18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda po Xbox One

Dz...........ak • 2013-06-18, 12:51
O tym jakiej konsoli kupować nie warto. ;)






froqer

2013-06-18, 18:32
Przecież jak grubego kamera złapie, to wyskoczy ostrzeżenie, że nie wolno udostępniać gier dużej grupie osób.

A co do tych filmików, jak się można tak podniecać przez gry/konsole?

sharqylbj

2013-06-18, 18:34
A ja wolę na spokojnie przeczekać całe to zamieszanie: raz, że Sony prawdopodobnie coś w związku z systemami antypirackimi ukryło, żeby teraz na fali hejtu zmiażdżyć marketingowo XBO (co się, cóż, dzieje..), dwa, że prawdopodobnie MS z połowy ustaleń się wycofa, albo przynajmniej zelży te ograniczenia. Dlaczego warto IMO czekać - a choćby po temu, że XBO ma lepsze ekskluzywy, wygodniejszego pada, kinect to dobry fun po pijaku (z autopsji wiem). Różnica 100$ czy euro to nie jest tak dużo, jeśli dostaje się w cenie kinecta (oczywiście, jak ktoś jest tym zainteresowany), a pewnie na święta sklepy wymyślą jakieś bundle z grami, że wyjdzie taniej :D

Sergii

2013-06-18, 18:41
Gdyby ktoś szukał kolesia z 1 filmiku, to jest to boogie2988 z YT.

HEILicopter

2013-06-18, 18:47
Ja pie**ole Suty_dziobaka, Ty tak serio? Rozumiem fanboystwo ale k***a bez przesady. Co filmik obrazajacy MS to widze Twoj nick. Wez wyjdz z domu i przestan toczyc wojne trollow bo przekonaywanie ludzi "moja prawda jest bardziej prawda niz Twoja" jest ch*jowe i jebie gimbaza. Jedni kupia XOne, drudzi PS4 a wrzucajac takie filmiki robisz z siebie debila, bo robisz to za darmo, tylko by zaspokoic swoje ego fanboya. A moze starasz sie o ciepla posadke w marketingu Sony Polska?

PS. Gdzies czytalem, ze Xbox dopiero rozwinie swoje multimedialne skrzydla w 2015 roku, Microsoft podobno ma duzo prototypow takie jak np okulary z wyswietlaczami 3D (cos al'a Oculus Rift) i bedzie to wspolpracowac z kinectem. Wrazenia musza byc niesamowite. Przy czym te okulary mozna nosic swobodnie z karta SIM, dzieki ktorej bedzie mozna np korzystac z nawigacji satelitarnej w miastach czy w trasie. (Google Glass) Niby nic, ale technologicznie MS pompuje o wieeele wiecej pieniedzy niz Sony. I idzie na przod. PS4 wydaje sie po prostu hardcore'owa konsola dla graczy.(ciagle mniej hardcore'owych od PC'towcow) XOne to all-in-one. I idzie w przyszlosc. Takie sa realia.

KacGacie

2013-06-18, 18:51
Na drugim filmiku koleś się tak przejął, że zapomniał o odpalonej fajce ;]

slipknotyk

2013-06-18, 18:53
2 filmik yt/cyfronomicon

filipedia2

2013-06-18, 18:55
francis jest śmieszny, ale za ch*ja nie mogę zrozumieć co mówi...

mateuszowy

2013-06-18, 18:58
W Polsce xbox one nie będzie działał przy starcie. Pozdrawiam serdecznie.

mleko118

2013-06-18, 19:09
Nie ma piwa gram na PC mam w dupie konsole ! :P DOta2 only

Matush5

2013-06-18, 19:10
Zobaczycie, że po premierze nowego Xboxa One będzie wielka gratyfikacja Microsoftu, za to, że walczą z narkomanią i przestępczością ponieważ Kinect podsłuch*je rozmowy domowników i gdy usłyszy słowa " Klucze " automatycznie to nagrywa i wysyła na policje :)

A teraz, zastanówcie się. Jak będzie wyglądał nowy Windows :) Na mojej poczciwej 7 podejrzewam, że bede leciał jeszcze 5,6 lat jak zapie**olą możliwość instalowania gier do jakiś specjalnych bibliotek, których już użytkownicy nowego Windowsa nie odpalą bo Ty już ją masz u siebie, na 100% będzie ta sama technologia i naj***ne 10 aplikacji do oglądania telewizji zastanawiam się czy w ogóle będzie pulpit i będzie można instalować jakieś programy ? Czy będą specjalne strony od Microsoftu do pobierania programów takie jak oni nam narzucą ? Zakaz pobierania MP3 itp. itd. ? Zobaczycie, że Microsoft z tym Xboxem się tylko rozkręca ja już na początku myślałem że zaimplementują do nowego Windowsa te śmieci... Jeszcze, zobaczycie, że szczególnie laptopy będą miały przej***ne, jak będą narzucać kupno lapka z najnowszym systemem i do tego jakiś ala Kinect czy jak to sie tam pisze.

