18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda.

~Beny • 2016-08-20, 23:08
Po zabiegu


RmX

2016-08-21, 13:07
@up
Poleca te przeżycia z rwania ósemek... godzinne rwanie wielkimi kombinerkami gdzie 1 osoba cię trzyma a druga wyrywa... chrupanie, zgrzytanie, pękanie i te myśli "wyrwą to k***a dzisiaj czy nie". Ja nie polecam, a już się szykuje następne rwanie.

analnyrycerz

2016-08-21, 13:23
Tommytom napisał/a:

Sądząc po opuchniętym ryju, miał wyrywanie ósemki. Amerykanie nawet do takiego gówna dają narkozę albo "głupiego Jasia". Sam miałem rwane w miejscowym znieczuleniu, polecam :lol:



miesiac temu rwalem w miejscowym kiedy dentystka zaczela ruszac zebem to myslalem, ze sie posram idiotka dala mi za malo znieczulenia, natomiast moja siostra usuwala rok wczesniej i nie czula nic :idzwch*j:

Final

2016-08-22, 02:43
PANxxxBDSM napisał/a:

Ale brzydki pedał :(



A co? Wolisz ładnych chłopców? ;-)

SerB

2016-08-22, 05:02
Tommytom napisał/a:

Sądząc po opuchniętym ryju, miał wyrywanie ósemki. Amerykanie nawet do takiego gówna dają narkozę albo "głupiego Jasia". Sam miałem rwane w miejscowym znieczuleniu, polecam



No właśnie też się pochwalę, że miałem wyrywane, a właściwie ,,wycinane'' obydwie dolne ósemki. Zabieg do najłatwiejszych nie należał, bo zęby nie dość, że w doskonałej kondycji, to jeszcze przyrośnięte do żuchwy. Jeden z lepszych specjalistów w Polsce męczył się z tym ponad pół godziny (na każdy ząb osobno oczywiście) używając do tego różnych dłut, pił i innych poważnych narzędzi. Mimo to miałem znieczulenie miejscowe.
Dlatego zawsze się zastanawiałem, w jakich sytuacjach podaje się takie ,,ogłupiające'' środki, skoro u mnie wystarczyło miejscowe znieczulenie.

Fargariel

2016-08-24, 09:25
Ja się tak na morfinie nie bawię, zazdroszczę ;]