18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaś Fasola Dubstep

Zeden • 2012-01-29, 19:19
jas fasola tanczy do dubstepu :mrgreen:

zonk

2012-01-30, 09:42
jezier napisał/a:

masz tytuł: Skrillex - Ruffneck (FULL Flex)
a co do tych którzy hejtują DS, j***ne barany po ch*j włączcie filmik skoro w tytule ma napisane że ścieżka z tym typem muzyki. Ja jebie, wiem że mieszkacie na wsi, że tylko w sobotę możecie posłuchać sobie porządnego, nietuzinkowego techno, w jednej ze swoich dyskotek, później może jakaś sztachetówa się trafi z jakimiś przyjezdnymi. Wiem również że zatrzymaliście się w rozwoju, skoro za każdym razem jak pojawi się filmik z ds musicie napisać jaki to jest ch*jowy.
25.02.2012 przyjedzcie sobie do stolicy, zakupcie bilet na Borgora w M25, jestem pewien że zmienicie zdanie odnośnie imprez z taką muzyką



Wiesz co ? Skomentuję to obrazkowo.



I byłbym zapomniał: Dupstep to gówno.

malinka_14

2012-01-30, 11:51
Nabs napisał/a:

z dubstepem jest podobnie jak z pozostałymi odmianami techno. Kiedyś i house było mainstreamowe, trance, dance itp teraz przyszła kolej na dubstep. Za rok, dwa, lub pięć, przyjdzie kolejna odmiana techno i to ona będzie mainstreamowa. Każdy shit ma kiedyś swoje 5minut.



no tak, przeciez. wszystko wzielo sie od techno.

disco, dance, house, muzyka klasyczna, srupstep, rock, pop, srop i inne.
teraz zanuce w rytm country:
:idzwch*j:

.:...........:.

2012-01-30, 11:54
malinka_14, o, jesteś zwolennikiem folku? :)

Pleso93

2012-01-30, 12:50
Niеbieski napisał/a:

malinka_14, o, jesteś zwolennikiem folku? :)



I inne czyli wszystkie naraz zanucił.
To Ci artysta 8-)

wojas30

2012-01-30, 13:13
ch*j z dup stepem. Da się znieść parę sekund. Ale co za ch*jowy pomysł z tym Fasolą to wymiękam.

Lafirynda

2012-01-30, 13:26
ch*jowe woble , ch*jowy filmik , wszystko ch*jowe . Bana dla autora tego postu . Woblowcow stawiam na rowni z metalami - smierdzicie .

wojtermak

2012-01-30, 14:38
Jesli za takie filmiki maja nakladac kary pieniezne to jestem za ACTA

Vl...........in

2012-01-30, 18:14
Dlaczego Jasio? Tell ME WHYYY?

arYYt

2012-01-30, 20:50
jezier napisał/a:


25.02.2012 przyjedzcie sobie do stolicy, zakupcie bilet na Borgora w M25, jestem pewien że zmienicie zdanie odnośnie imprez z taką muzyką



24, zmienili datę na dzień wcześniej. :-)

Zeden

2012-01-30, 21:49
to po jakiego ch*ja tu wlazicie, jak widzicie w tytule "dubstep" ?
banda debili, zacofany narod, szkoda mi was polaczki-robaczki, zyjecie w gownianym kraju w ktorym nic nie osiagniecie, jestescie zwyklymi zlodziejami i darmozjadami pie**oly...
chetnie bym po was jeszcze nawrzucal, ale zaraz pewnie wejdzie jakis kozak w necie, a p*zda w necie i nawrzuca na mnie z innymi kumplami-nerdami... k***y, jak bym mogl, to bym rozpie**olil ta polske, caly swiat sie z nas smieje, a przy okazji skonczcie z tymi j***nymi komentarzami "polacy przejmujemy ten filmik" bo tylko sobie robicie wstyd w internecie, pisze to bo wiem, ze 3/4 z was ch*je tak pisza, a jak im sie nie chce to daja lapki takiemu debilowi. lubicie sluchac swojego rodzaju muzyki ? to po ch*j hejtujecie inny ? myslicie, ze wasz rodzaj muzyki lepszy ? kazda muzyka jest dobra, zalezy od gustu.
pozdrawiam ch*je, autor.

Todd88

2012-01-30, 22:12
Kiedy pojawi się dubstep'owa wersja Sławay Przybylskiej "Gdzie są kwiaty z tamtych lat" ???

Kiedy pojawi się dubstep'owa wersja Sławy Przybylskiej "Gdzie są kwiaty z tamtych lat" ???

zukennuken3d

2012-01-30, 23:40
bardziej to drum and bass niz dubstep ale ch*j w to, jasio wymiata :D

@edit

aha to skirillex, czyli po prostu ch*jostwo :D lubie dobry dub ale az morda mi sie smieje jak tego ch*ja ktos hejtuje :D

styq

2012-02-01, 06:51
Po tym co zobaczyłem teraz przestaję bronić dubstep na Sadisticu. Zbyt szeroki dostęp do syntezatorów dźwięku, oraz programów komputerowych sprawia, że trollowanie w internecie nabiera nowych dźwięków...