18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak Sony strollowało Microsoft

TomdeX • 2013-06-11, 15:43
Wiadomo, że posiadając xone'a będziemy musieli dodatkowo zabulić za używkę, a co na to Sony, jak to rozwiązali?



Krótko i na temat... :samoboj:

kubix93

2013-06-11, 17:55
xardas1988 napisał/a:

Wszystko OK, tylko że na PS4 nie będzie się dało pograć w żaden multiplayer bez wykupionego PŁATNEGO konta ;/. Trochę to ograniczy rzeszę fanów.



to samo od lat na xklocu

ellsworth

2013-06-11, 18:08
chmielu666 napisał/a:


Według wikipedii
PS3 = 77 milionów do stycznia 2013
X360 =77.2 milionów do kwietnia 2013

3/4 ludzi kupi Xa ale w bugerlandzie



Milion milionowi nierówny. Xbox dominował w początkowym okresie, natomiast Ps nadrabia 'po latach'. Co to oznacza? Ano to, że na początku kupował konsolę najlepszy 'target', ci którzy najwięcej grają, którym można potem najczęściej sprzedać gry. Potem natomiast zrobiło się z tego przysłowiowe wyjmowanie z paczek chipsów typu kup telefon na abonament, dostaniesz ps3 gratis.

Zresztą tak czy inaczej, obie one wypadają bladziutko przy Wii, z którego potem bezczelnie zerżnęły potem sposób sterowania.

Szerokikarq

2013-06-11, 18:08
Rozj***ła mnie dyskusja powyżej na temat trollingu. Szczyt dobrobytu, żeby to był wasz jedyny problem, pozazdrościć. Zrobili w ch*ja i tyle, a czy to trolling, czy zwykłe żartowanie... co mnie to gówno obchodzi.

go...........et

2013-06-11, 18:10
MS co chwilę strzela sobie w stopę. Najpierw Win8, potem straszliwie wujowy Xbox. Podobnie zresztą jak Apple, którego iPhone 5 to tak kurewsko denny sprzęt w porównaniu do poprzedników i konkurencji, że głowa mała.
Mam nadzieje, że Sony nie da dupy i ich nowa zabawka będzie tak dobra jak póki co jest prezentowana.

Matush5

2013-06-11, 18:19
Moim zdaniem mylicie się co niektórzy ponieważ u np. Hamurgerów stosunek cena/zarobki jest korzystniejszy. Pozatym u nich bedą dostępne wszystkie te niesamowite funkcje chociaż... Kto w dzisiejszych czasach nie ma kablówki ? Z tego co czytałem Xbox będzie konsolą bardzo zamkniętą bez możliwości grania w gry z X360 a takie coś było by fajne nie oszukujmy się... Mieć gry np. multi w które chcielibyśmy nadal grać nowy Xbox nam to uniemożliwi. Ja osobiście poczekam rok, dwa aż cena będzie normalna :)

chmielu666

2013-06-11, 18:38
ellsworth napisał/a:



Milion milionowi nierówny. Xbox dominował w początkowym okresie, natomiast Ps nadrabia 'po latach'. Co to oznacza? Ano to, że na początku kupował konsolę najlepszy 'target', ci którzy najwięcej grają, którym można potem najczęściej sprzedać gry. Potem natomiast zrobiło się z tego przysłowiowe wyjmowanie z paczek chipsów typu kup telefon na abonament, dostaniesz ps3 gratis.

Zresztą tak czy inaczej, obie one wypadają bladziutko przy Wii, z którego potem bezczelnie zerżnęły potem sposób sterowania.


Milion milionowi równy, zauważ ,że xkloc wyszedł przed ps3. Więc siłą rzeczy miał przewagę. Poza tym był tańszy. Teraz sytuacja jest zupełnie inna, PS4 jest tańsze i nie ma żadnych ograniczeń.
Używane gry bez opłat ? Tak
Można grać bez połączenia z internatem ? Tak
Brak ograniczeń regionalnych ? Tak
Pełen zakres usług dostępny poza usa ? Tak
Szpieguje kinectem dołączonym na stałem ? Nie

ak47

2013-06-11, 18:53
Wersja xboxowa:

Splitterek

2013-06-11, 18:53
ellsworth Twoje argumenty są co najmniej śmieszne.No ale na pewno masz sentyment do X-a więc i tak Ci nie przegada. Bo oczywiste jaki wybór lepszy.

xiontZ

2013-06-11, 23:11
Zalety xboxa360:
-fajny pad
-dobra obsługa techniczna
-ogromny rynek wtórny
-Gears of war.
Ostatnia część Gears of war to popłuczyna, za którą powinny w EpicGames potoczyć się głowy. Specjalnie zamówiłem z przedsprzedaży i wróciłem z urlopu wcześniej aby delektować się nową odsłoną a tu taki ch*j. Długo by pisać. W dwóch zdaniach, zabrano wszystko co w serii najlepsze i wyj***no. Wszystko. Dodatkowo podwójnie naliczane punkty doświadczenia za wykupienie kodu czy ch*j wie czego. Ale to już tylko lament fanboy'a. Skupując się na założeniach nowego xboxa a przytoczonym przykładem posługując się jedynie jako argumentem, łatwo dojść do wniosku, że Microsoft dryfuje na oślep. Nie wychodzą już na przeciw oczekiwaniom graczy tylko próbują je kształtować. Uszczęśliwianie na siłę jak w przypadku podwójnego doświadczenia za dodatkowa oplata powoduje, ze nie odróżnisz gracza wartościowego od synka, któremu tatuś funduje zabawki. Wszystko sprowadza się do jednego. Używki odpalane za dodatkową opłatą? KPINA. Większość moich znajomych z xbox LIVE odchodzi do Sony zaraz po premierze. Ci co zostaną w większości przypadków są ze Stanów i chyba lubią oglądać TV. Przy takim obrocie spraw, Microsoft zostanie zepchnięty przez Sony na drugi plan w przeciągu najbliższych lat. I dobrze.

TomdeX

2013-06-11, 23:18
Suty_dziobaka napisał/a:

Już to wrzucałem.
http://www.sadistic.pl/e3-2013-vt205600.htm#2221015



o sorry, upychasz wszystko do jednego wora, znajdzie się jeden filmik taki sam w całym artykule. Porada, za ch*ja bym w tym artykule nie znalazł tego filmiku, plus wrzucałem z oficjalnego kanału i o dziwo nie wyskoczył, że filmik zdublowany. Jeśli cię uraziłem w jakiś sposób to od razu wybacz, bo teraz to za to warny są... :lodowka:

wieniu

2013-06-12, 03:22
@up

Wady to niestety fakt, że jak chcesz pobrać demka do testów musisz opłacić gold i tyle plusów tego ustrojstwa, ps + daje przynajmniej darmowe gierki i możesz bez płacenia korzystać z przeglądarki internetowej - co jest mega posranym pomysłem, by coś tak ekskluzywnego jak przeglądarka było płatne, dodatkowo Youtube nie dość, że cała aplikacja jest napisana chyba przez debila, że potrafi zawiesić konsolę :D Jestem ciekaw czemu walcząca z monopolizmem organizacja rządowa w USA im za to nie dowaliła kary.

Jednym słowem cwany chwyt Sony i dobrze tak pazernemu MS niech im to stanie w gardle.

Tak czy inaczej MS będzie musiał zmienić politykę, bo na takim czymś zbyt długo nie ujadą.