18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

James Holmes w sądzie, chyba naćpany.

Kriski • 2012-07-23, 20:41
James Holmes bohater ostatnich dni w sądzie.
Wydaje się albo nie kontaktować albo być naćpanym.


Eth

2012-07-24, 01:28
STR8 napisał/a:

@Eth

Nie mówię, że należy go odznaczyć medalem i zrobić z niego prezydenta. Ludzie tutaj pie*dolą o wyłamywaniu kości, nieludzkich torturach, których używano tysiąc lat temu.



1000 lat temu trawa miala ten sam kolor, a w tym jak czlowiek dziala, czym sie kieruje - czego sie boi - tez nic sie nie zmienilo.

"Nieludzkie tortury", alez one sa bardzo ludzkie, w koncu ich tworcami sa ludzie.

Podrosniesz to zrozumiesz, ze na "ludzkie" traktowanie trzeba sobie zasluzyc - tak jak juz powiedzialem, oddac go w rece rodzicow, bo to oni maja prawo decydowac o jego losie.

asav

2012-07-24, 01:49
Chyba naćpany? Widać po oczach że zaj***ny jak meserszmit w babie lato.

STR8

2012-07-24, 01:53
Eth napisał/a:



1000 lat temu trawa miala ten sam kolor, a w tym jak czlowiek dziala, czym sie kieruje - czego sie boi - tez nic sie nie zmienilo.

"Nieludzkie tortury", alez one sa bardzo ludzkie, w koncu ich tworcami sa ludzie.

Podrosniesz to zrozumiesz, ze na "ludzkie" traktowanie trzeba sobie zasluzyc - tak jak juz powiedzialem, oddac go w rece rodzicow, bo to oni maja prawo decydowac o jego losie.



Ja pie*dole, czy wy czasami słuchacie co mówicie? Tobie chodzi chyba o psycholach, którzy żywcem potrafią obedrzeć człowieka ze skóry, nie ludzi z bronią.


Druga sprawa to "nieludzkie tortury". Jeżeli oprawca z człowieka robi papkę, podtrzymując mu jednocześnie życie, by trwał w tej agonii to to jest bestialskie zachowanie, nieludzkie i okrutne.

ps. nie pisz rzeczy typu "podrośniesz to zrozumiesz" gdy nie pojmujesz tego tak oczywistego znaczenia.

Rysh

2012-07-24, 07:48
Rząd USA wgrał mu softa do rozk***iania wszystkiego co się da, żeby odwrócić uwagę od prawdziwych problemów.

tigerqaz

2012-07-24, 07:57
Ta k***a naćpany oczywiście że bohater ostatnich tragicznych wydarzeń po prostu wyszedł sobie na ulicę poszukał dealera jebnął se kreskę i wrócił na salę rozpraw...Jak piszesz tytuł filmiku to k***a myśl trochę.

avalanch

2012-07-24, 08:20
Sherlock się w grobie przewraca :)

Stanikslask

2012-07-24, 09:09
Pewnie dali mu na coś uspokojenie aby nie brykał. Szczerze mówiąc to człowiek, który z zimną krwią strzela do dzieci nie powinien mieć procesów.

Jak słyszę takie pie**olenie to mnie ch*j strzela. Dla Ciebie naturalne jest zabieranie kilkuletnich, a nawet kilkumiesięcznych dzieci do kina na film dostępny od 15 lat, którego premiera zaczyna się o 23:59 w nocy? Później słyszysz tych debili jak to ochraniali swoje pociechy przed strzałami. Na ch*j brali tam dzieci? Można powiedzieć, że w pewien sposób sami tworzą takich "wariatów" a później mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Żeby było jasne... nie popieram takich aktów ale facetowi należy się proces i kara. W dupie mam oceny takich ludzi jak Ty! Niczym nie różnisz się od prostackich polityków rzucających oskarżenia i osądy względem ludzi!

hycel

2012-07-24, 11:40
Powinien być ścięty pierwszego dnia, a nie utrzymywany w ciepłym więzięniu/ew. w psychiatryku, z jedzenie, i innymi udogodnieniami, za które płacic będą podatnicy.

HAL-9000

2012-07-24, 12:40
elytaĘtelektualna napisał/a:

Amerykańcom już się z tego bogactwa w dupach poprzewracało. Co on sobie k***a myślał, że mu na sucho ujdzie?



