18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jasiu z guzem na czole/wypożyczalnia wielbłądów

0statniSprawiedliwy • 2012-06-23, 16:55
Przybiega jasiu do mamy, mama patrzy przerażona i pyta:
- Jasiu od czego masz takiego wielkiego guza na czole?
- to od myślenia mamo...
- od myślenia?!
- no tak, bo myślałem, że Kaziu mnie nie trafi kamieniem



Idzie przez pustynie osamotniony turysta, żar leje się z nieba, turysta już nie ma siły iść, ale dostrzega nieopodal wypożyczalnię wielbłądów. Wchodzi do środka i widzi, że został ostatni wielbłąd, więc podchodzi do sprzedawcy i mówi:
- pan da tego wielbłąda.
- ale to nie jest zwykły wielbłąd! Do niego trzeba mówić zaklęciami- żeby się zatrzymał trzeba powiedzieć "amen", natomiast żeby jechał trzeba powiedzieć "ło k***a".
- dobra biorę!- turysta wsiadł na wielbłąda, krzyczy "ło k***a, ło k***a" i przemierza pustynie. W pewnym momencie dostrzega daleko przed sobą ogromną przepaść i pech chciał, że zapomniał hasła żeby się zatrzymać. Spanikowany zaczyna wymieniać wszystkie słowa jakie przychodzą do głowy, bez żadnego skutku, a przepaść była coraz bliżej. Zrezygnowany turysta postanawia się przeżegnać przed śmiercią i wypowiada magiczne "amen", wielbłąd zatrzymuje się na samej krawędzi przepaści, turysta przykłada rękę do czoła, wychyla się nad wielbłądem zerka w dół i krzyczy:
- łooo kuurwa, ale przepaść!

Machol

2012-06-25, 10:10
... ktoś na Bongmana narzekał?

elwisniewie

2012-06-25, 10:18
triceratopsy sobie te dowc**y opowiadały

Colorful

2012-06-25, 11:21
Przez chwilę wydawało mi się, że tytuł należy tylko do jednego żartu... :)

ph...........el

2012-06-25, 11:43
mazuch... Czy to nie brat klocucha?

krzychu6

2012-06-25, 14:37
Sam wymyślasz kawały?

0statniSprawiedliwy

2012-06-25, 23:06
Widzę, że tryska z was elokwencja :D

Może ktoś zarzuci jakimś lepszym dowcipem? Chętnie się pośmieje :)

Cieszę się, że na forum mamy tak wspaniałe wyznaczniki dobrego humoru ;) . Banda egocentryków :P