18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jarek Hampel

Hampelek • 2013-01-14, 17:30
i jego niesamowita akcja w finale na ostatnim wirażu zakończona zwycięstwem w GP w Malilli. :!:


Skora2

2013-01-14, 17:58
Oglądam to już po raz 10 i za każdym razem mam ciarki! Powodzenia dla Jarka w Zielonej;)

golonko

2013-01-14, 19:34
Zajebisty komentator.

km88

2013-01-14, 20:46
Jarek ma klasę. Czego nie można powiedzieć o Tomaszu G. na którego gwiżdżą właśni kibice...

Skora2

2013-01-14, 23:16
km88 napisał/a:

Jarek ma klasę. Czego nie można powiedzieć o Tomaszu G. na którego gwiżdżą właśni kibice...




Gwizdali buraki... Dlaczego większość wrzuca grupkę nawalonych osobników ze stadionu, którzy idą tam tylko po to żeby się naj***ć do jednego worka z resztą... Końcówkę miał złą w Gorzowie, ale każdemu się zdarza, z tym, że w GP szło mu lepiej. Nie wiem z czego to wynika.
Wk***ia mnie takie pie**olenie na jakiegoś zawodnika, tylko dlatego, że ostatnio się trochę pogubił, a nie patrzy się na jego całą historię i nawet jak komentatorzy go nazywają: ikoną, królem żużla (czołówka światowa). Hampel też ma swoje za uszami, tak samo Protas, Niki, Crump, Hanckok, a nawet wschodzące gwiazdki jak Dudek, Janowski, Jensen i te trochę starsze Zagar, Emil Sajfudinow i wiele innych. Nie ma ludzi nieomylnych, liczy się to że dają nam nie lada widowisko i w większości przypadków możemy oglądać takie akcje, jak ta wyżej. Ci ludzie mają jaja ze stali, wygrywają z bólem i słabościami, latanie po ligach szwedzkich angielskich i nasza Ekstraliga (i to w jeden tydzień!) wolę brać to pod uwagę a nie, to co piszą w internecie i jaka nagonka czasem się tam dzieje... Być może jest to brane z powodu przynależności do jakiegoś klubu. Jestem za Stalą i nie lubię Falubazu, ale nie będę pie**olił, że Protas, Dudek, Łoktajew, Holta, czy Jonsson zrobili to czy tamto, albo że Falubaz spreparował tor na mecz z nami czy inne tego typu pierdoły - bezsens. Wolę pokibicować swoim z całych sił i cieszyć się ich sukcesami, powdychać zapach spalin i posłuchać ich maszyn, dostać czasem żużlem po twarzy;) czerpać radość z meczów ,ojej drużyny jak i innych spotkań)

kidi1

2013-01-14, 23:34
Skręcają w lewo , ale akcja. Niesamowite.

howereq

2013-01-14, 23:39
@Up - Nie nie, oni skręcają w prawo, a jadą w lewo. To jest niesamowite.

km88

2013-01-14, 23:43
Osiągnięcia Gollob ma i tego nikt nie kwestionuje. Ale to jak czasem się zachowuje, czego czasem byłem świadkiem na stadionie jest niegodne sportowca tej klasy. Jak chce się być lubianym to trzeba grać fair play. Zgodzę się z wypowiedzą kolegi z południa co do reszty (poza niechęcią do Falubazu oczywiście ;) ). Do zobaczenia na derbach!

szymonn

2013-01-14, 23:43
komentator jest Bogiem :D !

ilovepain

2013-01-14, 23:50
nie wiem o co chodzi ale za zwycięstwo naszego piwo!

Skora2

2013-01-15, 00:06
km88 napisał/a:

Osiągnięcia Gollob ma i tego nikt nie kwestionuje. Ale to jak czasem się zachowuje, czego czasem byłem świadkiem na stadionie jest niegodne sportowca tej klasy. Jak chce się być lubianym to trzeba grać fair play. Zgodzę się z wypowiedzą kolegi z południa co do reszty (poza niechęcią do Falubazu oczywiście ;) ). Do zobaczenia na derbach!



My jesteśmy na północy to Wy jesteście na południu... Może inaczej my jesteśmy bliżej bieguna, a Wy bliżej równika... :D

Junnaar

2013-01-15, 00:10
Skora2 napisał/a:



Gwizdali [...] albo że Falubaz spreparował tor na mecz z nami czy inne tego typu pierdoły - bezsens. Wolę pokibicować swoim z całych sił i cieszyć się ich sukcesami, powdychać zapach spalin i posłuchać ich maszyn, dostać czasem żużlem po twarzy;) czerpać radość z meczów ,ojej drużyny jak i innych spotkań)



Głupie pie*dolenie żeby dostać kilka piw na sadisticu, spójrzmy prawdzie w oczy :) Gollob jest jaki jest, nienawidzi go większość kibiców żużla, za jego nie sportowe zachowanie. Podjechać do kogoś i spróbować kopnąć w czyiś(protasa) motor przy prędkości ponad 100 km/h po to aby wygrać jeden zasrany bieg czy pokazać swoje chamstwo do Falubazu? Piszesz z tym torem wiesz jak było wtedy "u was" na torze, nie wierzę na dal, że nie spreparowaliście toru na mecz z nami. Nie chodzi mi o to żeby teraz sie sprzeczać. po za tym w żużlu jak w każym innym sporcie chodzi o rywalizacje więc nie pisz że idziesz zobaczyć motorki jeżdżące na stadionie.
Tyle ode mnie :roll:

Skora2

2013-01-15, 00:25
Virczek napisał/a:



Głupie pie*dolenie żeby dostać kilka piw na sadisticu, spójrzmy prawdzie w oczy :) Gollob jest jaki jest, nienawidzi go większość kibiców żużla, za jego nie sportowe zachowanie. Podjechać do kogoś i spróbować kopnąć w czyiś(protasa) motor przy prędkości ponad 100 km/h po to aby wygrać jeden zasrany bieg czy pokazać swoje chamstwo do Falubazu? Piszesz z tym torem wiesz jak było wtedy "u was" na torze, nie wierzę na dal, że nie spreparowaliście toru na mecz z nami. Nie chodzi mi o to żeby teraz sie sprzeczać. po za tym w żużlu jak w każym innym sporcie chodzi o rywalizacje więc nie pisz że idziesz zobaczyć motorki jeżdżące na stadionie.
Tyle ode mnie :roll:



Przeczytaj proszę jeszcze raz to co napisałem...

Nie mam zamiaru się sprzeczać z Tobą, czy z kim innym na temat jak już wyżej napisałem kto co komu, gdzie co zrobił. Po prostu nie lubię czegoś takiego. Nie wmawiaj mi proszę co na stadionie robię a czego nie. Nie mam pojęcia skąd jesteś - nie interesuje mnie to. Nie mam nic do zawodników Falubazu, Tarnowa, Częstochowy, Bydgoszczy, Torunia, Gdańska, Rzeszowa, Leszna do nikogo! jednego sezon jeżdżą tutaj drugi gdzie indziej! Falubaz darzę po prostu mniejszą sympatią, a to odbija się tylko na tym, że jak jeżdżą z kimkolwiek kibicuje drugiej drużynie. Lubie cały speedway, a nie tylko swój klub.

km88

2013-01-15, 00:35
Ale wyszedłem na debila co stron świata nie zna... Oczywiście że północ(zimno i nieprzyjemnie)!