18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak znaleźć osobę, o której nic nie wiemy i raz widzieliśmy?

cu...........ed • 2013-08-31, 00:14
No właśnie?
Mianowicie widziałam 29.08 w Poznaniu kolesia, ciągle się na mnie patrzył, ja z resztą też nie mogłam oderwać wzroku. Ale takie dupy z nas, że nie zagadało żadne z nas, a nie chce mi kolo wyjść z głowy :roll:
Jakieś ciekawe pomysły? :D

tak btw, to widziałam go o 12, pod ratuszem, ciemna koszula, zarost, z jakąś wycieczką. Jego kolega miał na głowie burzę brązowych loków i czerwone spodenki. Może ktoś kojarzy? :>

marna

2013-08-31, 00:22
mieszkam w Poznaniu, ale go nie widziałam :nie_znaju:

Whiltierna

2013-08-31, 00:22
Co kuźwa?! Powiedz, że żartujesz. :-/

~Faper Noster

2013-08-31, 00:30
curtainsclosed, mam lepszy pomysł - wpadaj na weekend do Łodzi, będziem się grzmocić

The Butcher

2013-08-31, 01:23
Ale najpierw niech prześle foto, przecież brzydkiej brać nie będziemy Nosterku.

Wiochmen

2013-08-31, 02:06
nie badz taka pokaz cipe

ostatni

2013-08-31, 05:24
Sprawa wydaje się beznadziejna, ale postanowiłem ci pomóc. Używaj minimum 3 razy dziennie.



Lynx

2013-08-31, 10:31
najlepsze, że autorka specjalnie założyła tu konto, po to, żeby napisać tu temat, nie mogła se już lepszego forum do tego znaleźć :krejzi:

polesetter1

2013-08-31, 11:15
Dobra, nie będę już trzymał w niepewności...

Tak, to ja.

Alex_De_Large

2013-08-31, 12:12
Zmieńmy sadistic w portal Spotted :krejzi:

"Cześć mam na imię Andrzej, przeglądając forum natrafiłem na pewnom bardzo fajną i inteligentnom dziewczynę. Miała w avatarze różową przczółkę maję, jest na tym portalu już od dawna. Nie miałem odwagi wcześniej do niej napisać pw, a teraz kiedy jestem już trochę pijany nie pamiętam jej nicku. Bardzo proszę o pomoc, albo żeby odezwała się w tym temacie."

Sr...........is

2013-08-31, 13:14
Alex_De_Large napisał/a:

Zmieńmy sadistic w portal Spotted :krejzi:

"Cześć mam na imię Andrzej, przeglądając forum natrafiłem na pewnom bardzo fajną i inteligentnom dziewczynę. Miała w avatarze różową przczółkę maję, jest na tym portalu już od dawna. Nie miałem odwagi wcześniej do niej napisać pw, a teraz kiedy jestem już trochę pijany nie pamiętam jej nicku. Bardzo proszę o pomoc, albo żeby odezwała się w tym temacie."




" heeej, mam na imię zuzka, wczoraj pisałam na pw z takim miłym i zajebistym xD chłopakiem ale nie pamietam hasla do kąta tutaj i pisze z nowego i nie pamietam nicku mojego tygryska ;(((((( wienc jesli to czytasz to mesedż for juu:****
Maj loooooff gdziee jesteś! :***** :P xD Tu Twoja Misia Pysia, całom noc nie spałam tak tęskniłaaaaam <3<3<3
mialam ci wczoraj wyslac moja sweet focie ale mi sie zasnelo :P :P xD wysylam wiec teraz



k***aa znowu nie ten folder, znowu swoje zdjęcie wysłałem niechcący!! Jak edytować post k***aaaaaaa!"


:amused:


A jebnę sobie edit, żeby nie było ;-)

golip

2013-08-31, 13:25
Hej mam na imię Pszesymław. Wczoraj w galerii w centrum widziałem przepiękną kobietę. Była ubrana w skaj z byczych jaj i miała gacie po tacie i sandały z mysiej pały. Jeżeli to czytasz to siem odezwij. To ja, stałem za tobom ale mnie nie widziałaś bo stałem za tobom.

Flodzia

2013-09-01, 19:41
Alex_De_Large, niezła pruba :chomik:
Moje serce i ciało nalerzom do Penerka i Tipa >3

evilmatt

2013-09-01, 19:52
Czyli Penerowi się żalisz, a Tip Cię r*cha? :amused: