18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zapakować kota na święta

go...........et • 2013-12-18, 21:10
Każdy by chciał dostać taki prezent.

kicu94

2013-12-18, 23:53
oby to był Xbox, oby to był Xbox :D

pi...........in

2013-12-18, 23:55
Co myśli pakujący: "Zrobię śmieszny filmik, jak pakuję kota w papier do prezentów"
Co myśli kot: "Ciekawe, czy jak mu we śnie przegryzę tętnicę szyjną, to krew doleci do sufitu?"

Ne...........es

2013-12-19, 00:32
worek na leb i do jeziora :krejzi:

Zgon14

2013-12-19, 07:51
Do wszystkich hejterów kotów:


Serio jesteście zj***ni, bo narazie jak jest post o kotach to same hejty a jak post o psach to zwolenników kotów jakos dupsko nie boli a wam na sam widok leci z c**y kisiel. Pszypadeg? Nje sondze.

earendilus

2013-12-19, 10:12
Ten filmik jest w slow-motion albo ten kot jest jakiś zmulony że mu nie sp***olił od razu jak coś mu majstrował przy futrze.

wormarder

2013-12-19, 13:31
@Zgon14

łamanie ortografii nawet w tych ostatnich słowach przestało być "fajne" już w ch*j dawno temu, i nie pie**ol, każdy prawiczek posiadający kota(tylko oni je mają, czekam na ból dupy :amused: ) spina dupe w tematach o psach, i każdy 100% męski men jak ja który ma psa spina dupe w tematach o kotach :)

aha, bo prawie zapomniałem:


j***ć koty :)

kalafiory

2013-12-19, 16:08
Czy tylko ja chciałem to przewinąć?

spencerpootis

2013-12-19, 16:17
moje od razu by sp***oliły.
a bo papier szeleści, a bo to, a bo tamto.
ten kot jest chyba stoikiem >.<

Ne...........es

2013-12-19, 16:22
Zgon14 napisał/a:

Do wszystkich hejterów kotów:
Obrazek

Serio jesteście zj***ni, bo narazie jak jest post o kotach to same hejty a jak post o psach to zwolenników kotów jakos dupsko nie boli a wam na sam widok leci z c**y kisiel. Pszypadeg? Nje sondze.




dowiedz sie tepy kretynie co to jest 'butthurt' tzw. bol dupy. Bo skoro siedzisz caly dzien na sadolu i ogladasz wszystkie zdiecia/filmiki z kotami, czytasz wszystkie komentarze, i jesli placzesz kiedy ktos wyzywa te zj***ne koty, i komentujesz jak wszyscy sa zli ktorzy nie lubia tego zj***nego sk***ysynstwa jak male placzace dziecko to oznaka ze ty masz wielki bol dupy

Crossblade

2013-12-19, 19:13
gordonviet napisał/a:



Przepraszam pana, ale skoro nie lubi pan kotów, co pan robi w internetach?



...tempa dzida jestem, bo nie wiem....o co Ci chodzi z kotami, internetami ???

Guwnozdupy

2013-12-19, 19:26
Nexures napisał/a:


Dowiedz sie tepy kretynie co to jest 'butthurt' tzw. bol dupy. Bo skoro siedzisz caly dzien na sadolu i ogladasz wszystkie zdiecia/filmiki z kotami, czytasz wszystkie komentarze, i jesli placzesz kiedy ktos wyzywa te zj***ne koty, i komentujesz jak wszyscy sa zli ktorzy nie lubia tego zj***nego sk***ysynstwa jak male placzace dziecko to oznaka ze ty masz wielki bol dupy


szach mat

Zgon14

2013-12-20, 17:46
@wormander @wexures

Jestem neutralny, posiadam psa i kota oba zwierzaki równo kocham sam się nimi opiekuję. Poprostu stwierdzam fakt, który widzę.
Myślisz, że jesteś super-duper-wyj***ny w kosmos maczo bo masz jakiegoś większego psa? Otóż nie. Znajdź mi temat z psem gdzie więcej niż jedna osoba pie**oli, że pies to j***ny morderca i powinno się je usypiać. Zazwyczaj gdy pojawia się post o tym że tam pies zagryzł dziewczynkę sratatata... to winę zrzuca sięna złe wychowanie go. Tylko j***ni kwejkowicze pie**olą, że bullterriery, amstafy i inne takie są urodzonymi mordercami. Ale niestety jak masz słąbą psychikę to z kim przystajesz tym sam się stajesz, czyli psem.