18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zarobić 60 tys. dziennie ?

Vof • 2013-06-20, 22:35
Absurdów ciąg dalszy :shock:



Kolejny skandal wyszedł na jaw. Podczas przygotowań do Euro 2012 polscy urzędnicy stworzyli całkiem nowy organ, tzw. „inżynierów kontraktu“, którzy kosztowali Polaków prawie 1,5 mld złotych! :samoboj:

Szokującą informację przedstawiono w Telewizji Republika w programie Zadanie Specjalne. Podczas przygotowań do Mistrzostw Europy państwo polskie zatrudniło specjalne firmy nadzorujące budowę dróg. Firmy te miały praktycznie taki sam zakres obowiązków co GDDKiA, lecz nie przeszkodziło to rządzącym słono zapłacić za usługi de facto zbędnych tutaj inżynierów kontraktu, którzy za dzień pracy inkasowali bagatela 60 tys. złotych! Zgodnie z wyliczeniami dziennikarzy z TV Republika, podczas budowy węzła Sośnica trwającej ok. 1,5 roku jeden z inżynierów zarobił aż 34 mln 692 tys. złotych. Łączna długość tego węzła wynosi całe 2,17 km… Skala marnotrawstwa i bezczelności biurokratów przerasta najśmielsze oczekiwania, co więcej nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Nikt za wyjątkiem polskiego podatnika.

Samudaripen

2013-06-21, 00:41
sliqe napisał/a:

Prawda jest taka , że każdy z was co by dostał taką opcję oj***nia państwa na kasę w ten sposób by tak zrobił. Legalnie, z poklepaniem po ramieniu i opinia innych was jebie a to , że nachapało się z tych 36 baniek jeszcze pewnie z 20 innych kolesi to już druga sprawa ;]



Jesteś z Warszawy czy z Sosnowca?

iceman_

2013-06-21, 01:00
baardzo dobrze ;) ja tam głosuje w następnych wyborach na PO, może się wkońcu ludzie obudzą

go...........11

2013-06-21, 01:00
Dziki zachód.

Arturyo

2013-06-21, 01:22
Głosujcie ludzie k***a na KNP bo takich wałków nie bedzie końca
A z resztą... jak mawiał wujek stalin: nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy :D
Wiec jestesmy wszyscy w czarnej dupie
W tym kraju tylko rewolucja coś zmieni

sebek143

2013-06-21, 02:43
Te stołki istnieją już odkąd Polska weszła do unii to był jeden z warunków przystąpienia Polski do tego (nowo)tworu euro polityków... Jeżeli podczas samego euro zdołali przytulić tyle pieniędzy to ile z Nas wydoili przez 9 lat? kolejny bezsensowny powód by podnieść ceny po to by w postaci podatków doic z obywateli hajs

Jackyll

2013-06-21, 11:40
wowka01 napisał/a:

To jest k***a POpie**olONE. j***ć polityków, co ma powiedzieć ten gość?:



k***a aż ciarki przechodzą :-/ . Albo j***ć za gówniane pieniądze, albo jak chcesz się dorobić to cię opie**olą z kasy i jeszcze k***a się śmieją sk***ysyny :/ . Pytanie tylko jak wyj***ć z rządu złodziei, jak tam to jedna wielka klika, a na stanowiskach są marionetki :-/ . A zaś najgorsze jest to, że to nasza mentalność. Jak się znajdzie nawet nowy zupełnie rząd to też dorwią się k***y do władzy i będzie podobnie, choć może na krótko lepiej. Tak patrząc wstecz nawet to "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y" heh. Tu też kłania się tekst:

BoryzSadek

2013-06-21, 12:35
Oni śmieją się nam w twarz. Powinniśmy wejść do tego sejmu, i wybić do nogi tych sk***ysynów. Nie jestem jakimś sadystycznym człowiekiem. Ale nie powiem że nie parsknąłbym śmiechem jakbym widzał jak polityków gilotynują.

mres666

2013-06-21, 20:37
wowka01 napisał/a:

To jest k***a POpie**olONE. j***ć polityków, co ma powiedzieć ten gość?:


niestety tak jest Polska, komuś zabrali a komuś dali

Ra...........py

2013-06-22, 00:07
pie**oleni złodzieje i krętacze !! k***a mac

sliqe

2013-06-23, 12:59
truskawkowabuba napisał/a:





no i przez takich jak wy w tym popie**olonym państwie jest jak jest... :facepalm: .



Nie wiem po kiego wała mnie cytujesz w 2 oddzielnych postach ale spoko, każdy mówi że ma kręgosłup moralny. ch*ja tam macie, położyli by przed wami 36 baniek to ciekawe jak długo by wam ten kręgosłup wytrzymał. Sam jestem człowiekiem uczciwym ale wszystko ma swoje limity , i gdyby dali mi opcje podpisania papierdka na temat autostrady to bym zwyczajnie go podpisał i wzial te 36 baniek takze skoncz mi pie**olic glupoty o swoim kregoslupie ktory bys sprzedala z pocalowaniem w reke.