18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak traktować kobietę - poradnik gangsterski.

ZZZaber • 2013-12-10, 15:58
Fragment z genialnego gangsterskiego filmu "Once Upon a Time in America" generalnie zaczyna się od 0:53


nie było

SharpSe

2013-12-10, 21:16
Uwielbiam filmy Sergio Leone. Ten akurat jest niejako "kontynuacją" filmu "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie". Ogólnie cały tryptyk dolarowy jak dla mnie jest arcydziełem kinematografii. W szczególności polecam "Dobry, zły i brzydki". Dla osób które nie widziały rzecz podstawowa jeśli chodzi o western dla pozostałych dla przypomnienia. Lubię takie kurestwo a muzyka lata mi na radyjku w aucie. Klasyka. Piwo.

ZnanyJakoZaganiacz

2013-12-10, 21:22
gwindak napisał/a:

Uwielbiam filmy Sergio Leone. Ten akurat jest niejako "kontynuacją" filmu "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie". Ogólnie cały tryptyk dolarowy jak dla mnie jest arcydziełem kinematografii. W szczególności polecam "Dobry, zły i brzydki". Dla osób które nie widziały rzecz podstawowa jeśli chodzi o western dla pozostałych dla przypomnienia. Lubię takie kurestwo a muzyka lata mi na radyjku w aucie. Klasyka. Piwo.



To nie jest część tryptyku dolarowego.

Tryptyk dolarowy to -
Za garść dolarów
Za kilka dolarów więcej
Dobry, Zły, Brzydki

Empirial napisał/a:

Bez sensu.



Morda zeszmaciały szczeniaku.

SharpSe

2013-12-10, 21:45
@up

Tak wiem. Źle mnie zrozumiałeś albo ja coś pokręciłem. Pozdrawiam. hehe jak teraz chodzę po domu to sobie gwizdam. Pewnie się domyślasz co? ;-)