Albo z poślizgiem. Zależy jak koledzy pod prysznicem będą woleć.

Buuurn

2012-07-24, 12:46
Przed rozprawą dali mu środek uspokajający...

Eth

2012-07-24, 16:07
STR8 napisał/a:



Ja pie*dole, czy wy czasami słuchacie co mówicie? Tobie chodzi chyba o psycholach, którzy żywcem potrafią obedrzeć człowieka ze skóry, nie ludzi z bronią.


Druga sprawa to "nieludzkie tortury". Jeżeli oprawca z człowieka robi papkę, podtrzymując mu jednocześnie życie, by trwał w tej agonii to to jest bestialskie zachowanie, nieludzkie i okrutne.

ps. nie pisz rzeczy typu "podrośniesz to zrozumiesz" gdy nie pojmujesz tego tak oczywistego znaczenia.



Niestety to Ty czegos nie pojmujesz i nadal patrzysz na swiat przez rozowe okulary.
Powtarzasz sie i nawet nie zauwazyles, ze ja sie nasmiewam z okreslenia "nieludzkie", poniewaz jest ono absurdalne, ba - jest oksymoronem.
Koles zabil czyjes dzieci, ktore niczym nie zawinily - w ostatecznym rozrachunku nie rozni sie od kogos kto najpierw te ofiary by meczyl - smierc to smierc.
Zasluguje wlasnie na bycie taka papka podtrzymywana przy zyciu, zasluguje by zostac oddanym w rece tych rodzicow.
Teraz pojmujesz dlaczego masz dorosnac, aby zrozumiec ?
Postrzeganie swiata sie zmienia z wiekiem, a Ty nadal dzieciak jestes, zreszta jak praktycznie kazdy w wieku 17 lat.

Zreszta zadaj sobie pytanie - jaka jest adekwatna kara za zabojstwo kilkunastu osob, za odebranie im wszystkiego co w zyciu by mogly przezyc, co moglyby zrobic/stworzyc, za zniszczenie zycia kilkudziesieciu osobom z ich rodzin.
Kolejne pytanie - co bys chcial z nim zrobic bedac na miejscu jednego z rodzicow ?
Dla niego wiezienie nie jest odpowiednia kara, lagodna smierc takze, wiec przestan byc juz hipokryta odwolujac sie do wyimaginowanych wyzszych wartosci, oraz rzekomego obecnego ucywilizowania ludzi.

lukasz343

2012-07-24, 17:22
mam tylko nadzieje ze panowie z więzienia do którego trafi zrobią mu z dupy jesień sredniowiecza :-D

Adyrian

2012-07-24, 20:46
Ta , w sądzie juz Jokera nie zgrywa zjeb . Macie racje - gówno bym zrobił więc się nie wypowiadam ale takich psycholi powinno się z miejsca eksterminować ze społeczeństwa . Morderstwo z premedytacją ale z jakimś powodem ? spoko, niech gnije do końca życia za kratami ale takich psychopatów z miejsca powinno się usuwać

Luis

2012-07-24, 20:53
hah bulwersujecie się, że pozabijał ludzi i sami byście mu połamali ręce, nogi itd... właśnie udowodniliście, że sami nie bylibyście od niego lepsi.
Ja za karą śmierci nie jestem, bo to nie nasza działka, żeby w ten sposób karać ludzi. Wydaje mi się nawet, że gdyby dostał ileś tam lat w więzieniu, byłoby gorszą karą dla niego niż śmierć. (sam fakt dawania dupy innym więźniom dzień w dzień nie mówiąc o psychice i nudzie ) Jedna rzecz tylko wk***ia... W więzieniu żył by za kasę społeczeństwa, również za pieniądze poszkodowanych rodzin i to jest takie błędne koło. Nie wiadomo co wybrać... z dwojga złego ... chyba go wypuszczą ;D

Kóba

2012-07-24, 22:51
Niech go wypuszczą :D Może komuś z rodzin pokrzywdzonych przyjdzie pomysł na zemstę jaki miał główny bohater filmu pt. "Prawo Zemsty" :-> Skoro on napie**alał tych ludzi, bo sądzi, że jest Jokerem, to czemu nie zwalczyć go tą samą "bronią"?