18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się lata Malczakiem

StaLION4242 • 2010-05-03, 13:42
Może to i mało sadystyczne, ale respect dla kolesia za odwagę :)



Jeżeli było, to ludzie proszę was o normalne otagowanie, Dziękuje.

yoshi

2010-05-03, 23:43
Furronica napisał/a:


Rozdajesz tam prasę czy myjesz szyby?



nie, dostałem zegarek na sznurku, dlugopis i papiery.
I kazali mi przed szybą od 5 do 0 palce chować.

Ale nie wiem po co.

Fak.

Mockba

2010-05-03, 23:52
jak to jest w turbinie i na cztery kola to nie dziwne. bo u nas na wsi ...

i-like-zombie

2010-05-03, 23:55
StaLION4242 napisał/a:

Może to i mało sadystyczne



Jak mnie to nieszczęśliwie bawi jak w opisie jest napisane "mało sadystyczne"

:idzwch*j:

pawelje

2010-05-04, 12:34
Co to gówno robi na glównej?

St...........94

2010-05-04, 16:19
Szkoda że sobie bani nie rozj***ł :(

Kura

2010-05-04, 20:03
Za co? za odwagę? Rispekt? Chyba nie bardzo. Rajd malarem po wsi - uahahahahahahhahahahahahaha. Dresiwo i nic więcej.

mcmt

2010-05-04, 20:09
Generalnie ladnie wymierzyl, wszedl i... wyszedl, ale niepotrzebnie sie bujal tyle razy przed zakretem. Gdyby skupil sie na dohamowaniu, mialby lepszy czas a bujnac malca w lewo trzeba bylo bezposrednio przed zakretem. Z drugiej strony w teorii wszystko jest latwe i przejrzyste... 8-)

StaLION4242

2010-05-05, 15:08
Kura napisał/a:

Za co? za odwagę? Rispekt? Chyba nie bardzo. Rajd malarem po wsi - uahahahahahahhahahahahahaha. Dresiwo i nic więcej.



Załóż swoje "dresiwo" i zrób tak malczakiem.

a propo to "dresiwo" to jest określenie Dresa ze średniowiecza?
Czy jak, bo nie wiem już :shock:

~Vuko

2010-05-05, 15:53
StaLION4242 napisał/a:



Załóż swoje "dresiwo" i zrób tak malczakiem.

a propo to "dresiwo" to jest określenie Dresa ze średniowiecza?
Czy jak, bo nie wiem już :shock:



Do tematu nic nie mam, ale mistrzem docinek i riposty to z pewnością nie jesteś i nigdy nie zostaniesz z takim nickiem :homer:

Szpan przed dzieciarnią i tyle ;p

yoshi

2010-05-06, 03:33
mcmt napisał/a:

Generalnie ladnie wymierzyl, wszedl i... wyszedl, ale niepotrzebnie sie bujal tyle razy przed zakretem. Gdyby skupil sie na dohamowaniu, mialby lepszy czas a bujnac malca w lewo trzeba bylo bezposrednio przed zakretem. Z drugiej strony w teorii wszystko jest latwe i przejrzyste... 8-)




Kod:
Scandinavian Flick

(skandynawskie szarpnięcie)

Technikę tę stosuje się we wszystkich rodzajach napędu aut (awd, rwd, fwd), ale bez ABS. Manewr jest podobny do Wahadła i stosowany jest do destabilizacji auta. Częściej stosuje się go na luźnych, a więc mniej przyczepnych, nawierzchniach. Technika ta wygląda następująco. Zamiast hamować w prostej linii, w zwykły sposób, przed zakrętem robisz co następuje:

   1. Delikatnym szarpnięciem kierujesz auto w stronę przeciwną do zakrętu

       
   2. Natychmiast puszczasz gaz i całkowicie blokujesz koła poprzez naciśnięcie jednocześnie hamulca i sprzęgła. W tym momencie samochód powinien ślizgać się w stronę przeciwną do zakręty wytracając prędkość.

       
   3. Wbijasz odpowiedni bieg i zacznynasz kontrować, skręcając kierownicę w stronę nadchodzącego zakrętu.

       
   4. Gdy jesteś w odpowiednim miejscu aby skręcić puszczasz pedał hamulca. Auto powinno wystrzelić w stronę zakrętu w podobny sposób jak w Wahadle.

       
   5. Puszczasz pedał sprzęgła i z powrotem naciskasz gaz.

 

Ważne jest aby zdecydowanie naciskać pedał hamulca w drugiej fazie manewru. Jeżeli tego nie zrobisz auto stanie się podsterowne z powodu blokady jedynie przednich kół, bądź jeżeli koła nie zablokują się w ogóle, wyjedziesz na zewnętrzną zakrętu.