18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakie to proste...

Adam1394 • 2013-01-22, 11:41
Krótka prezentacja dla sadoli jak w 30 sekund zdobyć numer wcale nie zgorszej dziołchy.




Angielski na poziomie - "I'm potato" - wymagany.



ch*ja większość obchodzi, że to pierwszy temat. Jak się nie podoba to mieszać z gównem równo.
Tak, sam tak nie potrafię, dlatego filmik mi się podoba.
jutjub: /user/LAHWF?feature=watch

ph...........w5

2013-01-22, 13:58
Fake! Niemożliwe!

A tak już całkiem na serio to dla mnie czarna magia. Ja tam się nawet z domu wyjść boję (fobia społeczna) a co dopiero tak zagadać :amused:

:idzwch*j:

Zl...........ny

2013-01-22, 13:59
Jakie to prawdziwe, gość siedzi metr od niej z kamerą hd i ona oczyyywiiście nic nie zauważa. Jaka dziewczyna w tym atrakcyjna przyzna bez wahania, że jest sama... Niewidoma, bez ręki?

kmm101

2013-01-22, 14:13
@inwalida_umysłowy

Aż tak ciężko kupić chloroform? Jak sprzątałem piwnicę 2 lata temu to znalazłem tego pół litra w butelce z nalepką "trujące - chloroform", przede mną mieszkał tutaj samotny ojciec z 2 córkami... Chyba wiem co z nimi robił o.O

Rottensparrow

2013-01-22, 14:34
Garbatyx napisał/a:

@up ale najpierw by się porzygała



przecież nie mówiłem że bym cie wziął ze sobą

Airbourne

2013-01-22, 14:43
Jak podchodzę do dziewczyn żeby zagadać czasem czuję się jak lew... Ja podchodzę, a one sp***alają.

A tak na serio to w PL na żywca od tak podejść i wyrwać jest bardzo ciężko. Podobno inna mentalność społeczna. Co innego zagadywać, zagadywać z jakiegoś innego z pozoru nieistotnego powodu, ale potem koniec końców dowiadujesz się, że ma chłopaka.

hallux

2013-01-22, 18:11
pie**olicie :P co komu zależy podejść i zagadać nawet najbanalniejszym tekstem typu 'jak masz na imię?' niż nie podejść..jak nic z gadki nie wyjdzie to i tak masz podobnie co byś nie podszedł tylko że bez żalu i ciekawości że nie zagadałeś :D

szang

2013-01-24, 20:19
można nie widzieć swojego ku*asa, a wystarczy mieć mentalność dobrego aktywizytora