18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak to jest być Rzymskim legionistą

Jagzzie • 2013-08-29, 17:56


UWAGA , Angielski na poziomie gimnazjalistów

Hrodgar

2013-08-29, 18:40
Dlaczego takich rzeczy nie uczą nas w szkołach na lekcjach historii?
W sumie ciekawy sposób reklamy gry, ciekawe jak by wyglądała wiedźmińska wersja :)

kubczyk

2013-08-29, 19:36
Bo w naszych szkołach rzadko uczą pasjonaci którzy potrafili by przekazać wiedzę w ciekawy sposób. Taki ot, kraj smutasów i ludzi żyjących od wypłaty do wypłaty biorących się za pracę nie z ogólnopojętego "powołania".

evilmatt

2013-08-29, 19:44
A nie dlatego, że w naszych szkołach nauczyciele muszą trzymać się programu? :P

Varyz

2013-08-29, 20:10
Ale program jest ch*jowy. W 4 klasie pierwszy temat.... Rewolucja Przemysłowa k***a! Najnudniejszy k***a okres. Potem w 5-6 klasie historyczka miała urlop macierzyński i kogo dostałem do nauki? Wychowawczynię z wykształceniem muzycznym. Potem w gimie spoko, ładnie antyk przerobiony, a w technikum znowu lipa. Dzisiaj siedzę w rycerstwie i wiem, że historia jest zajebista ale k***a.... to trzeba umieć ciekawie przekazać jak np w tym filmiku.

Brzydkii

2013-08-29, 21:58
Moim marzeniem jest uczyć historii. Niestety, ale żebym mógł uczyć to te wszystkie stare baby co teraz zajmują posadki musiałby umrzeć.

modzgi

2013-08-29, 23:48
Co tu robi tomasz Kammmmmmmmmel?

pi...........ja

2013-08-30, 19:17
Legioniści to była armia. A tematykę wojska i bitew historycy w szkołach ogólnie mają w dupie, tak zauważyłem. Tylko o architekturach, przemianach społecznych i naszych klęskach pieprzą nieustannie.