18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak tam wczasy? Jak jedzonko?

~Velture • 2022-08-17, 17:11
W sumie spoko tylko woda w basenie taka zielonkawa lekko :krejzi:


Halman

2022-08-17, 17:15
brak szacunku dla innych, soczyste kolegium i następnym razem skorzystają z toi toi

DmNQ

2022-08-17, 17:20
Żabojady to od zawsze j***ne perwersy i świnie. Widać dla nich to norma , stare dziady kopulują a reszta siedzi i ma na to wyj***ne. Kijem zwierzęta pogonić.

KoBi44

2022-08-17, 20:54
A gdzie jest obsługa pensjonatu, k***a nikt nie reaguje a Ci, j***ne zwyrole.

Jacek86s

2022-08-17, 21:18
KoBi44 napisał/a:

A gdzie jest obsługa pensjonatu, k***a nikt nie reaguje a Ci, j***ne zwyrole.



Obsługa wali konia przed monitoringiem.

Albo lepiej, robi resuscytacje penisem babce z basenu.

Budrys2000

2022-08-17, 23:04
To jest ten sam gość co posuwał babkę na wieży

;-)

Kot_Schrodingera

2022-08-17, 23:23
Budrys2000 napisał/a:

To jest ten sam gość co posuwał babkę na wieży



i wąchał palucha?

madrus666

2022-08-18, 09:33
Zwykła cirpo wycieczka firmowa, no cowy.

Wiewór

2022-08-18, 11:13
DmNQ napisał/a:

Żabojady to od zawsze j***ne perwersy i świnie. Widać dla nich to norma , stare dziady kopulują a reszta siedzi i ma na to wyj***ne. Kijem zwierzęta pogonić.



Albo Polacy maja kija w dupie i wszystko traktuj zbyt poważnie?

DmNQ

2022-08-18, 17:14
Wiewór napisał/a:

Albo Polacy maja kija w dupie i wszystko traktuj zbyt poważnie?



Nie mam kija w dupie. Jakiś seksik w publicznej toalecie też mi nie przeszkadza , ale jak jestem na wakacjach i jakaś zwierzyna się kotłuje obok mnie nie zważając na to czy ktoś jest wkoło np. dzieci to zaczyna mnie to żenować. Nikt nikomu nie zabrania sie r*chać ale to jest dla mnie zwykłe wynaturzenie. Chociaż rozumiem, że stare dziady korzystają w momencie kiedy kuśka im stanie. Może temu udało się postawić konara pierwszy raz od ponad pół roku. Nie znam sytuacji bo może to jakiś zlot gdzie przyjechali po jedno ale mnie takie obleśne dziady zwyczajnie obrzydzają.

kulawiec

2022-08-19, 02:46
DmNQ napisał/a:

Jakiś seksik w publicznej toalecie też mi nie przeszkadza



Super, niema to jak seks w obsranej i obszczanej przez setki ludzi toalecie. Zajebiste zapachy kostki, moczu i brudna podłoga.



DmNQ napisał/a:

Nikt nikomu nie zabrania sie r*chać ale to jest dla mnie zwykłe wynaturzenie.



Faktycznie, wielkie oburzenie, na taką pierdołę jak byle kopulacja, to jest takie wynaturzenie, że hej, przecież niema w okolicy ani obsranego kibla, ani zaszczanej podłogi, a jak wiadomo, bez tych akcesoriów tylko wynaturzeni się pieprzą.


DmNQ napisał/a:

ale mnie takie obleśne dziady zwyczajnie obrzydzają



To kopuluj sobie w toalecie z młodymi, skoro cię stare dziady obrzydzają.

DmNQ

2022-08-19, 19:38
Źle mnie zrozumiałes kolego. Nie mowie, że mnie to podnieca ale jak ktoś lubi i sie z tym nie obnosi to ch*j mi do tego. Podałem przykład czegoś co może wywoływać zgorszenie ale nadal jakas forme prywatności zachowuje. Natomiast jeżeli Ty lubisz sie pucować na wakacjach jak obok stare dziady się bolcują i jest to dla Ciebie normalne no to moge jedynie pogratulować preferencji.