18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kobikUNW

2012-03-04, 22:49
O Janusz!! Dobre:D

vajron

2012-03-05, 02:12
Szkoda, że Korwin nie leciał tamtym zajebistym samolotem szczęścia, co nam dał tyle radości pod Smoleńskiem. Cóż za tragedia :(

Sl...........nx

2012-03-05, 05:04
@up - Pewnie, obecne rządy bezpieki w naszym kraju to najlepsze, co mogło się wydarzyć.

an...........en

2012-03-05, 15:28
Newfags can't triforce.

Gabryiel

2012-03-05, 15:46
boże jak śmiesznie

sarkazm

2012-03-05, 15:56
Chyba nie rozumiem. Na wszelki wypadek nie dam piwa, bo wygląda jak psia kupa spod śniegu.

jezier

2012-03-05, 15:58
Tyyyyle wygrać ;D

Miranda

2012-03-05, 18:42
Nie rosumię :( To jakaś gratka dla fanów tych komiksów, czy jak? Wytłumaczy mi to ktoś.

Takeda

2012-03-05, 20:19
Miranda napisał/a:

Nie rosumię :( To jakaś gratka dla fanów tych komiksów, czy jak?



Ta, założyli kościół Janusza Chrystusa i się jarają. Tutaj więcej szczegółów:

http://zycieismierc.com/?page_id=861

matik1993

2012-03-05, 21:53
@up

Dzięki za tą stronę, wszędzie szukałem tych poj***nych komiksów. Bro

Miranda

2012-03-05, 21:54
@up
Dziękuję bardzo. Swoją drogą ciekawa ta religia. Przykazania mają nawet sensowne. 7 najlepsze ;)

vajron

2012-03-05, 23:24
Korwin wyznaję wolność wszystkich ludzi. Pod warunkiem, że mają dokładnie takie same poglądy jak on.

@Slonx To już się zaczyna robić nudne, jak ludzie tak ograniczeni jak ty, jako jedyny argument, nawet w temacie nie związanym z Tuskiem podają złe rządy Tuska. Nikt tu nawet o nim nie wspomniał przed tobą. Może się po kryjomu tasujesz myśląc o nim skoro nie może ci wyjść z głowy... j***ć Korwina bo to pajac, który nie ma pojęcia o polityce. j***ć też resztę polityków, żeby ktoś nie wmawiał mi zaraz, że kocham Tuska. Jak ktoś myśli, że Korwin by podźwignął ten kraj na nogi w cztery lata i każdy by zarabiał po 5000zł miesięcznie za to, że nie skończył liceum to tylko pokazuje w jakim ograniczonym i biednym plebsie się obraca.

Sl...........nx

2012-03-06, 09:57
vajron napisał/a:


@Slonx To już się zaczyna robić nudne, jak ludzie tak ograniczeni jak ty, jako jedyny argument, nawet w temacie nie związanym z Tuskiem podają złe rządy Tuska. Nikt tu nawet o nim nie wspomniał przed tobą. Może się po kryjomu tasujesz myśląc o nim skoro nie może ci wyjść z głowy... j***ć Korwina bo to pajac, który nie ma pojęcia o polityce. j***ć też resztę polityków, żeby ktoś nie wmawiał mi zaraz, że kocham Tuska. Jak ktoś myśli, że Korwin by podźwignął ten kraj na nogi w cztery lata i każdy by zarabiał po 5000zł miesięcznie za to, że nie skończył liceum to tylko pokazuje w jakim ograniczonym i biednym plebsie się obraca.


:-? Czy ja powiedziałem coś o fatalnych rządach Tuska, które sprawiają, że jest jak jest i że nasz kraj zmierza do bankructwa?
Nie, napisałem, że rządzi w naszym kraju bezpieka, co jest prawdą.
Chyba nie sądziłeś, że porywacze Olewnika czy Bałdygi to jacyś przypadkowi kolesie...