18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japońskie dziwactwa

Nihhal • 2013-08-07, 19:00
Zauważyłam, że Internety ostatnio coraz bardziej interesują się Japonią, tak więc
wpadłam na pomysł, aby napisać parę ciekawostek z tego kraju.
Może nie sadystycznie, ale niektóre rzeczy są naprawdę dziwne.

- Niedawno w Japonii panowała moda na noszenie majtek na głowie.
Pomysł wziął się z mangi 'Hentai Kamen, w której mistrz sztuk walki
przemienia się w bohatera zakładając na siebie tylko bieliznę, w tum majtki na głowę.
Co najdziwniejsze, dużo osób w Japonii faktycznie tę modę przyjęło i można było zobaczyć na ulicach
japońskie uczennice z majtkami na głowie.

- W Japonii popularne są komiksy (mangi) dotyczące gwałtu/ molestowania japońskich uczennic.
Można takie mangi kupić w każdych kioskach i jest to całkowicie normalne.
Komiksy dużą popularnością cieszą się wśród dorosłych mężczyzn.

- Jednym z fetyszy w Japonii są dziewczęce majtki, najlepiej zużyte i aby jak najbardziej to było widać.
Można takie kupić w automatach, czy jakiś sklepach, ale jest to nielegalne od jakiegoś czasu.

- Tentacle, czyli macki w hentai zostały wprowadzone ze względu na cenzurę penisów w tego typu obrazach.
Oficjalnie, tentacle noszą nazwę 'Mackostworów'.

- W starożytnej Japonii, bukkake stosowano na niewiernych kobietach, publicznie przed ludźmi.
Miało to na celu upokorzyć kobietę i dać jej nauczkę.

- W Japonii nie ma otyłych osób, ponieważ jeśli przekracza jakąś tam wagę, są na przymusowej diecie.

- Jakaś część dziewczyn w Japonii, przyznała się że ich fetyszem jest 40- letni, gruby, Amerykanin.



Mam nadzieję, że artykuł nie jest do dupy, w każdym razie jest to mój pierwszy ;3;
Do tego, szukałam podobnych artykułów, ale żaden nie był przedstawiony w ten sposób itd.
Jak ch*jowe, to wyrzucić :)

PA66

2013-08-08, 10:56
też jestem mangozjebem, więc piwo za wrzutę, ale przydałyby się trochę dokładniejsze dane. mam na myśli "jakaś część", "jaki(ch)ś sklepach", "jakąś tam wagę".

Li...........94

2013-08-08, 10:57
Nihhal napisał/a:

ElNino, Nawet nie wiesz jakie są dobre. A jak fajnie piszczą :)


Nie pie**ol, tylko pokazuj cycki :amused:

normale

2013-08-08, 10:58
brzmiałoby lepiej gdybyś zamiastsłów typu; jakiś, jakaś używał np. pewną albo dopuszczalną wagę :P

Komun3

2013-08-08, 11:04
Skoro nie mogą mieć nadwagi to rozumiem że zawodników Sumo importują z ameryki ?

Arasul

2013-08-08, 11:09
@Nihhal

słodka jesteś :)

Foris

2013-08-08, 11:23
Cytat:

- W Japonii popularne są komiksy (mangi) dotyczące gwałtu/ molestowania japońskich uczennic.
Można takie mangi kupić w każdych kioskach i jest to całkowicie normalne.
Komiksy dużą popularnością cieszą się wśród dorosłych mężczyzn.


Dzięki takiemu nastawieniu do seksu i fetyszy Japonia ma najniższy wskaźnik przestępczości seksualnej na świecie.



InnyName

2013-08-08, 11:49
Czy tylko mnie wk***ia to całe "Internety", "Jestę Studentę"

Od razu nasuwa mi się jedno zdanie...

zarpion

2013-08-08, 12:07
Japonia piękny kraj, jedyny jak dotąd gdzie udało się wytłumaczyć kobiecie, że jej wyjście z kuchni oznacza hańbę dla rodu.

szereg0wy

2013-08-08, 13:01
@MotoGdynia
Internety są dwa. Poczytaj o "Deep Web".

kenzol

2013-08-08, 13:19
Nigdy nie daję piwa ludziom, którzy się reklamują, że to ich pierwszy post/artykuł.

Nihhal

2013-08-08, 13:25
Komun3, Nie, akurat u zawodników Sumo, taka waga jest dopuszczalna :3
Dodam też, że Sumo jest sportem, który przybył z Chin (podobnie jak większość kultury japońskiej).

sadolek

2013-08-08, 13:45
@Nihhal
Masz ładną buźkę na deviantart.com:D

Logiczny

2013-08-08, 16:32
Cytat:

- Jednym z fetyszy w Japonii są dziewczęce majtki, najlepiej zużyte i aby jak najbardziej to było widać.
Można takie kupić w automatach, czy jakiś sklepach, ale jest to nielegalne od jakiegoś czasu.



Cytat:

- Niedawno w Japonii panowała moda na noszenie majtek na głowie.




[/quote]

Zizu Ziomek

2013-08-08, 17:52
szereg0wy - internet jest jeden tylko przesyłane różne dane zależnie od standardu np
strony internetowe są wspierane przez przeglądarki internetowe, deep web są wspierane np przez TORa, FTP przez coś jeszcze, serwery gier są przez gry i wiele wiele innych.
Internet zawiera w sobie Deep Web, a nie jest oddzielną siecią.
Drugą siecią, inną niż internet, jest ta w Korei płn o nazwie Kwangmyong, która jest całkowicie odcięta od naszego internetu.

A co do tematu:
Nie interesuję się zbytnio kulturą Japońską, w tym mangą i anime - nie robi mi różnicy czy coś pochodzi z Japonii, USA, czy z Sosnowca.
Moim zdaniem Japonia jest krajem od którego reszta świata może się sporo nauczyć.
Przepisy sensowne, zdrowe podejście do świata, w razie katastrof nie wariują.
Tam noszenie majtek na głowie nie jest czymś niezwykłym, a u nas... .

DuckDodgers

2013-08-08, 18:40
Zizu Ziomek napisał/a:


Tam noszenie majtek na głowie nie jest czymś niezwykłym, a u nas... .



...a u nas chodzenie gadać do figurki powieszonego gościa na krzyżu żeby ocalił ich duszę :D