18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak są obroty to nie ma pieca...

Halman • 2022-10-25, 13:02

ruskie eksperymenta...

Siriuz

2022-10-25, 18:12
darek1234 napisał/a:

Do niektórych, zwłaszcza Polaków, bo na ich forum ruSSki tłuku jesteś, dotrze tylko to, że Europa bez ruSSkich bandytów, będzie wolna i spokojna



Weź lepiej swoje leki. Co tam u Ciebie zdiagnozowali? Schizofrenia?

baronturbina napisał/a:

Daj spokój stary! Idioci wielbią Sowietów, którzy nam niewyobrażalne szkody i krzywdy wyrządzili. Podczas wojny i po. Za komuny niszczyli gospodarkę i inteligencje. Technikę tłumili i kradli. Jak ktoś lubi te zwierzęta jest nikim.



Gdybyś znał jedno z dwóch - historię lub technikę, pewnie nie pie**oliłbyś od rzeczy.

baronturbina

2022-10-25, 18:50
Siriuz napisał/a:

Weź lepiej swoje leki. Co tam u Ciebie zdiagnozowali? Schizofrenia?
Gdybyś znał jedno z dwóch - historię lub technikę, pewnie nie pie**oliłbyś od rzeczy.


Csssssiiii kanapku. Wyprasuje pijamkę z putinem bo przy poborze dostaniesz worek po kartoflach. Zrób sobie syropek z cebuli bo ci dupka w Donbasie zmarznie.
Jesteś głupi jak … obraził bym but… głupi jak ja pie**olę. Wiesz już co masz robić wiec wyłączaj komputer.

angel_punx

2022-10-25, 21:05
baronturbina napisał/a:

Wiesz że AK 47 to tylko nazwa stosowana przez cioty? AKM, AKMS, AKMŁ. Widzę że przedawkowałeś Rambo.
Masz służbowego sucharka SU-2, wsadź sobie go w żyć i nie ucz ojca dzieci robić



Ja pie**ole, to jeszcz robią te suchary?. Za młodego w armii ( połowa lat '90) miałem nimi wypchane wszystkie kieszenie mora bo cały czas chodziłem głodny, nie mogłem się na początku przyzwyczaić do określonych godzin posiłków.

baronturbina

2022-10-25, 22:41
angel_punx napisał/a:

Ja pie**ole, to jeszcz robią te suchary?. Za młodego w armii ( połowa lat '90) miałem nimi wypchane wszystkie kieszenie mora bo cały czas chodziłem głodny, nie mogłem się na początku przyzwyczaić do określonych godzin posiłków.


Dwie opcje. Przydział albo po prostu zakup. Są doj***ne od zawsze :-) i można nimi spuścić wpie**ol ;-)

Kohei

2022-10-26, 00:25
baronturbina napisał/a:

Wiesz że AK 47 to tylko nazwa stosowana przez cioty? AKM, AKMS, AKMŁ. Widzę że przedawkowałeś Rambo.
Masz służbowego sucharka SU-2, wsadź sobie go w żyć i nie ucz ojca dzieci robić




darek1234

2022-10-27, 15:12
angel_punx napisał/a:

Ja pie**ole, to jeszcz robią te suchary?. Za młodego w armii ( połowa lat '90) miałem nimi wypchane wszystkie kieszenie mora bo cały czas chodziłem głodny, nie mogłem się na początku przyzwyczaić do określonych godzin posiłków.



Ciągle w produkcji i do dostania w niektórych sklepach

mazga50

2022-10-27, 15:49
Kosa92 napisał/a:

A tak na poważnie to kamień szlifierski wrkęcił na 10k rpm czy co tam wpie**olił na ten silnik?



Tak. Tak zrobił.

tivatin

2022-10-29, 23:31
taki silnik od pralki moze miec i 15 k obrotów a tarcze sa przewanei miedzy 5k-8k