18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Japoński teledysk

ke...........85 • 2011-09-01, 09:22
Domyślam się, że motywem przewodnim są postacie z bajek...


wlodar666

2011-09-04, 16:35
dalbym sobie zniszczyc 2 swoje zolte koszulki i jedna pare spodenek na basen,jesli bylaby bomba niszczaca wszystko co ZOLTE na ziemii...

Uisper

2011-09-04, 19:48
Ciekawe czy jak w japonii pokazują "teledyski" np. z show Majewskiego to myślą sobie jakim Polacy są poj***nym jesteśmy narodem. Ludzie, w polskiej telewizji widziałem o wiele gorsze rzeczy niż tutaj, ale o tym jakoś nikt nie wspomina. Bo przecież to japonia jest tą poj***ną... Przyganiał kocioł garnkowi...

Psychiczny

2011-09-04, 20:15
I to jest zaawansowany technologicznie kraj , który powinien być wzorem dla innych ?
Pomyśleć , że kraj z taką historią i tradycją zmienił się w ... to coś

Sets

2011-09-04, 20:35
Ten zespół to parodia, alter ego zespołu o nazwie Kiryu... Zaś ten projekt-parodia nazywa się My Dragon, piosenka to Nijigen Complex. Bardzo niepopularna grupa - są bardziej popularni na Zachodzie niż w Japonii... Ale z drugiej strony po co ja Wam to piszę :D Żyjcie sobie dalej w swoich wyimaginowanych światach i wierzcie, że takie klipy i cyrki to norma w Japonii :) Wystarczyłoby się odrobinę wysilić i użyć google, ale po co :)
Polacy powinni mieć oddzielny Internet, a przynajmniej powinno się weryfikować stan umysłowy osób, które chcą z niego korzystać :)

mildyner

2011-09-04, 23:50
Włodar666: Piwo i Ajerkoniak są żółte... w dupie mam taki pomysł.

kesaburg

2011-09-05, 13:42
ja pie**ole pszczulka maja