18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jasiu Znaleziony

Missiek1906 • 2012-08-30, 21:55
Jasiu Znaleziony ; )

timoon

2012-08-31, 01:27
Mnie się wydaje czy głos kolesia który jest pomysłodawcą Akcji "Jasiu" to ten sam co na tym filmiku na YT? /watch?v=jQpd_PlI-o0 :lol:

furion

2012-08-31, 01:34
Osobiście sam bym wpłacił ale boje się o to że może okazać się kolejną podpuchą. Oby nie. Tak jak wielka akcja KONY gdzie koleś zarobił sobie na ludziach którzy mieli wielkie serca ale za mało podejrzliwości. Jeżeli zapewnicie mnie że to nie żaden numer w tą mańkę, to osobiście wpłacę nawet symboliczną dyche.

hugh

2012-08-31, 01:53
Już wolał bym sms o treści JASIU niż pomoc dla TVN u nawet bym się zgodził na 4,88 z wat ;)

Siwy_dym

2012-08-31, 02:00
Czekam na jakieś konkrety w sprawie akcji pomocy panu Jasiowi

ryzy27

2012-08-31, 02:06
Biorąc po uwagę ilość wyświetleń tego pierwszego filmiku (który jest na yt od 4 dni, tak?), gdyby każda osoba dała po 1zł (pół puszki pepsi) to pan Jasiu miałby więcej kasiory niż nie jeden z nas :) Oczywiście każdy oglądający ten filmik kasy nie da, ale nie będą to też datki po 1zł, a trochę większe.

Powodzenia w akcji, mam nadzieję, że zostaną wrzucone filmiki z przebiegu "akcji" :) ( nie wiem czy odpowiednie tutaj jest stwierdzenie płacimy - wymagamy)

AdioChooJ

2012-08-31, 02:54
I zajebiście ! Szkoda tylko,że takich normalnych nie chlejących bezdomnych jak Jasiu jest wielu i wszystkim się nie da pomóc. Ale trzeba się cieszyć z każdej próby pomocy,bo na państwo liczyć nie można.

sliqe

2012-08-31, 03:15
Dajcie jakiś link do strony gdzie datki można dawać, najlepiej na wiadomość prywatną bym prosił to nie zapomnę bo tak to możliwe że w pamięci umknie mi żeby tutaj zajrzeć. A chętnie bym nawet sam dał troche piniędzy temu panu.

Missiek1906

2012-08-31, 03:35
timoon napisał/a:

Mnie się wydaje czy głos kolesia który jest pomysłodawcą Akcji "Jasiu" to ten sam co na tym filmiku na YT? /watch?v=jQpd_PlI-o0 :lol:



:homer: witamy na planecie ziemia.

brylant1412

2012-08-31, 07:07
Jasiu osobiscie dał bym Ci że 20zł ale na żadne konto się nie piszę-co to małolaci chcą kręcić lody jak amber gold

Pietraso

2012-08-31, 10:40
Przestańcie już z tą ściemą, chłopak nie jest jeszcze takim kretynem, żeby zarabiać na czyjeś tragedii k***a no ludzie.

vniveri25

2012-08-31, 12:36
Jak widac ludzie sami sobie potrafią pomagać, nie potrzebna jest pseudo-opieka państwa. Tak trzymać Panowie.

badumbumpst

2012-08-31, 13:03
Wychodzi na to, że jak kiedyś na ulicy usłyszę "jaka dzisiejsza młodzież jest okropna" to będę mógł z czystym sumieniem poturbować staruszkę :)

Piwko za wstawkę, pomysł i chęci.

ssiwy

2012-08-31, 13:03
wudun napisał/a:

Auta na dwa dni tam postawili;) Miedzy teraz a po 2 dniach nie ma żadnej różnicy. Jak ktoś z was coś gdzieś posłał to wyj***li was w kakao;D

0;51-1;05 gość w zielonej koszuli od 2 dni tam lata bo usłyszał że za dwa dni się spotkają ;)



Widze typie, że film i napisy cie przerosły w ch*j. Czytać ze zrozumieniem nie umiesz, oglądasz i nie wiesz co, a najgorsze, że się tym chwalisz głośno. Zanim mi odp, obejrzyj ten filmik z 10 razy, zaproś kolegów, rodzine, przeanalizujcie i wtedy odp :)

Szacunek za pomoc temu człowiekowi-myślę, że to będzie dobra inwestycja.


dancio91 napisał/a:



ten chyba też bo ten filmik wszyscy tutaj widzieli.



ja nie widziałem, więc nie wypowiadaj się za wszystkich.

Ferben

2012-08-31, 14:17
Proximate napisał/a:

A ja napiszę odmienny komentarz do tych powyżej:

Możecie wysyłać na Jacka "Jasia" pieniążki na konto podane przez autora, ale jaką macie pewność, że ta kasa nie pójdzie na właśnie autora, i że całą kasę przekaże Panu Jackowi?
Pewności takiej nie macie, więc ja podziękuję za taki niepewny interes, bo nie wiem czy bym pomógł facetowi, który stracił prawie wszystko czy kolesiowi, który wymyślił pomysł na przekręt.

Czekam na hejt.




Kiedyś myślałem podobnie do Ciebie, o Owsiaku caritasie i całym tym gównie, ale poznałem kogoś kto wierzy w to że pomaga i muszę k***a przyznać, że też zacząłem.

ncsic

2012-08-31, 15:32
Szczerze, to oglądałem trochę tych kolorowych vlogów i nie mogę tego zdzierżyć :D Ale ta akcja - popieram w 100%!