18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

James Hetfield lubi język polski

ks...........77 • 2010-02-10, 19:42
Cóż za okrzyk :shock:


bu...........io

2010-02-10, 22:29
Heidfeld...hmmm
Nie idzie mu w formule 1 to śpiewa ;) ;) ;)

Djura

2010-02-10, 22:41
So What to nie ich kawałek xD

Matuch90

2010-02-10, 22:43
Oj powiedziało mu się przypadkiem, a wy stracie w pory ze szczęścia od razu.

krolik112

2010-02-10, 22:45
nsa napisał/a:

metalika skonczyla sie na kill'em all ;P


a Ty jeszcze przed napisaniem tego postu

necrofallus

2010-02-10, 22:57
@SMgie

"and What" ? :D prawdziwy znawca tekstów Metalliki odezwał. Już kolego na wstepie tytuł przekręciłeś więc co dopiero będzie z tłumaczeniem.

Koperek

2010-02-10, 23:02
@aex
Dzizas, można uwielbiać samochody ,ale jeśli ktoś się nie jara Lamborgiem to znaczy że ch*jowy z niego automaniak ? ;/

kumii23

2010-02-10, 23:05
prawda jest taka ze ci co teraz jezdza po swo what to przez demotywatory bo byl tam jeden dosc glupi demot.

drodzy pseudo znawcy! SO WHAT to nie utwor metallicy. po drugie zanim zaczniecie obsmarowywac kupa metallice bo jestescie juz tacy znawcy tematu to przetlumaczcie sobie mnostwo innych ich ytworow chocby jak np One. przeczytajcie ich historie. Co sklania ich do napisania takich a nie innyych tekstow a dopiero pozniej krytykujcie.

Bendar

2010-02-10, 23:34
Lubię placki :amused:

A znawcy z demotów wara!

Z tym Lamborgiem to się nie zgadzam, gusta są różne. Wjedź tym Lamborgien ma polskie drogi albo do lasu :P

lubi

2010-02-10, 23:50
aexalven napisał/a:

Ja pie**ole, dlatego nienawidzę pozerstwa:
- Słuchasz metalu?
- Tak
- Jakie zespoły?
- Soad, LP, BFMV, Slipknot i trochę metallici
- (załamuję ręcę) a Metallici jakie albumy?




A co ty masz do Slipknota... Ktore płyty przesłuchałeś? teksty których utworów sobie tłumaczyłeś? :lodowka: zresztą popisałeś sie swoją wiedzą o rodzaju tworzonej muzyki wymieniając go obok Soad i LP... :idzwch*j:

Ulvraith

2010-02-10, 23:56
nsa napisał/a:

metalika skonczyla sie na kill'em all ;P



Utter Nonsense. Metallica skończyła się na demówkach, a nawet
zanim w ogóle powstała! o/

Baphomet

2010-02-11, 00:05
so what ma zajebisty tekst, a Jamses na wszystkich koncertach krzyczy cos w stylu "ch*j" albo "ch*ja"... nie widze zadnej podniety

kicek016

2010-02-11, 00:05
@koperek :facepalm:
@eSeMGie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :samoboj:

Ja rozumiem ze wchodzenie na onet i demotywatory nie jest zabronione, ale musicie tak tym faktem wszyscy emanowac

Matuch90

2010-02-11, 00:18
Odnośnie pozerstwa.... .
To w ogóle można szpanować, że słucha się metalu ??

eSeMGie

2010-02-11, 00:29
haha, no spoko jak wiesz lepiej czy wchodze na demoty i opieram na tym swoja opinie to O.K.

ale trzy czwarte tych piosenek "metallowych" zespołów są o dupe rozbić

nie bój się znam trochę, mam dobrego kolege który jest metallem i nie raz o tym rozmawiamy, nawet kiedy czytamy razem tlumaczenia "metallowych" poiosenek to ich text jet po prostu po@#%ny, np takie utwory system of a down, ale jemu wciaż sie to podoba.

PS. Internetowi napinacze, wielcy rezczoznawcy nadymacie sie bardziej od mocherów kiedy ich radio jest pojeżdżane :-?

moje wiedza na temat "metalu" jest slaba i nie bede tego ukrywał, zreszta wyszlo. Dla mnie darcie papy do mikrofony to gówno nie muzka.

Kocham tylko i wyłacznie rockowe ballady dalej nie wchodzę.

co do tematu dalej podtrzymuje swoje zarzuty :oops:

lubi

2010-02-11, 00:58
eSeMGie napisał/a:


ale trzy czwarte tych piosenek "metallowych" zespołów są o dupe rozbić

nie bój się znam trochę, mam dobrego kolege który jest metallem i nie raz o tym rozmawiamy, nawet kiedy czytamy razem tlumaczenia "metallowych" poiosenek to ich text jet po prostu po@#%ny, np takie utwory system of a down, ale jemu wciaż sie to podoba.




Prosta piłka Twój kolega jest pozerem a nie metalem... sa 2 rodzaje ludzi słuchających metalu:

Ci co słuchają Thrashu ( btw oni będą 16.06.2010 i ja z nimi)
albo Ci "fanatycy" co słuchają black lub death

aexalven napisał/a:

Oczywiście, to samo gówno i żałosny image sceniczny, tak jak się sra do kibla ja wrzucam gówno do jednego wora żeby nie śmierdziało nim wszędzie.




Corey Taylor (wokalista Slipknota, Stone sour, miał zostać nowym wokalistą Anthraxu) nagrywał utwory z takimi zespołami jak Anthrax, Soulfly, Apocaliptyca, Korn... i nie chce mi się dalej wymieniać...

żadnemu fanowi thrashu nie przejdzie przez gardło powiedzieć coś złego na Max Cavalere, lub na legendę tej muzyki jaka jest Anthrax