18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak wyginęły dinozaury.

rolinka • 2013-09-16, 00:37
Historia prawdziwa...



tłumaczenie: O kurde, to było dzisiaj?

ch...........at

2013-09-16, 01:56
To tłumaczenie to żeby przedszkolaki zrozumiały? Bo nawet w podstawówce już się powinno to bez problemu rozumieć -.-

podgor5

2013-09-16, 02:33
to przedszkolaki czy uczniowie z podstawowki? bo cos pie**olisz sie w zeznaniach

premium122

2013-09-16, 02:47
Ja slyszalem ze dinozaury zjadly wszystko co bylo i w poszukiwaniu pokarmu zaczely kopac doly .Tak glebokie ze nie mogly sie pozniej wydostac i w nich zdechly.Dlatego dzis w ziemi znajdujemy ich kosci.

Cara_Al_Sol

2013-09-16, 12:22
@Premium122:
Nie, to nie tak. Noe był mądrym facetem i zrobił bardzo, bardzo małe drzwi do arki - Dlatego się nie zmieściły :)

Tak, zaj***ne od Jima J .

~zsakuł

2013-09-16, 14:18
Gówno się tam wszyscy znacie (poza rolinką bo to kobieta :amused: ). Tak naprawdę chodzi o to, że mięsożerne dinozaury oddawały mocz oraz kał na rośliny, które były wpie**alane przez rośliożerców. I nic w tym dziwnego, takie życie... lecz około 2146856 roku (przed narodzeniem tyranozaura rexa II), król dinozaurowej krainy miał totalne zatwardzenie po jedzeniu starego pterodaktyloburgera w McDinOnaldzie. No i tak się biedak męczył z kupą. Aż nagle wybuchnął i zalał pola pszenicy czarnym płynnym kałem. Roślinożercy nie mogli znieść tego, jak wiele tej obleśnej mazi zalało ich ukochane żarełko i zaczęli wymiotować (rzygać). Przez co zniszczonych terenów przybywało. Mięsożercy przestali patrzeć na roślinożerców jako na jedzenie, gdyż stali się dla nich zbyt obrzydliwi. I tak utonęły one w mazi odchodów i zakonserwowały w ziemii. Pozdro dla kumatych, j***ć hejterów i innowierców co wierzą w oficjalne rządowe wersje

ch...........at

2013-09-16, 16:51
podgor5 napisał/a:

to przedszkolaki czy uczniowie z podstawowki? bo cos pie**olisz sie w zeznaniach



Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Tłumaczenie dla przedszkolaków, bo nie znają angielskiego za dobrze.

Ale stopień wyżej, w podstawówce, już się zna wystarczająco dobrze - także zaznaczyłem, że na pewno nie jest to tłumaczenie dla dzieci z podstawówki, ponieważ one już by to sobie same przetłumaczyły..

g6...........66

2013-09-16, 19:16
Oj tak nie było.



Robiłem z tratwy kredkami świecowymi.
:terror:

Da...........us

2013-09-16, 19:45
Nie prawda. Dinozaury wyewoluowały w ptaki, nie ryby. Dokształć się, kobieto!

Da...........id

2013-09-16, 20:10
Studia mi się przypomniały...
Kiedyś zdałem egzamin o którym dowiedziałem się siedząc w tramwaju, jadąc na ten egzamin :)

dk2626

2013-09-17, 01:32
rolinka napisał/a:


tłumaczenie: O kurde, to było dzisiaj?



Ok, dzięki.