18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda próbna 2

~Sunday • 2014-02-27, 20:58
Tym razem Jeff Gordon przebiera się za taksówkarza i zabiera na przejażdżkę jednego z wielu reporterów, którzy sapali przy poprzedniej produkcji, że wszystko było ustawione i reżyserowane.



Część pierwsza - www.sadistic.pl/jazda-probna-vt182528.htm

prezeszdzich

2014-02-27, 22:57
nfs most wanted w realu jednak nie jest takie fajne

Magicalan

2014-02-27, 23:00
Ładnie go zrobili :) W sumie przez jego gadanie powstała druga reklama, profit dla firmy :P

Tytanowy-Owsik

2014-02-27, 23:05
Nie jeden by miał w gaciach pełno przy takiej sytuacji :P

Matuus

2014-02-27, 23:06
Dla mnie dalej fake. Przerażona osoba nie wstałaby po 10 sekundach i z uśmiechem na twarzy podawała spokojnie ręce, które przy adrenalinie, którą ten facet starał się zaprezentować latałyby mu jak u osoby z parkinsonem, głos u takiej osoby też nie brzmi normalnie, no i przede wszystkim taka osoba też nie wygląda na ubawioną 10 sekund po zdaniu sobie sprawy, że wszystko jest w porządku. Nigdy nie wierzcie reklamom.

MajkelT

2014-02-27, 23:10
Koleszka sapie że jebie reżyserką, i ten go zabiera na podstawiony pościg...? Ja pie**ole.

xiukn8

2014-02-27, 23:13
Nawet jeśli to nie fake to koleś bardziej przerażony jest ucieczką przed psami aniżeli samą jazdą.

wbrian

2014-02-27, 23:37
@Matuus
Nie licz na to, że Ciebie wkręcą :-)

Avans

2014-02-27, 23:45
q.. na jego miejscu tez bym sie zesrał. Swoją drogą fajnie cos takiego przezyc.

Aragon1988

2014-02-28, 00:20
Wszystko fajnie tylko na ch*j tam ta pepsi czy inna cola?

przeme13

2014-02-28, 04:18
fake w ch*j x2

ramzei

2014-02-28, 07:17
Matuus napisał/a:

Dla mnie dalej fake. Przerażona osoba nie wstałaby po 10 sekundach i z uśmiechem na twarzy podawała spokojnie ręce, które przy adrenalinie, którą ten facet starał się zaprezentować latałyby mu jak u osoby z parkinsonem, głos u takiej osoby też nie brzmi normalnie, no i przede wszystkim taka osoba też nie wygląda na ubawioną 10 sekund po zdaniu sobie sprawy, że wszystko jest w porządku. Nigdy nie wierzcie reklamom.



Liczysz, że Ciebie też zaproszą? A tak na poważnie jest jeszcze ogromne uczucie ulgi zaraz po dowiedzeniu się, że jesteś wkręcany. Myślisz i mówisz jakby się nic nie stało.

PustySocho

2014-02-28, 10:11
Matuus napisał/a:

Dla mnie dalej fake. Przerażona osoba nie wstałaby po 10 sekundach i z uśmiechem na twarzy podawała spokojnie ręce, które przy adrenalinie, którą ten facet starał się zaprezentować latałyby mu jak u osoby z parkinsonem, głos u takiej osoby też nie brzmi normalnie, no i przede wszystkim taka osoba też nie wygląda na ubawioną 10 sekund po zdaniu sobie sprawy, że wszystko jest w porządku. Nigdy nie wierzcie reklamom.



A jak za dzieciaka z drzewa spadłeś czy Ty już z pokolenia komputera?
Spadłeś dusiłeś się wszyscy się śmiali 5sec i ty się śmiałeś.

Adek1507

2014-02-28, 12:31
Matuus napisał/a:

Dla mnie dalej fake. Przerażona osoba nie wstałaby po 10 sekundach i z uśmiechem na twarzy podawała spokojnie ręce, które przy adrenalinie, którą ten facet starał się zaprezentować latałyby mu jak u osoby z parkinsonem, głos u takiej osoby też nie brzmi normalnie, no i przede wszystkim taka osoba też nie wygląda na ubawioną 10 sekund po zdaniu sobie sprawy, że wszystko jest w porządku. Nigdy nie wierzcie reklamom.



Pamiętam jakieś 8-9 lat temu przeskakiwałem z kumplami przez ogrodzenie. Oczywiście z moim szczęściem musiałem podczas skoku zahaczyć nogą o górę ogrodzenia. Niewiele myśląc podczas upadku podparłem się ręką i całym ciężarem ciała spadłem na rękę. Chwile po upadku kumple się śmiali a ja z ciekawości podwinąłem rękaw w bluzie. Okazało się, że ręka zamieniła się w literę S. Przez pierwsze 5-10 sekund byłem w szoku, ale jak sobie uświadomiłem, że mam rączkę do wymiany, zacząłem się śmiać. Adrenalina jest chwilowa i po uświadomieniu sobie, że to dzieje się naprawdę itp. to mija.