18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda nieoznakowanego radiowozu VW PASSAT RZ 94697

Marcintyl • 2013-05-24, 18:58
Cytat ze spisu nieoznakowanych radiowozów:

"Powiat: Krosno
RZ94697 granatowy vw passat"

Przejazd na trasie Lublin-Rzeszów (okolice Rzeszowa) droga nr 19, dnia 19.05.13

Materiał własny oczywiście :D

(drżenie poprzez brak statywu, wybaczcie)


Loaloa

2013-05-24, 19:13
Jestem w szoku! To wy tam macie asfaltowe drogi?

Autor nagrania popełnił te same wykroczenia, więc uznałem za stosowne dostarczenie tegoż nagrania na drogówkę. Niech oni decydują co z tym zrobić.

Kryn3k

2013-05-24, 19:16
Wstrząsający performance...

masabitumiczna

2013-05-24, 19:35
Autor sam napie**ala środkiem drogi po ciągłej linii i ścina zakręt przekraczając ciągłą linię, a czepia się innych. Jak się chce kogoś pouczać należy samemu jeździć porządnie... (ja sam jeżdżę porządnie, to się czepiam)

Buenor

2013-05-24, 20:03
@Loaloa
sprzedawczyk?

@masabitumiczna
ty to jesteś jednak prawdziwa masa bitumiczna, a przynajmniej tej samej inteligencji. Jak miał ich nagrać??
a jak dostaniesz mandat za pierdołę lub przeoczenie (tak tak, zdarza się najlepszym, nawet tym co uważają się za najlepszych) to zaraz będziesz pierd*lił jakie to ch*je i sami nie jeżdżą lepiej. Nawiązując do Twojej wypowiedzi to policja w tym przypadku też nie ma prawa karać i czepiać się innych, bo sami jadą jak święte krowy. Pierd*licie Hipolicie i tyle.

Trzeba wrzucać więcej takich przypadków "dawania przykładu" przez drogówkę, a zwłaszcza straży miejskiej... nie będę rozpisywał się na temat SM, bo szanuję swoje nerwy.

Pilotn22

2013-05-24, 23:55
Ktoś mi wyjaśni po czym autor wnosi, że to nieoznakowany radiowóz? Na filmiku nie widzę mundurów, kamerek itp.

en3

2013-05-25, 01:49
Autor nagrania może, bo nie stanie przy drodze i nie zacznie napie**alać mandatami, ba, punktami na lewo i prawo do ch*ja!

VonHaiPaue

2013-05-25, 14:40
Sam pewnie zapie**alasz ile fabryka daje, a teraz nagrywasz "tajniaków" i robisz to samo co oni >.<

ko...........or

2013-05-25, 15:14
k***... biedota oslania policjantow napierw placzecie ze wam za byle gowno mandat wlepiaja a teraz czepiacie sie kolesia ktory nagral jak Policja Polska popelnia wykroczenia no nie dogodzi wam PFD

sauerps

2013-05-25, 23:07
im wolno... i to wk***ia najbardziej mają bronić prawa którego sami nie przestrzegają. Niech żyje sk***ysyństwo

tylkoodra

2013-05-25, 23:09
używanie telefonu w aucie także jest zakane ;)

ko11

2013-05-25, 23:12
no i ch*j :D
jedzie se VW i o co tu chodzi ? :P

Ly...........er

2013-05-25, 23:19
w Polsce wszyscy jezdza jak poj***ni to czemu policja ma jezdzic inaczej?
buractwo polskich kierowcow az razi w oczy,az dziw ze w pl nie zapanowala jeszcze moda na kamerki

andrewerty

2013-05-25, 23:27
Lysander napisał/a:

w Polsce wszyscy jezdza jak poj***ni to czemu policja ma jezdzic inaczej?
buractwo polskich kierowcow az razi w oczy,az dziw ze w pl nie zapanowala jeszcze moda na kamerki


bo k***a ja jeżdżę jak chcę - bo jeżdżę za swoje.
a buractwo w mundurkach wozi się za moje pieniądze i mam prawo wymagać i sprawdzać żeby świecił przykładem, nie opie**alał się w pracy i stojąc na straży prawa - sam go nie łamał

giboN31

2013-05-25, 23:31
Znając nasze władze przyślą Ci mandat, nie wiem jak i kiedy ale uważaj na siebie (i innych, mimo wszystko) pozdro za dobry materiał
A tak nawiasem j***ć ciapatych