18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jarania, końca nie widać.

superteam • 2012-09-21, 14:09
Prezerwatywa lepsza niz bongos :maryska:



SuperRyszard

2012-09-23, 23:10
Ja rozumiem że ktoś woli zapalić zamiast napić się piwka. Ok, to dla mnie zrozumiałe. Ale jak można się zniżyć to poziomu gdzie w walce o "zużytego" bucha trzeba jeszcze wetknąć kondona do ust? Tylko ćpaki tak robią. Weście się za uczciwą pracę, będzie was stać na to żeby puszczać dymek wedle uznania a po przepracowanym dniu to i smakuje lepiej ;)

marcinsud

2012-09-23, 23:14
To nie lepiej trzymać w płucach tak długo, że już się dymu nie wypuści? Poza tym ćpanie jest nielegalne i powinni ich wyizolować ze społeczeństwa
:trollencjusz:

RmX

2012-09-23, 23:30
marihuanine się wstrzykuje, to co oni palą?

zielony_kapturek

2012-09-24, 10:35
Nic nie jest lepsze od bongosa, chyba że bongo :roll:

superteam

2012-09-24, 15:10
Dobra, bo widze ze ludzie sie spinaja i pie**ola cos o szkole. Film jest robiony z jakies 2 lata temu, czlowiek ktory tam pali, pracuje i to LEGALNIE, a osoby ktore to krecily tez juz pracuja LEGALNIE. Zatem teksty, "Idz do szkoly, albo zarob na siebie bo nie wiadomo co reprezentujesz ze soba, a tak wgl to powinienes sie palic w piekle i wypie**alaj z tego spoleczenstwa" sa wrecz dziwne. Za pewne i tak sie znajdzie ktos, zeby dalej spinac, albo napie**alac glupoty. Fakt od tego jest "Szybka odpowiedź". Peace.

Janeo

2012-09-24, 16:01
@up dajesz się trollom ;p

wyluzuj

Head93

2012-09-24, 21:19
superteam napisał/a:

Dobra, bo widze ze ludzie sie spinaja i pie**ola cos o szkole. Film jest robiony z jakies 2 lata temu, czlowiek ktory tam pali, pracuje i to LEGALNIE, a osoby ktore to krecily tez juz pracuja LEGALNIE. Zatem teksty, "Idz do szkoly, albo zarob na siebie bo nie wiadomo co reprezentujesz ze soba, a tak wgl to powinienes sie palic w piekle i wypie**alaj z tego spoleczenstwa" sa wrecz dziwne. Za pewne i tak sie znajdzie ktos, zeby dalej spinac, albo napie**alac glupoty. Fakt od tego jest "Szybka odpowiedź". Peace.




Jak wyżej... łap kondoma i weź bucha na zluzowanie ^.-