18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Korwin Mikke ma moj glos

sowasowa • 2014-03-08, 22:13
Znalazlem na yt jakis nieoficjalny klip wyborczy o Januszu
Polecam ! :)

NieWiemZeWiem

2014-03-08, 22:20
Pękna składanka :D
Nie zgadzam się z nim w kilku sprawach ale on ma mój głos, jeszcze jakby Gowin wszedł se swoją "polska razem"(i ch*j mnie bochodzi ze bbyl u tuska i nic nie zrobil, moze nie mogł?) to będzie pięknie w tym kraju ;)



PS. Czytałem artykuł że szwedzi chcą "obalić" premiera bo....zbyt dużo bniżył podatków. I co z tego, że dzieki temu gospodarka eksplodowała itp. ale socjodemokraci/lewacy tak mają porozjebywane w głowach, że zaczeli wytykać mu, że jakieś są niedociągniecia w niektórych dziedzinach państwa, czyli niby gorsza nauka,drogi itp.
k***a powiedzcie mi a jak był socjalizm to nie było boomu gospodarczego! no ale ch*j, lewaki nie będa głosować bo nie chcą być bogate, chcą pracoać za darmo i dawać wszystkim wszystko za nic(co jest gówno prawdą ale walcza o to- j***ni hipokryci)

46michu46

2014-03-08, 22:24
Na jaki ch*j ta zj***na muzyczka w tle nosz k***a.


Na Korwina zawsze głos!!!

Autor

2014-03-08, 22:30
To i ja dodam coś od siebie!
Jak widzę swoich starych oglądających TVN to bebechy mi się przewracają, gdy mówię by oddali głos na Korwina to się podejrzliwie na mnie patrzą...
Apeluję do was: młodzi wspaniali ludzie, słuchajcie swojego rozumu, nie dajcie sobie wmówić telewizyjnej propagandzie, że Korwin to imbecyl. Głosujcie wg swojego mniemania, nie wg rozumowania waszych rodziców, mody i co najgorsza (bo ta partia/ten kandydat to mniejsze zło).
Głosujcie tak jak podpowiada wam rozum, a nie ch*jowa TV co ma interes w lobbowaniu pewnych partii/osób...

sowasowa

2014-03-09, 00:48


Jak widac Pan Janusz trenuje na lewackie pie**ol*nie