18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jarosław Olech -74 kg - przysiad 367.5 kg

emilkaw12 • 2013-11-25, 15:34
WAGA: 74 kg - przysiad: 367.5 kg, wyciskanie sztangi leżąc: 220 kg, martwy ciąg: 320 kg

Filmik przedstawiający historię Jarosława Olecha, polskiego multimedalisty w trójboju siłowym. Tylko jemu udało się zdobyć tytuł mistrza świata 12 razy z rzędu, po raz ostatni w tym roku, na zawodach w Norwegii, bijąc przy tym dwa rekordy życiowe, tym samym rekordy świata. W Polsce jest człowiekiem anonimowym. Mimo że polska reprezentacja w trójboju siłowym zdobywa wiele medali na arenie międzynarodowej, to nie mają z tego żadnych pieniędzy, a Polska woli wspierać piłkarzy nożnych, nie odnoszących żadnych sukcesów. :lodowka:

kaktuz

2013-11-25, 15:41
mamy najlepszych trójboistów i wyciskczy a kase ładuje się w pajacyków piłkarzyków to jest smutne w ch*j

aaa i nie pie**ol że nie mają z tego żadnych pieniędzy bo jednak nie pracują a z czegoś żyją

emilkaw12

2013-11-25, 15:57
Kto nie ma sponsora, ten nie ma i pieniędzy. W najlepszej sytuacji jest garstka trójboistów będących studentami - wtedy mogą liczyć na stypendia. Dlatego też kariera często kończy się po ukończeniu studiów. Pzkfits nie ma pieniędzy, niekiedy nie pokrywa nawet kosztów biletu lotniczego na zawody w innym kraju. Warto wspomnieć też o wysokiej eksploatacji sprzętu, np. bandaży.
No i chyba gdyby Olech miał z tego jakieś rozsądne pieniądze to nie wyjeżdżałby na budowę do Anglii...

kaktuz

2013-11-25, 16:45
Przecież seniorzy z tego co się orientuje też maja stypendia plus pieniądze za medale moge się mylić ale raczej tak jest

co nie co poczytalem i tak k***a jest

nie są to takie pieniądze jakie być powinny ale jednak są

Zawulon

2013-11-25, 16:51
Płaczecie z tym wspieraniem pedałków-piłkarzyków a wspierani są bo mają ogromną rzeszę cebulastej widowni. Zacznijcie oglądać reklamy podczas takich zawodów jak pokazane wyżej to i wsparcie się znajdzie a nie pie**olicie smutki

Lemon19

2013-11-25, 16:57
Dopiero jakby zmienił obywatelstwo na np. niemieckie to polski związek zacząłby się nim interesować, oczywiście najpierw zostałby oczerniony za to, że śmiał je zmienić.

Adam1337

2013-11-25, 17:13
Chodzilem z nim na silownie w Kielcach :)

bujaszaka

2013-11-25, 17:37
Nie wiesz jak to jest? W Polsce nie szuka i nie promuje się się prawdziwych sportowców, tylko wyżelowanych cymbałów ganiających za skórzanym flakiem, którzy w dodatku nie potrafią go kopnąć. Bo taka moda.

Avekozka

2013-11-25, 17:41
Kumpel startuje w wyższej wadze, sukcesy między innymi Mistrzostwo Polski,po tym zakwalifikował się na Mistrzostwa Europy ....kazali mu wyłożyć 30 tysięcy żeby mógł wyjechać paranoja...

Marsto

2013-11-25, 18:46
właśnie wróciłem z siłowni gdzie jebnąłem klate i biceps jak to w poniedziałek i mam niezłą pompę, dla gościa szacun !

I_am_what_I_am

2013-11-25, 18:47
niestety panuje takie dziwne przeświadczenie że piłka nożna jest naszym sportem narodowym, ale skąd to się wzięło? no idea :D Może Brazylia, już bardziej wszystkie kraje afrykańskie, ale my? Mamy np. żużel, mamy kilka innych sportów gdzie cokolwiek znaczymy, ale nie - piłka jest najważniejsza...

sidian

2013-11-25, 20:53
j***niutki, silny jak tur. Szacun. Pełen szacun :) .

jaciefanzole

2013-11-25, 21:56
szacun ale myślałem ze sie zesra przynajmniej a tu taki zonk...;/