Tak samo jak jest z dzisiejsza sytuacja z Windows 8 dużo ludzi nie chce tego systemu a są im narzucane.

@upupup - Xbox One idzie w przyszłość ? Microsoft pompuje kase w super gadżety a Sony robi "tylko" konsole dla graczy ?
Przecież k***a właśnie tego ludzie chcą grać w pie**olone gry prawda ? Powiedz mi po ch*j Ci w konsoli do gier jakaś telewizja, rozpoznawanie humoru, twarzy itp. ? Będziesz z gołym ch*jem chciał pograć na kanapie a Ci kamerka pie**olnie fotke bo zdobyłeś achievement i prześle na jakąś listę :) To samo, po co masz kupić ciężarówkę skoro jest Ci ona nie potrzebna ? Niby jeździ jak samochód 4 koła ma(zazwyczaj więcej), masz tam radio, nawigacje, skrzynie biegów. Ale po prostu jest Ci k***a nie potrzebna bo jest za duża prawda ? Daje sobię rękę uciąć, że 3/4 ludzi na świecie było by zadowolonych gdyby zamiast tej telewizji zrobili by układ graficzny porównywalny do PS4 :) Przy kolejnym Xboxie będziemy mieć telezakupy, pizzerie, k***y na zamówienie a za dodatkową opłatą bd. można zagrać w grę.

Dz...........ak

2013-06-18, 19:47
pilaf666 napisał/a:

Ja pie**ole Suty_dziobaka, Ty tak serio? Rozumiem fanboystwo ale k***a bez przesady. Co filmik obrazajacy MS to widze Twoj nick. Wez wyjdz z domu i przestan toczyc wojne trollow bo przekonaywanie ludzi "moja prawda jest bardziej prawda niz Twoja" jest ch*jowe i jebie gimbaza. Jedni kupia XOne, drudzi PS4 a wrzucajac takie filmiki robisz z siebie debila, bo robisz to za darmo, tylko by zaspokoic swoje ego fanboya. A moze starasz sie o ciepla posadke w marketingu Sony Polska?



Zanim pisać brednie mogłeś kliknąć na mój profil.
http://www.sadistic.pl/kompromitacja-ps3-vt205031.htm

Jak widzisz, nie jestem jakimś fanboyem Playstation. Od PS zdecydowanie wolę peceta (gry niezależne, strategie, gry ekonomiczne, symulatory... czyli wszystko to czego na konsolach nie znajdę).

abrakadabro

2013-06-18, 20:36
Może mi ktoś wyjaśnić o co ta cała spina? W moim świecie jak produkt mi nie odpowiada to go nie kupuje, zamiast robić miliony filmów o tym jak kiepski jest to produkt i jak bardzo nie chcę go nabyć itd.

kosa1kosa

2013-06-18, 21:11
nie wiem po ch*j ten grubas wali młotkiem w ten sensor, wystarczy że by na niego usiadł...

McMenel

2013-06-18, 21:23
abrakadabro napisał/a:

Może mi ktoś wyjaśnić o co ta cała spina? W moim świecie jak produkt mi nie odpowiada to go nie kupuje, zamiast robić miliony filmów o tym jak kiepski jest to produkt i jak bardzo nie chcę go nabyć itd.


Po to aby naiwni konsumenci wiedzieli w co się pakują.
Co do MS i ich polityki to doskonale obrazuje to konferencja Sony na E3 gdzie po każdym stwierdzeniu prezentera na sali panuje euforia.

Soniac

2013-06-18, 23:03
McMenel napisał/a:


Po to aby naiwni konsumenci wiedzieli w co się pakują.
Co do MS i ich polityki to doskonale obrazuje to konferencja Sony na E3 gdzie po każdym stwierdzeniu prezentera na sali panuje euforia.



Jak to oglądałem aż mnie ciarki przechodziły :-D swoją drogą świetnie to rozegrali. Jakby wytykali MS poszczególne błędy/minusy :D