18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jazda Jelczem

Riv3n • 2011-10-18, 17:56
Pozdrowienia dla Ślązaków

Kn...........rs

2011-10-18, 18:09
Pozdro dla wszystkich drajwerów jelcza :P

~Velture

2011-10-18, 18:18
I na ch*j takie gówno wrzucać na sadola? Chwalisz się ,że 1 raz w życiu jedziesz czymś z 4 kołami czy poprostu jesteś głupi?

redox

2011-10-18, 18:40
Velture napisał/a:

Chwalisz się ,że 1 raz w życiu jedziesz czymś z 4 kołami czy poprostu jesteś głupi?



ja pie**ole... popisałeś sie. :homer:

Riv3n

2011-10-18, 18:44
Velture napisał/a:

I na ch*j takie gówno wrzucać na sadola? Chwalisz się ,że 1 raz w życiu jedziesz czymś z 4 kołami czy poprostu jesteś głupi?


Jesteś taki tępy czy żartujesz? Mam nadzieje że to drugie bo tylko jakiś pojeb wierzy że wszystko co jest wrzucone do internetu pochodzi od autora.

kaiel

2011-10-18, 19:08
chopy wyngiel wiezo ?

(L...........y)

2011-10-18, 19:09
Velture napisał/a:

I na ch*j takie gówno wrzucać na sadola? Chwalisz się ,że 1 raz w życiu jedziesz czymś z 4 kołami czy poprostu jesteś głupi?



Też sobie go zjadę. Ty cieciu malinowy, bucu, zwyrodnialcu, durnoto, siurku, mamałygo, cepie.

A co do filmiku. Polecam jakiś podmiejski PKS ;) Tam dopiero są atrakcje ;)

Gu...........99

2011-10-18, 20:18
kaiel napisał/a:

chopy wyngiel wiezo ?



1:48
Pado, że kamień załadowany chopie!

~Velture

2011-10-18, 20:45
Riv3n napisał/a:


Jesteś taki tępy czy żartujesz? Mam nadzieje że to drugie bo tylko jakiś pojeb wierzy że wszystko co jest wrzucone do internetu pochodzi od autora.


To na ch*j takie k***a gówno wrzucasz? Onanizujesz się przy tym czy jest to dla ciebie zabawne w ch*j? Jakiś k***a prostak jedzie ch*jowym gównem a ty to wrzucasz bo myślisz ,że jest to śmieszne? Przebiłeś Karola z Familiady.

Co w tym filmie jest śmiesznego, zabawnego, sadystycznego? Czym się kierowałeś wrzucając takie gówno na sadola?

PS> Tagi wymiatają....

Riv3n

2011-10-18, 21:19
Velture napisał/a:


To na ch*j takie k***a gówno wrzucasz? Onanizujesz się przy tym czy jest to dla ciebie zabawne w ch*j? Jakiś k***a prostak jedzie ch*jowym gównem a ty to wrzucasz bo myślisz ,że jest to śmieszne? Przebiłeś Karola z Familiady.

Co w tym filmie jest śmiesznego, zabawnego, sadystycznego? Czym się kierowałeś wrzucając takie gówno na sadola?

PS> Tagi wymiatają....


Jeżeli ci się nie podoba filmik to po co tu wchodzisz po raz któryś i piszesz jakieś poj***ne komentarze o waleniu ? Jak masz jakieś zajebiste filmiki to proszę o wrzucenie a jak nie to wypie**alaj

~Velture

2011-10-18, 21:36
Taki masz wielki problem z odpisaniem co w tym filmiku jest takiego fajnego ,że go tu dałeś? Ja się pytam czemu to gówno dałeś i co w tym ch*jostwie widzisz fajnego.

Marbi

2011-10-19, 01:40
@Velture Patrząc się na wstawione przez ciebie tematy to nie jesteś nikim innym jak tylko hipokrytą :) A same przekonanie twoje, że kazdy filmik jest wstawiany przez autora po prostu poraża...

Nowy Porządek

2011-10-19, 01:47
velture zamknik jape pedale, wyjdz czasem z domu a nie kozaczysz na sadolu

vviciuu

2011-10-19, 07:00
To jest jakiś poparchaniec j***ny a nie ślązok ! kaleczy tylko piękną gwarę :homer:

zonabregana

2011-10-19, 09:30
czy zawsze jak się jedzie jelczem to trzeba używać tylu ch*jów i kurew ?