18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak w komedii romantycznej <3

buba100111 • 2012-11-17, 01:01
Podesłane przez koleżankę która znalazła to gdzieś tam, ch*j mnie obchodzi gdzie, więc ni ch*ja nie ma źródła :D No i drodzy sadole zwróćcie uwagę na cudzysłów cobym się wk***iać nie musiał :D

"Dwa miesiące temu poznałam na czacie sympatycznego chłopka. Okazało się że mamy mnóstwo wspólnych upodobań, oboje jesteśmy wolni i nawet mieszkamy na terenie tej samej dzielnicy. W końcu, po wielu godzinach rozmów, postanowiliśmy się spotkać "w realu". Kiedy ustaliliśmy konkretny termin chłopak przesłał mi na wszelki wypadek swój numer telefonu. Jakie było moje zdziwienie że w kontaktach miałam już zapisany ten numer i był to numer mojego współlokatora. I może byłaby to historia jak z komedii romantycznej, gdyby nie fakt że oprócz naszej dwójki mieszka z nami jego dziewczyna"
:idzwch*j:

buba100111

2012-11-18, 13:19
Boże co za tępaki.... Zaznacz tekst i wtedy da się przeczytać tą małą j***ną niebieską czcionkę -.-"


szkoda mi niektórych pustaków -.-"

chetek

2012-11-18, 15:03
buba100111 napisał/a:

Boże co za tępaki.... Zaznacz tekst i wtedy da się przeczytać tą małą j***ną niebieską czcionkę -.-"
szkoda mi niektórych pustaków -.-"



Niesamowity geniusz! Jak ty na to wpadłeś? Tysiące ludzi są ci wdzięczne!

gzygza

2012-11-19, 14:57
@hudziel
Ale ty naprawdę nie wiesz, że istnieje coś takiego jak prezerwatywa dla kobiet, czy tylko udajesz debila?