18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda

OkopconyKaptur • 2013-09-12, 21:24
Pewnego dnia, do domu wrócił kierowca ciężarówki.Jako że rzadko bywał w domu, a wakacje dopiero się rozpoczęły zaproponował swojej córce, by ta pojechała z nim w trasę do Hiszpanii .Dziewczyna zgodziła się bez namysłu,bo ojciec nieczęsto pojawiał się w domu.Rodzice dziewczyny byli rozwiedzeni i nie mieszkali razem.
W czasie podróży dziewczyna zaczęła się nudzić.Porozglądała się po kabinie... w pewnym momencie dostrzegła na drzwiach odbijające się światło od metalowego przedmiotu.Dziewczyna zanurzyła rękę w półeczce i oto okazało się że to mały scyzoryk.Ojciec pouczył dziewczynę aby uważała na niego, gdyż ma dla niego ogromną wartość sentymentalną.W trakcie podróży zmieniły się warunki meteorologiczne. Zaczął padać deszcz.Trudne warunki na drodze przyczyniły się do wypadku.TIR uderzył w drzewo.Ojciec z córką zostali przewiezieni do szpitala.Po 2 dniach dziewczyna zmarła.Ojciec oprócz kilku siniaków wyszedł bez szwanku.
Nie mógł się pogodzić ze stratą córki.Postanowił ją pochować.Matka mieszkająca w USA miała nie zdążyć na pogrzeb.Po oficjalnej ceremonii pogrzebowej, 2 dni później przyjechała rodzicielka dziewczyny.
Postanowiła odkopać grób i pożegnać się z córką.Po ostrożnym wyjęciu trumny,matka otworzyła ją.To co zobaczyła ją przeraziło.w wewnątrz trumny zostały wyryte słowa "MAMUSIU JA JESZCZE ŻYŁAM".

zuojestwszedzie

2013-09-12, 21:31
lepszej opowieści nie czytałem, a na koncu po przeczytaniu "mamusiu ja jeszcze zyłam" cos we mnie drgnelo
ide srac

LeszekG

2013-09-12, 22:18
Tak popie**olone, że aż śmieszne

KoniecZartow

2013-09-12, 22:35
Zajebiste stary. Zmajstruj więcej takich czytadełek :D

~zsakuł

2013-09-12, 23:24
zuojestwszedzie napisał/a:

lepszej opowieści nie czytałem, a na koncu po przeczytaniu "mamusiu ja jeszcze zyłam" cos we mnie drgnelo
ide srac


i jak tam wrażenia z frontu? na rzadko czy na mięciutko?

eligurf

2013-09-13, 08:14
Najciekawsze skąd wiedziała, że to mamusia otworzy wieko.

Smutas

2013-09-13, 10:28
Co to, qrwa, jest? Portal z twórczością dla niedorobionych pisarzy????

joystik1337

2013-09-13, 14:27
Ale musieli zapie**olić w to drzewo, skoro ich powyginało w kabinie tira.

stalowyszczur

2013-09-13, 14:28
Odkopac grob i sie pozegnac, prawdziwie hard-corowa milosc matczyna.

oc...........an

2013-09-13, 14:38
Chłodna creepypasta kardynale!

Idę grać w Europa Universalis IV ale moje życie już na zawsze się zmieni, ponieważ prawdopodobnie nigdy nie dowiem się co matka zrobiła z scyzorykiem... :C

Wstawiam to dzieło żeby lekko rozjaśnić smutną atmosferę:


Slaw

2013-09-13, 14:40
Najbardziej ch*jowa creepypasta świata. Pozdrawiam.

fuub

2013-09-13, 15:22
Jak na creepypaste to słabe...

manriusz

2013-09-13, 15:25
Następna "miejska legenda".Pierdoły same.

wormarder

2013-09-13, 15:28
co to za drzewo że rozj***ło ludzi w tirze, a nie drzewo?

pewnie jakieś drzewko spod smoleńska :lol: