18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jakie są 3 słowa, które potrafią rozbawić do łez?

WeenSon • 2014-03-01, 14:03
Zarobki w Polsce.

el...........wy

2014-03-01, 15:48
Do póki są idioci, którzy wierzą, że państwo DA to nic się nie polepszy.
Jeśli ludzie nie odejdą od telewizorów, nie przestaną słuchać pie**olenia o płacy minimalnej czy umowach "śmieciowych" to nic się nie zmieni.
Ale jak ma się coś zmienić skoro ludzie nawet nie zdają sobie sprawy np. z tego, że kwota brutto fizycznie nie istnieje.

andrewerty

2014-03-01, 16:18
pistacjusz napisał/a:

Do póki są idioci, którzy wierzą, że państwo DA to nic się nie polepszy.


jeżeli państwo tyle nam zabiera to obywatele mają pewne oczekiwania.

spoiler

kissmetka

2014-03-01, 19:57
Cała prawda o naszym "wspaniałym" kraju...

tonieja

2014-03-02, 12:41
zamiast rozbawić powinno być doprowadzić do łez

Jabraxx

2014-03-02, 12:42
Polska umiera a Wy wraz z nią! Żyjecie w strachu i nie jesteście pewni jutra. Siedzicie cicho w obawie przed utrata pracy, modlicie się o zdrowie, bo wiecznie biedna sluzba zdrowia może wam jedynie pomoc zdechnac! Stać was jedynie na prezerwatywy bo nie macie pieniędzy na zalozenie rodziny! Kupujecie w Biedronce żarcie którego by świnia nie tknela i ubieracie się od lat w te same szmaty. Wyjście do kina, teatru czy restauracji to dla was wielkie święto i to doslownie wyjście, bo nie wystarczy juz na zatankowanie auta! Wymarzone wakacje? Tak! Mozecie o nich jedynie marzyc! Zyjecie w kraju, w ktorym kazdy polityk reka urzednika upokarza was na kazdym kroku. Ciezko pracujecie za stawki ktore sa niższe od zasilku socjalnego wyplacanego obywatelom zachodniej Europy! Koszmarna drozyzna zderza sie w Polsce z zenujaco niskimi zarobkami. Emeryci wydaja w aptekach wiekszosc ze swojej zebraczej emerytury. Wy za to emerytury nie dostaniecie, bo polski rząd juz wkrótce nie będzie mial z czego finansowac ZUS. Masowa emigracja, niż demograficzny, nędza - to Polska teraz. Jutro będzie jeszcze gorzej. Polska zadluza sie bez konca i nigdy nie wyjdzie juz z tej spirali i to wy bedziecie za to placic do konca swojego marnego zycia! Zadluza się nie po to by się rozwijać a po to by przetrwać. Panstwo traktuje was jak smieci ale to Wy utrzymujecie to panstwo ze swoich podatkow! To Wy jesteście realna wladzą w tym kraju! Wstancie w końcu z kolan i pokazcie politykom środkowy palec. Gdzie podziala się wasza godność? Gdzie odwaga waszych przodkow? Czy wegetacja to wasz świadomy wybór i marzenie? Dlaczego zaczeliscie się nawzajem okradać i oszukiwać? Czy to pozwala wam być "lepszymi"? Czy taka postawa dodaje wam pozornego poczucia odcięcia się od ponurej rzeczywistosci w której siedzicie po uszy? To bagno was wciąga i wkrótce calkowicie pochlonie jeżeli nic z tym nie zrobicie! Odnajdzcie w sobie resztki honoru i wyjdzcie na ulice póki nie jest za późno! Zjednoczcie się jeszcze raz i powiedzcie STOP!!! Jeżeli tego nie zrobicie, to zdechniecie w biedzie lub wyjedziecie za granice jako polski parobek sluzyc obcym, zamiast obejmować w cieple rodzinnym ukochana osobę! Obudzcie się!!

yoyoyo

2014-03-02, 12:42
Cytat:

Cała prawda o naszym "wspaniałym" kraju...



Kraj jest wspaniały - to państwo jest ch*jowe.

KrisCFC

2014-03-02, 12:49
Rozczaruję Cię... "w" to nie słowo. ;)

km...........21

2014-03-02, 12:50
aż się prosi, żeby wstawić:

el...........wy

2014-03-02, 13:13
@andrewerty
miałem na myśli, że wciąż używa się określeń typu darmowa służba zdrowia, darmowe szklnictwo itd, a kwoty o których mówisz, to można sprawdzić dokładnie na kalkulatorze pracodawny, ale pewnie się zgadzają. Rzeczy w tym, że ludzie nigdy nie widzą tych pieniędzy więc już nawet nie mają oczekiwań. Ale czy nie prościej byłoby jakby państwo nie zabierało? Ludzie mieliby więcej, a prywatnie jest wcale nie drożej i o wiele lepiej.
"Czy monopolista, który przy pomocy prawa, przez siebie samego stanowionego, zmusza mnie, bym płacił mu 20 franków za to, co gdzie indziej mogę nabyć za 15, nie pozbawia mnie za pomocą oszustwa 5 franków? "
Wciąż bardzo aktualne..

aa...........am

2014-03-02, 13:24
mnie to k***a nie bawi :-(

robson101

2014-03-02, 13:28
w pewnym wieku to przestaje być śmieszne

Ku...........is

2014-03-02, 14:00
Chyba zasmucić do łez.

strzelec_

2014-03-02, 15:08
Kiedy dopiszesz trzeci wyraz?