18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się FAŁSZUJE WYBORY w tzw "demokracja

ARPU • 2014-05-19, 19:12
Proszę schować babci dowód :->

mare30ks

2014-05-19, 19:48
o to ten mistrzu z ultra podziemnej tv, tak podziemnej ze jej wszedzie pelno. a podziemnej bo glosi jedyna objawiona prawde i niesie kaganek zbawienia :)
oczywiscie po dojsciu krula do wladzy media beda ultra hiper obiektywne, dla dobra widza, nikt nie bedzie robil walkow mimo ze liczyc sie bedzie tylko kasa :)

Ko...........on

2014-05-19, 19:53
Marku to jest jeszcze lepsze. Płytki i prosty człowiek obejrzy to i pomysli. "Ja nie jestem taki głupi jak reszta, ja jestem tym wyjątkowym, który jest w 15% wyborców, rozumiem ekonomię, wiem że jestem zniewolony".

Ja powiem tak, jak czuję się wolny to jestem wolny, ale jakby nie telewizja czulibyście się wolni. Jak wam ktoś tłucze, że tylko 15% rozumie KRULA i czuje się zniewolona, to każdy k***a chce być w tych 15%. Czysta manipulacja!

Zapytajcie dziadków i rodziców, co znaczy żyć w niewoli.

mare30ks

2014-05-19, 19:55
KorwynMykke, oo, az tak sondaze podskoczyly ze juz 15%? :)

najlepszy z ostatnich poPISow byl ten co jeden wrzucil obrazek z tekstem Mahatmy Gandhiego, jakby sie krul dowiedzial to by zawalu dostal :)

zaiste agitka w internecie za zakonem krula jest niewyobrazalna, a to tylko eurowybory, co bedzie przy krajowych :)

Ko...........on

2014-05-19, 20:12
krul w wywiadach mówi, że liczy że 15% go zrozumie i to jest maks, bo większość jest głupia. Jak korwin dostanie się do jewroparlamentu, to zgoli hajs i tyle z jego opozycji. Chyba nie sądzi, że ktoś go poważnie będzie traktował. Tym bardziej jego.. .

Teraz gimbus staje przed największym w życiu wyborem. Być w 15% czy być w większości głupiej. Coś jak z modą na hipsterów, nie mogą być mainstreamowi, to udają oryginalnych na siłę. Większość jest głupia, w sumie się zgadzam, dlatego większość internetu jest za krulem.

!Timon

2014-05-19, 20:22
@KorwynMykke

Masz 100% racji. Lepiej jest siedzieć na dupie, ch*ja robić i hejtować. Najlepiej zbijać się w hejterski krąg wzajemnego brandzlowania.
Nikt mi nie daje pewności na to, że głosując na Janusza cokolwiek się zmieni. To się dopiero okaże po fakcie. Głosując na PO, PiS, SLD i PSL mam gwarancję na to, że na pewno będzie po staremu a jest ch*jOWO.
Już nawet przeszła mi złość na ludzi którzy głosowali na r*chaczy. Ludzie tak bardzo chcą zmian na lepsze, że dali się oszukać byle tylko wybrać cokolwiek innego.
Może tym razem to my się natniemy a może nie? Chcę się przekonać.

Cały czas robiąc to samo tylko poj***ny człowiek oczekuje innych efektów.

Ko...........on

2014-05-19, 20:27
Ale kto powiedział, że nic nie robię? Pracuję, studiuję, kształcę się, nie czekam na zmiany. Dam sobie radę i z nimi i bez nich. To wy czekacie na zbawienie w wyborach.

martinkane

2014-05-19, 20:27
Banki i międzynarodowe korporacje finansowe finansują kampanie partiom które potem się rewanżują uchwalając korzystne dla bankierów ustawy. Tak niestety działa współczesna demokracja. To pozory i fikcja demokracji. Niezależnie która patia wygrywa, zawsze korzyści mają tylko finansiści. Zwykli obywatele mają coraz gorzej. Nic się już na to nie poradzi bo za daleko to zaszło. Żadne protesty ani manifestacje nie pomogą bo oni gotowi są rozstrzelać połowę społeczeństwa byle tylko nie utracić swoich przywilejów i zysków. Nawet ten nieuk i analfabeta Komorowski podpisał stosowną ustawę która pozwala użyć wojska do tłumienia demonstracji wyrażających nie zadowolenie społeczne. A za udział w nielegalnej demonstracji grozi nawet 15 lat więzienia.

!Timon

2014-05-19, 21:28
@KorwynMykke

Ja wiem, tacy ja Ty w razie co pakują walizki i sp***alają z kraju. Nie powiem, ja być może też tylko najpierw zrobię wszystko co mogę żeby nie musieć tego robić.

Ko...........on

2014-05-19, 21:34
Nie muszę pakować żadnych walizek. Podoba mi się tutaj, wiem że ode mnie zależy moja przyszłość i tylko ode mnie. Jestem największym przeciwnikiem wyjazdów za granicę jaki istnieje na tej planecie. Dla mnie to głupota, jechać mieszkać w 5 osób w pokoju z murzynami. Równie dobrze tutaj mogę się zakręcić i mieć lepiej niż reszta. Wystarczy wziąć się do roboty, mieć pomysł na siebie. Nikt nie odbuduje państwa jak nasi rodzimi przedsiębiorcy! Jak masz prowadzić ch*jowy biznes, że płaczesz że niskiego zusu nie stać cię zapłacić (400zł), to na ch*j w ogóle takie gówno prowadzić?

!Timon

2014-05-20, 00:42
@KorwynMykke

Bo z tego gówna jak to nazwałeś są miejsca pracy. Kumpel dorabiał sobie sprzedając różne pierdoły na allegro. Podkreślam słowo DORABIAŁ. Wyszło mu z tego kilka stów ale przestał się w to bawić z obawy, że go skarbówka dopie**oli a rejestrowanie działalności nie wchodziło w grę. Z DORABIANIA musiałby z tego zrobić źródło UTRZYMANIA żeby to się opłacało.

Inni znajomi chcieli sobie sezonowo zarobić sprzedając felgi. To nie miał być ich sposób na życie tylko dodatek do słabych pensji na etacie. Oczywiście własna działalność też nie wchodziła w grę (nie planowali otwierać hurtowni tylko zgarnąć na czysto kilkanaście stówek na łebka w dwa miesiące) więc musieli bawić się w jakieś szemrane inkubatory przedsiębiorczości.

Pamiętaj jak już rozkręcisz ten swój biznes za miliony monet, że ktoś musi jeszcze korzystać z Twoich usług/produktów a 12% bezrobocie w kraju to naprawdę mocno komplikuje. Ja kończę medycynę więc "biznes" to nie mój cyrk i nie moje małpy ale wiem, że kluczem do tego abym żył UCZCIWIE i DOBRZE jest to żeby ludzie wkoło mnie mieli swoje uczciwe pieniądze.