18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wyglądał Marsz Niepodległości 2014

Shimra • 2014-11-12, 22:40
Całe mnóstwo osób krytykuje wczorajszy Marsz Niepodległości organizowany przez Ruch Narodowy. Bo burdy, bo zniszczenia, bo biało - czerwone flagi i śpiewanie polskiego hymnu miast "Ody do radości"...

Ten Marsz taki zły być jednak nie może, skoro w ostatni dzień długiego weekendu tak wielu młodych ludzi postanowiło przejść się wyznaczoną trasą.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-11-12, 22:48 ]
Ten temat zostaje TEMATEM ZBIORCZYM na POZYTYWNĄ stronę MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI.
Do niego będą scalane wszelkie pozytywne relacje, fotorelacje z Marszu Niepodległości.

Jeżeli ktoś ma ochotę wypowiadać się na temat burd i zamieszek to jest od tego ten temat http://www.sadistic.pl/11-listopada-tradycyjnie-burda-vt326435.htm
Proszę nie mieszać tych dwóch wątków

Mr.Diesel

2014-11-13, 12:46
Shimra napisał/a:

Proszę nie mieszać tych dwóch wątków



Nie będziesz mi k***a mówił co mam robić. :jezdziec:

dukenPL

2014-11-13, 12:47
Sam tam byłem, w środku był całkowicie spokój. Tylko z przodu się paru idiotów tłukło z policją, nic wielkiego.
5 razy natomiast nas w drodze do i z Warszawy policja przeszukiwała, co nie fajne.

OHMP

2014-11-13, 12:52
No dobra ale i tak widać co jakiś czas debila, który odpalił tą wk***iającą, śmierdzącą racę, poza tym nie ma dźwięku :)

pi...........ja

2014-11-13, 12:54
Czekałem kiedy się zacznie idiotyczna propaganda. Jak wyjaśnicie to czego nawet się bali pokazać potem w relacjach? Idzie czoło marszu, nagle "ochrona" podnosi ręce jak w polonezie do tunelu i następuje wypuszczenie harcowników z okrętu bazy. Niedługo potem wracają i znowu "ochrona" robi tunel wjazdowy. Po wszystkim, jedyny właściwy komentator pieprzy w TV o chuliganach wbijających się w czoło marszu.

preliator

2014-11-13, 12:58
Szach mat! Handlujcie z tym:



I co, niby straż RN podnosiła rączki, żeby kto mógł się spokojnie schować przed policją? Lewacy? Anarchiści? Przebrani policjanci?

lapps

2014-11-13, 13:58
preliator napisał/a:

Do 12 temat był w poczekalni, gimbaza wróciła ze szkoły i nagle główna :D



to teraz w gimnazjum sie po 4 godziny siedzi??? rozpieszczaja was k***a