18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak wydymać studentów na kasę.

St...........ke • 2014-06-25, 15:49
Absurd na wrocławskiej uczelni.


Cytat:

Czy jasnoniebieski to kolor lazurowy? I jak daleko niebieskiemu jest do jasnego granatu? To naukowa dyskusja studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy ze swoim wydziałem weszli na wojenną ścieżkę o kolory. - Ktoś tu próbuje na nas zarobić - denerwują się, ale panie z dziekanatu są nieugięte. Kto nie oprawi swojej pracy w odpowiedni kolor, w odpowiednim punkcie ksero, ten magistra nie obroni.



Jasnoniebieski, czyli jaki?

Wiem, że TVN. Jednak warto zobaczyć, jak dymają studentów.

al...........10

2014-06-25, 16:02
To studenci dają się dymać. Polskie uczelnie państwowe za najważniejszy punkt programu mają uczenie studentów wzajemnego podsrywania, skakania sobie do gardeł itp. - żeby broń Boże tylko się nie trzymali razem. Dopóki tak będzie i studenci nie zaczną występować jednogłośnie przeciwko nieuczciwym praktykom, tylko będą patrzeć na partykularne korzyści własne, mogą sobie łazić grzecznie i kupować okładeczki "navy blue" całymi kartonami.

is...........ay

2014-06-25, 18:12
Daję 11. piwo i niech leci na główną. :maja:

Kalaszek

2014-06-25, 19:08
Pamiętajcie! Teraz afera podsłuchowa, to przecież trzeba nagłośnić skandaliczne czyny, jakich dokonują na uczelniach! Okradają studentów!!!! Jak tak można przecież?

Nutzz

2014-06-25, 19:14
Poj***ne. Na każdej normalnej uczelni można mieć okładkę w jakim tylko kolorze sobie zażyczycie.

hello_world

2014-06-25, 21:28
Ja bym poprosił panią z dziekanatu o oświadczenie dlaczego nie przyjmie takiej pracy oraz przedstawienie artykułu ze statutu uczelni. Ja raz jedną tak załatwiłem bo miałem złą oprawę indeksu i mi przyjęła.

kikers

2014-06-26, 09:57
Ja malowałem "szprajem" i z uśmiechem na twarzy oddawałem projekty śmierdzące farbą. Przyjmowali bez gadania.

Zalirq

2014-06-26, 12:19
Oj, po prostu magicznie tylko jeden punkt ksera ma odpowiednie oprawki, jest tam tak co najmniej od kilku dobrych lat :)