18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakub Kosecki- tyłek w meczu Polska - Ukraina

Cienió • 2013-03-22, 22:56
Generalnie nasza gra była do dupy...


Skowu

2013-03-23, 00:24
zajete1 napisał/a:

W wywiadzie powiedzia,że w meczu z San Marino pokarze więcej :amused:




a tobie chyba nikt nie POKAZAŁ słownika nigdy na oczy...


offtop; szkoda, że gra się nie ułożyła :(

pa..........._o

2013-03-23, 00:25
przynajmniej się na serio wypie**olił, a nie to co dziewczyny z dwóch ch*ja wartych, modnych zespołów

smykuuu

2013-03-23, 02:25
@Pater patriae

nie pier*dol.

nie jedna pewnie sobie już zwaliła konia przy tym filmiku.

DzbiQu

2013-03-23, 03:45
Ładniej by było jakbyś to nazwał że ten 'pożal się Boże' piłkarz pokazał tzw. 'dekolt hydraulika'

Nathaniel_Demerest

2013-03-23, 04:26
Już w tym momencie wiadome było, że dadzą dupy!

bz...........ue

2013-03-23, 06:58
Pater patriae napisał/a:

Zgodzę się, że gra była do dupy, ale nie wiem po ch*ja to tu wstawiasz. Zerżnąłeś to z jakiejś "sensacji" na pudelku i chcesz się pochwalić, czy co? Mam się podniecać, że piłkarzowi spadły spodenki i zobaczyłem goły tyłek? k***a :facepalm:



I na ch*j ta spinka? Gorsze rzeczy tu widuję i się tak nie spinam. Jak mi się nie podoba to przewijam dalej i ch*j.

przepon

2013-03-23, 08:36
Proponuję wszcząć kłótnię z bluzgami na 7 stron o dupie Koseckiego.

teken

2013-03-23, 08:55
Pedały jesteście, że się tak męską dupą podniecacie ? Chcecie to wam moją wstawię.

Sz...........jk

2013-03-23, 09:23
Przypomniało mi się, jak skakaliśmy na basenie na główkę w szkole i zapomniałem zasznurować swoich gaci kąpielowych :P . Dobrze, że głęboko zanurkowałem i nikt mojego dupska nie uświadczył, przy dnie zaciągnąłem majty na tyłek i zadowolony z oceny 5 ze skoku zapomniałem o całej akcji ;) .

Nejm

2013-03-23, 10:05
Pater patriae napisał/a:

Zgodzę się, że gra była do dupy, ale nie wiem po ch*ja to tu wstawiasz. Zerżnąłeś to z jakiejś "sensacji" na pudelku i chcesz się pochwalić, czy co? Mam się podniecać, że piłkarzowi spadły spodenki i zobaczyłem goły tyłek? k***a :facepalm:



Dobra, weź się nie maż :roll:

orzech1991

2013-03-23, 12:49
jaki atak na autora. jak jakiś niespragniony sensacji człowiek nie wchodzi wlaśnie takie pudelki czy co by to nie było, to nie znajdzie takiego filmiku. a tak jest tu. wszystko rozstrzyga pobyt w poczekalni. gdyby wiekszość była na NIE to by się tu filmik nie pojawił. czyli najwyraźniej piszesz swój hejterski komentarz do wiekszej liczby uzytkowników. I co dziwne prawie połowa liczby która zagłosowała pozytywnie daje też piwo komentarzowi ktory objeżdża pomysł i autora.