18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jan Paweł II a Joseph Kony

Shatter • 2013-02-05, 05:50
Zapewne czeka mnie fala gróźb od "prawdziwie wierzących" ale ten filmik jest prawdą.Nazwa tematu wyjaśnia wszystko.
Nie pozwólcie ukryć im prawdy!

Astehnir

2013-02-05, 06:55
Cytat:

ten filmik jest prawdą



Tja, jakiś wyciemniony koleś nawija po wlosku i mamy uwerzyć ot tak, że to był ten jego przyboczny pastuch, ochroniarz, czy inna dz**ka? Mogę dać 10 złotych Ździchowi spod budki z piwem i on po starotybetańsku stwierdzi że ssał pałę ghandiemu, czy innemu dalaj-lamie. Tak samo prawdziwe, jak ten cały twój filmik.

SkipiBoom

2013-02-05, 07:33
Oczerniajcie sobie prezydentów, premierów czy innych polityków ale Jana Pawła II to zostawcie w spokoju. Żaden ze mnie wielki wierzący ale on wiele dla polski zrobił i niech żaden szanujący się polak nie przyczynia się do oczerniania imienia tego wielkiego człowieka.

kaiel

2013-02-05, 07:34
Z Watykanu do Ugandy biegnie tajny tunel wykopany przez chińską sektę Ludzie Krety .Nocami po Afryce grasują bandy księży pompujących dzieciom brzuszki za cukierki . Tak mi powiedziała sprzątaczka z uniwersytetu .

McMenel

2013-02-05, 08:31
SkipiBoom napisał/a:

Oczerniajcie sobie prezydentów, premierów czy innych polityków ale Jana Pawła II to zostawcie w spokoju. Żaden ze mnie wielki wierzący ale on wiele dla polski zrobił i niech żaden szanujący się polak nie przyczynia się do oczerniania imienia tego wielkiego człowieka.


Wielkiego człowieka patrona pedofilii. Bez jaj ale Wojtyła miał wielu tak ciekawych przyjaciół. Choćby Marcial Maciel Degollado. O którym było wiadomo już za czasów Wojtyły że jest jednym wielkim dewiantem i zbokiem. Sam lolek to wiedział a jednak nic nie robił tylko mu błogosławił. Ba uważał go za swego dobrego przyjaciela. Wszelkie oskarżenia na temat tego pana były przez Watykan i JP2 ignorowane. Ale nie Wojtyła był wielki i nie można o nim złego słowa powiedzieć. Mimo iż te złe słowa to prawda. O nie nikt w imię czci jakiegoś pseudo-boga nie będzie mnie zmuszał do przemilczania prawdy.

Brona_Talerzowa

2013-02-05, 09:39
"Pragnący zachować anonimowość pracownik naukowy jednej z warszawskich uczelni" kto poznaje gościa na filmie? Bo jak to rozpoznacie, to już będziecie wiedzieć jakie jest źródło tego filmu. ha ha co za k***a komedia...




osa79

2013-02-05, 09:48
ani jednemu pedofilowi włos z głowy nie spadł za panowania papy polaka, W 2001 roku kardynał Ratzinger wysłał do wszystkich biskupów list, w którym upewniał ich, że sprawy pedofilii i molestowania w kościele mogę być rozpatrywane "za zamkniętymi drzwiami" i wszystkie dowody mają być tajne przez 10 lat od momentu osiągnięcia przez ofiarę pełnoletności - co powoduje przedawnienie sprawy i uniemożliwia wyciągnięcie konsekwencji finansowych wobec kościoła.
Z tego powodu w 2005 roku prawnicy Benedykta XVI musieli prosić o wystawienie mu listu żelaznego przed jego wizytą w USA, gdyż w Teksasie był oskarżony o utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości. Rzeczniczka Watykanu nie chciała odnieść się do tego dokumentu. Stwierdziła tylko, że "to wewnętrzny dokument Watykanu, więc nie będziemy go komentować". Problem jest poważny.
Według zamówionego i sfinansowanego przez amerykańskich biskupów raportu John Jay College na temat molestowania nieletnich w Kościele Katolickim z około 94607 księży w USA pomiędzy 1950 a 2002, o wykorzystywanie nieletnich było oskarżonych 4127, czyli mniej więcej 4,3%. Odszkodowania dla ofiar sięgnęły już 2 mld dolarów!
W 2003 roku grupa adwokatów przygotowała nawet projekt uznania Kościoła katolickiego za organizację działającą jak struktury
mafijne i jego delegalizację.


