18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japońskie zabawki i gadżety

Ko...........ey • 2014-03-19, 23:03
Zapewne widzieliście już wiele dziwactw z kraju kwitnącej wiśni, zwłaszcza na hardzie. Pewnie nic was już stamtąd nie zaskoczy, jednak postanowiłem zebrać przynajmniej jedną kategorię w spójną całość. Oto krótki przegląd nietypowych zabawek tamtejszej produkcji.
1. Tuttuki Bako

Tuttuki Bako to gra polegająca na... włożeniu palca w dziurę. Urządzenie wygląda trochę jak przerośnięte Tamagotchi, które pozwala na sześć różnych trybów rozrywki – od zabawy z człowieczkiem, po dłubanie w wirtualnym nosie. Znacie inne gierki, w które można byłoby na tym grać?

2. HexBug

Linia kilkudziesięciu karaluchów, które zależnie od modelu reagują na głośne dźwięki, skręcają kiedy trafią w ścianę, świecą, strzelają laserami z oczu.

3. H-Bouya USB

Zadaniem tego urządzenia wyglądającego jak maskotka Trynkiewicza jest zaświecenie i zwyzywanie użytkownika komputera od zboczeńców, gdy ten tylko użyje literki „H” na klawiaturze. Dlaczego? No bo właśnie na tą literę zaczyna się słowo hentai.

4. Maski Jacksona w różnych odcieniach.

Tego nie trzeba specjalnie opisywać. Teraz każdy może być MJ po operacji. Którejkolwiek.

5. Pet rock

Pamiętacie Ziemniaka na USB? Ten oto kamień jest kupowany przez mieszczuchów, bo może być ich jedynym zwierzątkiem. Ponoć nie ma żadnych funkcji, poza ozdobnymi.

Bonusy dla tych, którzy dotrwali do końca: pierwszy, drugi
Jeśli znacie inne wspaniałe wynalazki, które każde skośnookie dziecko chciałoby mieć w domu, wstawiajcie bez skrępowania.
Więcej w komentarzu, jeśli pojawi się zainteresowanie.

Ko...........ey

2014-03-19, 23:47
Robot Jezus

Coś dla małych, japońskich ateistów, aby wytłumaczyć im, że bóg może występować nie tylko w trzech postaciach.

Rocobo

Kolejna pseudointeligentna zabawka, która potrafi reagować na głos odpowiednio się łasząc, wydając dziwne dźwięki, lub nawet obrazić się na właściciela, jeśli uzna, że za głośno na niego krzyczał. Na wyświetlaczu jest tylko twarz danego 'zwierzaka'.

Lalka, która może wyglądać jak kupujący

Powyższe wynalazki udowodniły już, że mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni nieco różnią się od Europejczyków. Ten jednak pokazuje, że raczej nie różnią się od siebie nawzajem. Za jedyne 200 dolców każdy może kupić sobie swoją własną podobiznę.

Człowiek-ryba.

Nie mam pojęcia, po co to komu, więc po prostu to tutaj zostawię.

Anatomiczne breloczki

Japończycy lubią zwierzęta w każdej postaci. Tutaj stworzono ich miniaturową wersję z opisami anatomicznymi, aby każdy maluch wiedział, co wkłada do swojego otworu gębowego.

Obama Action Figure

Obamomania dosięgła nie tylko amerykanów. Dowodem tego jest figurka Obamy. W podstawowej wersji występuje z flagą amerykańską i kilkoma różnymi krawatami. Katany, Vadera i broń trzeba dokupić osobno.

Plastyczna świnia

Nawet producent nie wie, z czego dokładnie to jest zrobione. Prosiaka można dowolnie rozpłaszczyć i zgniatać, a i tak wróci do pierwotnego kształtu.

Breloczki - emotikony

Jak zapewne wiecie, kitajce mają bzika na punkcie takich rozwiniętych zestawów znaczków. Niektórzy przypinają sobie do telefonu taką, która odpowiada ich aktualnemu nastrojowi.
Ja jednak i tak wolę klasyczne :idzwch*j:

Wystarczy na dzisiaj.

Zolc

2014-03-20, 03:07
Te robaki-roboty nawet tanie są i dostępne w Polskich sklepach. (Tanie jak na roboty xd)

Wystarczy w google wpisać, całkiem zajebista sprawa bo są niektóre z nich naprowadzane na podczerwień. :amused:

sqnk

2014-03-20, 11:32
a gdzie ośmiornica??

Mi...........ss

2014-03-20, 11:44
po co kamień podłączać do usb?

Acid_Burn

2014-03-20, 12:12
Paluszek świntuszek hehe

MCL

2014-03-20, 13:25
Jestem pewien, że ta gra polegająca na włożeniu palca w dziurę gdzieś ma swoją wersję, gdzie można tak pomiziać od srodka coś miekkiego i wsadzić również zupełnie coś innego, a na ekraniku pojawi się stan zadowolenia pani...

johnnybgoode

2014-03-20, 13:36
@up

albo badanie hemoroidów u starszego pana

Majozen

2014-03-20, 17:07
Zawsze marzyłem, żeby mieć Robojezusa i Action Obame :-D