18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaki masz komputer?

CrazyChocolate • 2012-04-30, 15:34
dobra gadka na podryw :mrgreen:

filozoph

2012-05-01, 21:25
Grubas i ciota... W jakim kraju ja żyje skoro Was to bawi?

crypto

2012-05-01, 21:52
Plecionkarz napisał/a:

Grube przynajmniej dobrze ciągną, mają wyrobioną szczękę od przeżuwania słoniny. Z innymi zastosowaniami trochę gorzej bo się pocą i śmierdzą, szczególnie jak jest taka ładna pogoda jak teraz.



Jeśli lubisz jak baba zamiast ciągnąć pałe to ją gryzie to faktycznie bierz się za słoninki.

Zaskroniec88

2012-05-01, 22:37
filozoph napisał/a:

Grubas i ciota... W jakim kraju ja żyje skoro Was to bawi?



Powiedział co wiedział. Ty rzecz jasna masz posturę goryla, albo sobie wstrzykujesz jakiś botoks w mięśnie i zawsze komuś spuszczasz wpie**ol dla zasady żeby się czuć jak nie-ciota. :ok:

A na koniec jestem zmuszony wytłumaczyć jedną rzecz. Nas bawi nie to jakich dobierają aktorów, a to że ten serial jest tak zj***ny, że aż śmieszny.

filozoph

2012-05-01, 23:03
Zaskroniec88 napisał/a:



Powiedział co wiedział. Ty rzecz jasna masz posturę goryla, albo sobie wstrzykujesz jakiś botoks w mięśnie i zawsze komuś spuszczasz wpie**ol dla zasady żeby się czuć jak nie-ciota. :ok:

A na koniec jestem zmuszony wytłumaczyć jedną rzecz. Nas bawi nie to jakich dobierają aktorów, a to że ten serial jest tak zj***ny, że aż śmieszny.



Nas - masz na myśli kółko różańcowe? Bo raczej nie większość użytkowników tego portalu. Myślisz że po co robią te seriale takie durne? Bo przyjdzie jeden z drugim twojego pokroju i pomyśli "głupie to to, ale się pośmieje z tych co faktycznie to oglądają". Bach, kwiat polskiej inteligencji. Aż na myśl przychodzi "God Bless America".

Zaskroniec88

2012-05-01, 23:12
filozoph napisał/a:

Nas - masz na myśli kółko różańcowe? Bo raczej nie większość użytkowników tego portalu. Myślisz że po co robią te seriale takie durne? Bo przyjdzie jeden z drugim twojego pokroju i pomyśli "głupie to to, ale się pośmieje z tych co faktycznie to oglądają". Bach, kwiat polskiej inteligencji. Aż na myśl przychodzi "God Bless America".



Kto tutaj napisał, że się śmieje z tych oglądających serial? To kino jest zwyczajnie prostackie, tandetne. Całe przedstawione wieśniactwo (nie chodzi tutaj bynajmniej o aktorów), ale o samą fabułę, rodzi groteskę. Jeśli to cię nie bawi, to masz zwyczajnie inne poczucie humoru, albo nie masz dystansu do siebie. Nie odbieraj przyjemności naśmiewania się z tej sztucznej, sielankowej fabuły innym :D

filozoph

2012-05-01, 23:18
Rozumiem że może to kogoś bawić za pierwszym razem. Ale jak już któryś raz z kolei tłum porusza to samo gówno w nowej odsłonie (bo czym się to to różni od tego mięsnego jeża) to wybacz, ale coś już jest nie tak.
Ale jak widać twórcy programu dobrze wiedzieli co robią, w końcu jest to żywa definicja kiczu - wtórne gówno które i tak będą oglądać.

xvMelvin

2012-05-01, 23:45
Sam tak gadam z dziewczynami, ale k***a dlaczego zawsze informatyk jest przedstawiony jako ciota z okularami?
Kto go k***a robił?

Pleso93

2012-05-02, 01:09
gumol napisał/a:

temat diety psa, który nasrał na środku chodnika


A więc musiała być bardzo bogata w błonnik, bo nie dobiegł na trawnik.

No.ja9re9my9

2012-05-02, 08:37
marnotrawna napisał/a:

CrazyChocolate, on przynajmniej nie wstydzi się na trzeźwo zagadać do dziewczyny 8-)

bo dlaniego być pojanym to abstrakcja :tecza:

filozoph napisał/a:



Nas - masz na myśli kółko różańcowe? Bo raczej nie większość użytkowników tego portalu. Myślisz że po co robią te seriale takie durne? Bo przyjdzie jeden z drugim twojego pokroju i pomyśli "głupie to to, ale się pośmieje z tych co faktycznie to oglądają". Bach, kwiat polskiej inteligencji. Aż na myśl przychodzi "God Bless America".



no to może... bądzmy emo przyjebami jak ty i nie śmiejmy się w ogóle z niczego... dobry pomysł? :emo: :emo: :emo: :emo:

BenQ702

2012-05-02, 10:03
To są ostatni z kolejki aktorzy z castingu do filmu "Zmierzch"

filozoph

2012-05-02, 20:50
No.ja9re9my9 napisał/a:

no to może... bądzmy emo przyjebami jak ty i nie śmiejmy się w ogóle z niczego... dobry pomysł?


Na pewno lepszy niż wydrapanymi ekskrementami z macicy twojej matki.
A może to twoja matka właśnie gra w tym serialu i tak cie to boli?