18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jaki kraj taki czarnuch

Iperyt • 2012-11-12, 18:49


osobiście ostatnią opcję jestem w stanie tolerować :evil:

wiesiors4

2012-11-12, 21:32
TO:
NIE RÓŻNI SIĘ OD TEGO:



Spiddy

2012-11-12, 21:35
Z tych pierwszych to chyba śmieją się nawet inni murzyni.

pATRYKOify

2012-11-12, 21:57
Od The Game'a proszę się odpie**olic.

mglisty

2012-11-12, 21:58
pie**olicie głupoty. Norweski BM lat 90 rozpie**ala w mak- pierwsze demówki Gorgoroth, wydawnictwa Strid, Borknagar, Bak De Syv Fjell, Mock(k***a!), Kampfar, Ragnarok i cała masa innych albumów/demówek z tego okresu, które często miały gówniane brzmienie rozpie**alają klimatem i DUCHEM dzisiejsze pseudo-metalowe-gówna, które dla mnie są niczym jak hałasem. Howgh.

rusofil

2012-11-12, 22:04
pawel1q napisał/a:

Obrazek

osobiście ostatnią opcję jestem w stanie tolerować :evil:



A ja wszystkie.

marcinsud

2012-11-12, 22:05
@wiesiors4 w GROMIE też sobie malują pyski ach te pedałki z pistolecikami, poza tym ten pierwszy z twojego zdjęcia to widać po ubiorze, że dres z gangu ortalionu.

Dante737

2012-11-12, 22:09
Jeszcze ten co z Azkabanu sp***olił:

Koniec Świata

2012-11-12, 22:11
@wiesior4

Ty hihopfapowcu, naśladowco murzynów z Bronxu, zakapturzeńcu, odpie**ol się od Metalu.

slawekfmx

2012-11-13, 01:04
@marcinsut co ma maskowanie się do malowania mordy ma pokaz i wgl. widziałeś kiedyś w gromie p*zdę z długimi włosami? ale k***a porównanie

woccow123

2012-11-13, 01:05
pawel1q napisał/a:

osobiście ostatnią opcję jestem w stanie tolerować :evil:



To nieźle poj***ny jesteś

LuzaQ

2012-11-13, 01:11
wiesiors4 napisał/a:


Oh obrońca pedałów się oburzył. I sam zaczął wyzywać. Zgodnie z twoim motto: "kozak w necie p*zda w świecie" jesteś niestety p*zdą. W opisie "śmierć homosiom" a broni chłopców z długimi włosami, którzy się malują. Hipokryta.
Nie masz racji. Chodź i mi wypie**ol. Albo nie. Prześlij mi swój adres koleżko i zobaczysz jak się mylisz obrońco pedałów!
Aha i nie słucham hip hopu ani (na szczęście!!) metalu :)



to pewnie słuchasz dubstepu albo disco polo..





:plzdie:

cezaryhc

2012-11-13, 03:16
"zakładając że w ogóle podejdziesz...

to jak nie zajebie cie wzrokiem to zrobi z ciebie ofiare dla szatana w formie jogurtu kozak w necie hip hop p*zda w świecie"
Oczywiście, zajebie mnie. Chyba bym się posrał w majty ze śmiechu jakby podlazł do mnie jakiś żałosny typ wymalowany jak panda. Black metal jest ch*jowy i ma ch*jowe klipy.

exculibrus

2012-11-13, 04:42
pie**olcie o czarnych a ja mieszkam za granicą w getcie. I powiem jedno, największe ścierwo jakie można spotkać to Polacy. Żadna inna narodowość, bez znaczenia ma również kolor skóry, to tylko polaków wszędzie słychać, to tylko po polaków policja przyjeżdża, tylko oni Tobie wpie**olą i tylko oni Ciebie okradną. Jesteś w sklepie i jebie Tobie trawionym alkoholem? Obróć się i powiedz "cześć", bo polak stoi za Tobą.

rockface123

2012-11-13, 08:30
wiesiors4 napisał/a:


Oh obrońca pedałów się oburzył. I sam zaczął wyzywać. Zgodnie z twoim motto: "kozak w necie p*zda w świecie" jesteś niestety p*zdą. W opisie "śmierć homosiom" a broni chłopców z długimi włosami, którzy się malują. Hipokryta.
Nie masz racji. Chodź i mi wypie**ol. Albo nie. Prześlij mi swój adres koleżko i zobaczysz jak się mylisz obrońco pedałów!
Aha i nie słucham hip hopu ani (na szczęście!!) metalu :)




do jasnej k***y! nie chronie pedałów to WY hip hop j***ne w p*zde ciule myślicie że to pedały bo macie kolegów pedałów i patrzycie tymi swoimi pedałowymi oczkami na świat wiec każdy dla was jest pedałem, proste podejdź do metala i mu powiedz wszystkie swoje smutki i problemy na temat jego wyglądu, bęcie co na hardzie oglądac.

wiesiors4 napisał/a:

TO:Obrazek
NIE RÓŻNI SIĘ OD TEGO:
Obrazek



fajnie że pokazałeś swoją twarz ( to pierwszą ) ale nie chwal się tylko kup pistolet i sie zabij.

SuchyX

2012-11-13, 18:51
rockface123 napisał/a:



pedałem jesteś ty ciulu jak podejdziesz do takiego ,,norwegian black"

zakładając że w ogóle podejdziesz...

to jak nie zajebie cie wzrokiem to zrobi z ciebie ofiare dla szatana w formie jogurtu :D kozak w necie hip hop p*zda w świecie

tak jak reszta słuchaczy tego gówna kozaki w grupach jednostrzałowcy z osobna napisz że nie mam racji a ci wypie**ole



lecz się pedale jeden to że black fiut to nie oznacz że ta muzyka coś znaczy.... matole bez gimnazjum jakbyś wiedział o takim znaczeniu jak gusta to byś mordy nie pluł na monitor wypastuj buty na czarno i do kościoła śpiewać AVE S.....