18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Janusz Korwin-Mikke dzwoni do telegry.

Sl...........nx • 2013-02-28, 14:11
Okazuje się jednak, że znany i lubiany Korwin-Mikke nie na wszystko ma właściwą odpowiedź.


LuckyStrike122

2013-02-28, 21:20
"Panie Januszuuuu" brzmi jak k***a odpalanie F-16...

Sl...........nx

2013-02-28, 23:18
SzekspirTP napisał/a:

Slonx po co tak wyraźnie zaznaczasz że to niby Korwin-Mikke? Idz na jakiś marsz homosiów lewaku zamiast strugać pajaca. Won od Korwina, jedyny który mówi bolesną prawdę dlatego Ci co sięgo boją probuja osmieszac na każdym kroku. Fakt faktem że troche przesadza czasami ale w 90 procentach sie z nim zgadzam.



Chłopie, weź jakiś nerwosol, czy coś w tym stylu.
Spójrz na moje tematy, posty... Dołączyłeś do sadistica wcześniej ode mnie, ale chyba niezbyt uważnie śledzisz komentarze pod tematami, zwłaszcza politycznymi.
Powiedzieć do mnie "lewaku" to jak powiedzieć do Tuska "kapitalisto".
Wrzuciłem ten filmik dlatego, że mnie rozbawił. Humor nienajwyższych lotów, ale filmik nieźle zmontowany. Podkreślam, że JKM, bo nie każdemu zaświta od razu, ale wielu ludzi śledzących wypowiedzi JKM w internecie kojarzy, że to jego głos i fragment z wypowiedzi w programie MK, kiedy zmasakrował pewną świnię z SLD (świnię tak w sensie dosłownym, jak i Orwellowskim).

Nie denerwuj się tak, człowieku. Spotkałem się nieraz z opinią, że zwolennikom Nowej Prawicy i Janusza Korwin-Mikkego brakuje dystansu. Nie bardzo w to wierzyłem, bo ja akurat nie mam z tym problemów, ale widzę, że może być w tym ziarnko prawdy.

ee

2013-03-01, 01:03
Ja jestem zwolennikiem korwina i sie uśmiałem :D
j***ć napinaczy !