18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak zajumać napoje z automatu?

CrazyEdek • 2013-03-19, 18:46
Oto jeden ze sposobów :-)


Radeg

2013-03-20, 03:36
konował napisał/a:



Głupi matoł to cie robił dzieciaku. Ściąganie np gier z neta nie jest kradzieżą ??? Chyba cie poj***ło. Owszem nie jest to może kradzież materialna, ale mimo wszystko kradzież. Sam nie jestem święty, ale już nie mam 14 lat by szukać jakiś z dupy usprawiedliwień na to że kradnę. Potrafię się do tego przyznać a także do tego że często pirace dla własnego wygodnictwa. Koniec k***a kropka.



Klonowanie to nie kradzież, bo oryginał zostaje nietknięty, ja posiadam tylko kopię. Równie dobrze kserując sobie kartkę mógłbyś powiedzieć, że kradniesz materiał. Poza tym dawno udowodniono, że piractwo stymuluje sprzedaż legalnej muzyki, więc i gier najprawdopodobniej również.

Jeśli chodzi o temat, to ten człowiek jest zwykłym złodziejskim śmieciem. Powinno się takie coś karać jak w Arabii Saudyjskiej. Kradnie? Uciąć paluchy albo łapy, a przyszyć na jego ewentualny koszt. Na efekty ostrego prawa nie trzeba długo czekać, tam ludzie zostawiają bazary otwarte na noc i wracają do domu, inni samochody zostawiają włączone z kluczykami w środku i idą do sklepu - zero złodziejstwa.

AfroMan25

2013-03-20, 09:45
jak cola czy sprite bedzie po 25 30 czy 50 zl jak w tym automacie to tez bedziemy krasc;)

kretorek3

2013-03-20, 11:52
Velture napisał/a:

Robić z siebie złodziejską k***e dla kilku złotych... Ręce upie**olić i po problemie.



Nie pomyślałeś może, że ta "złodziejska k***a" ma patologie w domu i nie stać go na takie picie. Ale jak mogłeś pomyślec, skoro pewnie siedzisz teraz w Starbucks'ie z iPadem w ręku i kawą za 18 zł i k***a myślisz sobie "co za naród złodzieji, poupie**alać ręce i tyle"

wojf

2013-03-20, 12:17
kretorek3 napisał/a:



Nie pomyślałeś może, że ta "złodziejska k***a" ma patologie w domu i nie stać go na takie picie. Ale jak mogłeś pomyślec, skoro pewnie siedzisz teraz w Starbucks'ie z iPadem w ręku i kawą za 18 zł i k***a myślisz sobie "co za naród złodzieji, poupie**alać ręce i tyle"



Czyli jesli mnie nie stac na komputer za 5 kafli to bede usprawiedliwiony jesli pojde do sklepu i takowy zajebie?

Radeg

2013-03-20, 14:32
kretorek3 napisał/a:



Nie pomyślałeś może, że ta "złodziejska k***a" ma patologie w domu i nie stać go na takie picie. Ale jak mogłeś pomyślec, skoro pewnie siedzisz teraz w Starbucks'ie z iPadem w ręku i kawą za 18 zł i k***a myślisz sobie "co za naród złodzieji, poupie**alać ręce i tyle"



To nie jest usprawiedliwienie. Jak ma patologię i nie stać go na picie to niech idzie do roboty, albo pije wodę z kranu.

kretorek3

2013-03-20, 16:00
Radeg napisał/a:



To nie jest usprawiedliwienie. Jak ma patologię i nie stać go na picie to niech idzie do roboty, albo pije wodę z kranu.



No, w Polsce tak strasznie łatwo znaleźć robote. naprawde. idziesz na ulice i pracodawcy rzucają Ci się do gardeł oferując coraz to lepsze wynagrodzenia.

Pizkes

2013-03-20, 18:01
konował napisał/a:



Głupi matoł to cie robił dzieciaku. Ściąganie np gier z neta nie jest kradzieżą ??? Chyba cie poj***ło. Owszem nie jest to może kradzież materialna, ale mimo wszystko kradzież. Sam nie jestem święty, ale już nie mam 14 lat by szukać jakiś z dupy usprawiedliwień na to że kradnę. Potrafię się do tego przyznać a także do tego że często pirace dla własnego wygodnictwa. Koniec k***a kropka.



Użytkownik Radeg już Ci odpowiedział, tak więc przeczytaj jego post. Miałem napisać dokładnie to samo, ale nie będę się powtarzał.

A gier obecnie nie piracę, więc przestań szczekać.

Radeg

2013-03-20, 19:28
kretorek3 napisał/a:



No, w Polsce tak strasznie łatwo znaleźć robote. naprawde. idziesz na ulice i pracodawcy rzucają Ci się do gardeł oferując coraz to lepsze wynagrodzenia.



Jeżeli ktoś nie ma pracy to winny jest socjalistyczny ustrój, a nie ten, kto wymyślił biznes (w tym przypadku postawił automat, albo wyprodukował napoje).

male_rude_wredne

2013-03-21, 02:07
wszystko spoko, tylko szkoda, że kolejna osoba która będzie sobie chciała taki napój kupić nie dość, że musi wrzucić hajs za sam napój to jeszcze za puste miejsce. to jest dopiero kurestwo.

kretorek3

2013-03-21, 11:10
Radeg napisał/a:



Jeżeli ktoś nie ma pracy to winny jest socjalistyczny ustrój, a nie ten, kto wymyślił biznes (w tym przypadku postawił automat, albo wyprodukował napoje).



Ja sie czasem zastanawiam, czy użytkownicy sadola to 3/4 emigranci, którzy wyjechali z Polski?

Przez ten j***ny ustrój Polacy są określani mianem "złodziejów" itp. Bo jak ma zarabiać? Skąd ma mieć pieniądze? Nie dośc, że rząd dyma nas na kase na każdym kroku, to w dodatku nie daje możliwości zarobienia tej kasy, więc każdy sobie radzi jak umie i prawda jest taka, że tutaj bogatszy jest ten kto najbardziej kombinuje.