18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak z dziewczyny powstał chłopak

izabella1991 • 2010-09-25, 01:07
Dziewczyna zamarzyła sobie być chłopakiem. Zaczęła brać Testosteron . Zobaczcie jej przemianę



:samoboj:

be...........mc

2010-09-25, 21:36
i tak nie por*cha..

Wh...........na

2010-09-25, 21:46
DeavQ napisał/a:

Ciekawe w jakiej szatni się przebiera na WF u dziewczyn czy chłopaków :D



Zapewne w toalecie dla nauczycieli.

Mmm.. uwielbiam taki ton głosu :-P Tylko pytanie, czy jestem lesbijką jeśli on/ona mi się podoba? :mrgreen:

Achajka

2010-09-26, 00:30
No i gitara! Fajnie mu się głos zmieniał, ogólnie fajny chłopak. Peace!

Mourning Birth

2010-09-26, 02:15
teraz będzie pewnie pedałem.

De...........ux

2010-09-26, 12:22
najgorsze i najśmieszniejsze jest to, że jakieś 3/4 dziewczyn obejrzałoby się za nią/nim na ulicy...

Caetro

2010-09-26, 15:26
Goner napisał/a:

chcialbym zobaczyc filmik w odwrotna strone :D



Myślę że z Justina biebera za parę lat będzie już kobieta, także śledź jej karierę

riodoro1

2010-09-26, 16:15
rumuńska_księżniczka, Achajka, Deveraux,
Bo DSiEFfCynKi LoFFcIaJoM TakIch MieShanCoFF

k***a zdanie pisać 30 sekund :samoboj:

BÃ...........³g

2011-01-18, 19:06
Patrząc na usta, wciąż widać kobietę.
Wygląda słodko, miziałbym. 8-)

michal909pl

2011-02-15, 22:33
Już raz tłumaczyłem, czym tak naprawdę jest transseksualizm, w temacie o Kim Petras, jeśli ktoś nie chce się ośmieszać pisząc głupoty to zainteresuje się tematem, najgorsza jest niewiedza.

Więc tutaj się już nie będę powtarzał a tylko powiem, że jest to błąd natury, uwarunkowany hormonalnie i genetycznie, organizm posiada płeć mózgu i płeć ciała, i muszą się one zgadzać. A że kobieta i mężczyzna nie różnią się prawie niczym, bo i kobieta i mężczyzna powstaje zarówno z komórki kobiety jak i plemnika mężczyzny więc i budowa prawie wszystkich organów jest taka sama to różnią się tylko wykształconą płcią i paroma genami, nic po za tym, dlatego przemiana jest możliwa.

I do wiadomości wszystkich po operacji płci tak gość ma jak wy to nazywacie :) wacka i moze por*chac sobie dziewczyny :) .
Nawet nie macie pojęcia ilu takich gosci wśród was łazi w polsce i piją z wami wódkę :)