC napisał/a:

Nie ma piwa za komentarz na końcu, dziewczyna sprytna, dobrze to wykombinowała! :P




sauerps

2013-09-22, 13:23
że tak nieoryginalnie powiem... twarz nieskalana inteligencją

ASAKKU

2013-09-22, 14:01
Co za sk***iałe myślenie autora....

1. Kto k***a ogląda tego typu "show"?
2. A co niby k***a prawica zrobiła żeby to ukrócić?
3. Zarówno Jaruś, jak i Pinokio k***a górników, rolników i wiele innych grup pok***ieńców chronią mimo, że system wynagrodzeń mają rodem z PRL...
4. Kościół nadal nie płaci podatków mimo, że wszyscy obywatele płacą na nich i ich utrzymują (nieisttotnie czy ktoś jest wierzący)...

Teraz mi misiu powiedz, jaka jest różnica pomiędzy lewicą a prawicą obecnie, bo k***a nie zarejestrowałem...

juby0001

2013-09-22, 14:11
ASAKKU napisał/a:

Co za sk***iałe myślenie autora....

1. Kto k***a ogląda tego typu "show"?
2. A co niby k***a prawica zrobiła żeby to ukrócić?
3. Zarówno Jaruś, jak i Pinokio k***a górników, rolników i wiele innych grup pok***ieńców chronią mimo, że system wynagrodzeń mają rodem z PRL...
4. Kościół nadal nie płaci podatków mimo, że wszyscy obywatele płacą na nich i ich utrzymują (nieisttotnie czy ktoś jest wierzący)...

Teraz mi misiu powiedz, jaka jest różnica pomiędzy lewicą a prawicą obecnie, bo k***a nie zarejestrowałem...







ASAKKU napisał/a:

Co za sk***iałe myślenie autora....

1. Kto k***a ogląda tego typu "show"?
2. A co niby k***a prawica zrobiła żeby to ukrócić?
3. Zarówno Jaruś, jak i Pinokio k***a górników, rolników i wiele innych grup pok***ieńców chronią mimo, że system wynagrodzeń mają rodem z PRL...
4. Kościół nadal nie płaci podatków mimo, że wszyscy obywatele płacą na nich i ich utrzymują (nieisttotnie czy ktoś jest wierzący)...

Teraz mi misiu powiedz, jaka jest różnica pomiędzy lewicą a prawicą obecnie, bo k***a nie zarejestrowałem...






Kryn3k

2013-09-22, 14:34
Podejrzewam, że nawet moja babcia tych programów tak nie przeżywa... No, ale w końcu gra aktorska na wysokim poziomie to można śmiało pomyśleć, że to dokument.