18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak się bawią w Stambule

emlee • 2013-08-25, 00:11
Jeśli ktoś już zapomniał, że w Stambule już muszą walczyć z muslimami - oto przypomnienie.
Bohaterami filmu jest ekipa, która zdobyła lepsze niż inni maski gazowe i zajmuje się neutralizowaniem puszek z gazem i niczym heale'rzy w rpg-ach pryskają w ludzi jakimiś lekarstwami.

brx

2013-08-25, 00:25
mozna z tego wyzyc ?

emlee

2013-08-25, 00:56
Obawiam się, że nikt nie dostaje za to kasy...

mare30ks

2013-08-25, 06:10
szkoda ze u nas tak nie moze byc

Koperek

2013-08-25, 11:27
łuuurwa, ależ to musi podnosić adrenalinę. Ci goście nie dość, że pomagają innym to jeszcze ryzykują uderzeniem butelką, czy innym kamulcem. Tak, czy siak chciałbym w czymś takim uczestniczyć.

emlee

2013-08-25, 11:33
Linka do filmu (http://vimeo.com/70060132) dostałem od znajomej ze Stambułu - jak wyśle mi jeszcze coś ciekawego to będzie wincyj!
Nie wiem, co to za nuta...

madzislaw

2013-08-25, 11:45
B. fajny utwór, prosiłbym o namiar jakiś ;] a co do zdarzeń na filmiku to na prawdę szacunek.

ma...........zr

2013-08-25, 11:54
Z kiedy to film? Czy dobrze kojarzę, że protestujący teraz to muslimy?

mnaskret

2013-08-25, 11:56
Kolejna sprawa, w której polskie media "nie są zbyt precyzyjne". Musiałem poznać przesympatyczną Turczynkę, która biega po Istambule razem z tymi gostkami, żeby dowiedzieć się, że nie chodzi o jakiś tam park. Turecki rząd zaczyna wprowadzać coraz bardziej ciapate prawa - dlatego wychodzą na ulice. Ponoć pierwszy raz ruszyli, kiedy rząd wprowadził zakaz sprzedaży alkoholu po 22.00

Nuta to The Horror - Till Death

qrczaksmp

2013-08-25, 12:01
przecież to też są j***ne brudasy tak jak reszta tego ciapatego bydła

Liton

2013-08-25, 12:08
@mnaskret
Ciekawe, że ja o tym dowiedziałem się nawet z wybiórczej, że owy park był tylko kroplą, która przelała czarę goryczy..

Każde zamieszki przeciwko religijnym fanatykom zasługują na gorące poparcie - czy to w Turcji, czy w Egipcie. Dlatego całym sercem ich popieram.

emlee

2013-08-25, 12:09
@masterazr
Film jest sprzed miesiąca mniej więcej. I do k*rwy - to nie są muslimy!! Jakiś czas temu władzę przejęli radykałowie islamscy i to przeciw nim protestują normalni ludzie. Turcja (może bardziej Istanbuł) była jeszcze kilka lat temu normalnym, prawie europejskim państwem, może trochę bardziej chaotycznym i rozkrzyczanym. To, co się teraz tam dzieje to wina tylko i wyłącznie kozojebców. Właśnie ta przesympatyczna Turyczynka, o której mówi mnaskret uświadomiła nam, o co tam tak naprawdę chodzi.
Ci ludzie cały czas są na tym placu! Media przestały o tym mówić, więc nam się wydaje, że już jest spoko. A tak naprawdę w Turcji nic się nie zmieniło i nie widać na to szans w najbliższej przyszłości.

wglowiesieniemiesci

2013-08-25, 12:14
turcy ???ci co sie osiedlili w niemczech i na nich polowa polakow mowi muslimy, polacy juz na arabow mowia muslimy