18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wyglądają FPSy nowej generacji?

Kobyle Caco • 2011-06-21, 19:26
Niestety, ze starych dobrych gier nic nie zostało

tylko jakieś bezużyteczne smaczki

AL...........ON

2011-06-21, 20:38
Zagrałem w nowego Djika Forewer.. totalna żenua.

Kobyle Caco

2011-06-21, 20:47
@up

dokładnie, Fail of the King, Baby.

_R...........s_

2011-06-21, 22:37
piwko za:
DeusEx
Jedyny prawdziwy Duke Nukem 3D (ten nowy, może trochę dobrych pomysłów ale ogólnie to strasznie słabo)

chybeck

2011-06-22, 12:05
być może Duke Nukem 3D nie będzie jedynym prawdziwym Duke'iem, ponieważ fani księcia robią remake na nowym silniku Unreal'a i mam ogromną nadzieję, że im wyjdzie.

Ravager

2011-06-22, 17:04
Duke Nukem Forever nie był robiony z myślą o zrewolucjonizowaniu rynku gier. To miał być stary dobry Duke i faktycznie, grając w niego można momentami poczuć się jak te kilka(naście?) lat wcześniej, gdy myszka na kulkę była wyposażona w dwa przyciski, monitor zajmował całe biurko, a pikseloza wcale nie odstraszała.

I nie zgodzę się też, że współczesne gry nie mają klimatu, bo raz na jakiś czas naprawdę trafia się jakiś dobry fps, który przykuwa do kompa na długie godziny.

mario-s3

2011-06-22, 23:17
aj duke nukem to był kiedyś klasyk.. ;p Do dziś pamiętam momenty gdy w niego szpilałem gdy miałem z 7 lat. Jak się tak powróci do tej gry to nieważne czy jest zj***na grafika czy dobra, wtedy wszystkie momenty sobie przypominamy ;p

AngelusNL

2011-06-23, 21:25
Nie wiem kto to robil ale już jak dał achievement z x'a to mogl dac i przycisk z x'a a nie z ps3 i na odwrot...

robal321

2011-06-23, 21:56
A do tego dał grę z peceta. To dopiero hultaj

Miska

2011-07-07, 18:13
Gówno prawda z tym HUD-em, teraz twórcy starają się właśnie umieścić na ekranie jak najmniej gówien.

Jaro07

2011-07-07, 18:19
haha Przecież nie musicie grać w te gry, ja tam kocham Fifę i tylko w nią gram, oczywiście przez inetnet(xboxlive), bo z komputerem gra niema sensu. Pozdrawiam :D

Old.Mc.Boner

2011-07-07, 19:27
@up
Ty sie chwalisz czy sie żalisz?

dirty_pig

2011-07-07, 19:28
Jaro07 napisał/a:

oczywiście przez inetnet(xboxlive), bo z komputerem gra niema sensu. Pozdrawiam :D

jak ja lubie takie wypowiedzi. ze niby chcesz sie pochwalic ze masz internet czy ze masz xboxlive jakies? czy moze ze tak jestes niesamowitym wymiataczem ze kazdego ogrywasz?

Everizon

2011-07-07, 21:15
Dokładnie. Dopisuję się całym sobą ! :)
Dzisiejsze gry to wodotryski ale puste w środku. Nic nie oferują poza obrazkiem. Żadnego przesłania, żadnej głębi.
A pamięta ktoś Ufo Enemy Unknown, albo Elite II Frontier ?
Wiem że to nie ten gatunek ale wylatałem na nich tysiące godzin i żyłem w ich wykreowanym świecie ! Były wspaniałe !

W dodatku powiem Wam cos jako programista (programista a nie "projektant aplikacji" !)
Nieśmiertelny David Braben twórca gry elite i elite II frontier zrobił grę która w całości zmieściła się w pamięci spectrum 48KB !! Nic dziwnego ? A wiecie że w tej grze (elite) można dolecieć do kilkuset milionów (to nie błąd) gwiazd i układów planetarnych ? SETEK MILIONÓW ! Czyli dla stu milionów lokalizacji w tej grze na spectrum na jeden BIT (nie bajt) informacji przypadało ponad 250 różnych układów planetarnych !

Dzisiaj już nie ma w nowym pokoleniu prawdziwych programistów "koderów". Ludzi z tak sprawnymi mózgami że świat dla nich się kręci o wiele za wolno ! Są za to "projektanci aplikacji" którzy umieją za pomocą potężnych narzędzi zrobić fajny design gry/programu, ale nie potrafią przeliczyć w głowie hexów na binarny i spowrotem. Strata cholerna..

Pozdrówki