Więc poproszę wyznawców bożka JP2 o zdjęcie klapek z oczu ^^

Sl...........nx

2013-02-05, 10:24
osa79 napisał/a:

Więc poproszę wyznawców bożka JP2 o zdjęcie klapek z oczu ^^



Za duży ze mnie ciemnogród, by się na to zdobyć.

osa79

2013-02-05, 11:19
@up
trzymaj się roli barana w owczarni plebana ^^

dupeczki

2013-02-05, 11:27
za takie tematy powinien być ban dożywotni...

deniZ

2013-02-05, 11:35
@up i do tego spalenie na stosie!

KlinikaAborcyjna

2013-02-05, 12:05
osa79 napisał/a:

ani jednemu pedofilowi włos z głowy nie spadł za panowania papy polaka, W 2001 roku kardynał Ratzinger wysłał do wszystkich biskupów list, w którym upewniał ich, że sprawy pedofilii i molestowania w kościele mogę być rozpatrywane "za zamkniętymi drzwiami" i wszystkie dowody mają być tajne przez 10 lat od momentu osiągnięcia przez ofiarę pełnoletności - co powoduje przedawnienie sprawy i uniemożliwia wyciągnięcie konsekwencji finansowych wobec kościoła.
Z tego powodu w 2005 roku prawnicy Benedykta XVI musieli prosić o wystawienie mu listu żelaznego przed jego wizytą w USA, gdyż w Teksasie był oskarżony o utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości. Rzeczniczka Watykanu nie chciała odnieść się do tego dokumentu. Stwierdziła tylko, że "to wewnętrzny dokument Watykanu, więc nie będziemy go komentować". Problem jest poważny.
Według zamówionego i sfinansowanego przez amerykańskich biskupów raportu John Jay College na temat molestowania nieletnich w Kościele Katolickim z około 94607 księży w USA pomiędzy 1950 a 2002, o wykorzystywanie nieletnich było oskarżonych 4127, czyli mniej więcej 4,3%. Odszkodowania dla ofiar sięgnęły już 2 mld dolarów!
W 2003 roku grupa adwokatów przygotowała nawet projekt uznania Kościoła katolickiego za organizację działającą jak struktury
mafijne i jego delegalizację.
^^



Mnie jako wierzącego bardzo wk***ia problem pedofilij , doskonale o tym wiem nie mam klapek na oczach .
Chciałbym aby wyrzucono wszystkich pederastów , pedofilców z każdego kościoła (nie tylko katolickiego) i wsadzono do więzienia.
Problem w tym że te pedofilskie mendy aby być blisko dzieci wybierają takie profesje jak ksiądz czy nauczyciel robiąc tym grupom złą opinię. Przecież (na całe szczęście) nikt nie zatrudni mężczyzny jako przedszkolanki.
I jeszcze jedna kwestia dotycząca wyciszania sprawy przez kościół. Tak nie powinno być kościół powinien wypeirdalać tych pojebów na zbity pysk płacąc odszkodowanie pokrzywdzonym.

Kościół nie nadąża za współczesnością chyba tylko dlatego że u steru siedzą stare pierniki których mentalność zatrzymała sie na latach 30-tych ubiegłego wieku.

Podsumowując kościół ciężko pracuje na negatywną opinie wśród ludzi a przecież to takie proste wypie**olić w p*zdu mendy ze wspólnoty. Ciekawe kiedy to zrozumieją ?

herbalix

2013-02-05, 12:47
wszyscy w kółko mówią jaki to jp2 nie był wielki i wspaniały i ile dobrego zronił, ale bez żadnych konkretów.

więc ja się pytam: co on takiego wielkiego zrobił?

osa79

2013-02-05, 14:03
@up
był papieżem polakiem... ciemnocie wystarczyło

fylypekk

2013-02-06, 00:11
papiez pedal polske sprzedal