18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jasio

hooligan1987 • 2009-05-27, 01:11
Pani mówi do dzieci , żeby ułożyły zdania z piecioma ptakami.
Pani przepytała całą klasę. Został tylko Jasiu.
No Jasiu powiec jakie zdania ułożyłeś. -mój tata przyszedł do domu nawalony jak szpak.
A z dwoma? -mój tata przyszedł do domu nawalony jak szpak , i wyrżną orła.
A z trzema? - mój tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wyrżną orła poczym puścił pawia.
A z czterema? -Mój tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wyrżną orła poczym puścił pawia,aż mu dwa gile znosa wyszły.
A z piecioma? Mój tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wyrzną orła poczym puścił pawia,aż mu dwa gile znosa wyszły i znowu poszedł pić na sępa.

Perlo

2009-05-27, 06:55
toz to starsze niz dinozaury :P

Ba...........ry

2009-05-27, 10:12
Nie to, że się czepiam, ale błędy są podkreślane przez przeglądarkę w trakcie pisania i nie trzeba nawet znać się na poprawnej pisowni, żeby pisać poprawnie, bo w tym dowcipie jest strasznie dużo błędów.

Ag...........pt

2009-05-27, 10:16
Bathory napisał/a:

Nie to, że się czepiam, ale błędy są podkreślane przez przeglądarkę w trakcie pisania i nie trzeba nawet znać się na poprawnej pisowni, żeby pisać poprawnie, bo w tym dowcipie jest strasznie dużo błędów.



Tego akurat przeglądarka nie wyłapie, bo wyraz "wyrżną" też istnieje w języku polskim.

si...........nt

2009-07-14, 13:09
jak tu jest o Jasiu to ja tez dodam taki jeden, nie wiem czy byl ale szukalam pod wszelkimi haslami i niet.


Jas i Malgosia bawia sie w dom.
Jas probuje obiadu i mowi:
- Wiesz co, kotku, chyba jest troszeczke niedosolone...
Malgosia:
- Niedosolone? Niemozliwe, przeciez sama odpowiednio solilam!
Moze uwazasz, ze za malo i ja nie mam racji?
To co, ja nigdy nie mam racji, nawet jak posole odpowiednio obiad?
Moze uwazasz ze w ogole nie posolilam i klamie!?
Ja klamie! Moze ja tylko klamie!
Moze w ogole uwazasz ze jak klamie to nawet nie jestem czlowiekiem zeby sie pomylic!
A moze uwazasz ze ja juz nie jestem czlowiekiem!
A moze ja juz nawet nie mowie po ludzku, a tylko szczekam?!
- Mamoooo Jasiu powiedzial do mnie "ty suko"!