18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak rozwalić samochód jednym głupim czynem

akryl849 • 2014-04-26, 17:40
Panowie wpadli na genialny pomysł tryśnięcia nitro (NOS, podtlenek azotu) w dolot samochodu na hamowni, skutki na filmiku.

oglądać od 00:40


pATRYKOify

2014-04-27, 12:00
Widzę sami eksperci :D NOS ma o wiele większą temperaturę spalania od benzyny dlatego jeśli jest jego zbyt dużo w mieszance, może dojść do stopienia tłoków i ich zaspawania :D

ekspert

2014-04-27, 12:18
Pierwszy może ma trochę racji, ale nie jest...

norbi7631 napisał/a:

zrobiło się za ubogo, zaczęło się spalanie detonacyjne i korba wyszła bokiem. Jestem ekspertem



Drugi - idiota, a nie e... :plzdie:

dr_dex napisał/a:

Rozejsc sie k***a - jestem ekspertem. Na koniec filmiku ewidentnie widac bialy dym wiec: Habemus Papam !!!

[youtube]hwdp://www.youtube.com/watch?v=uZsw1Iweip4[/youtube]



Trzeci - :idzwch*j:

szefooo napisał/a:

Uwaga! Również jestem ekspertem. Popsuł się samochód.




Diux

2014-04-27, 12:21
Taki ładny samochód rozj***li i jeszcze się cieszą... :-|

mare30ks

2014-04-27, 12:30
Diux napisał/a:

Taki ładny samochód rozj***li i jeszcze się cieszą... :-|


ciesza sie bo nie zyja w takim zj***nym kraju 3 swiata jak nasz gdzie mamy zachodnie ceny i wschodnie wyplaty. zj***l sie? trudno, kupi nowy silnik albo samochod. i nie bedzie musial na niego odkladac 10 lat zeby kupic nowke sztuke z 1999 od dziadka niemca.

rigsuit

2014-04-27, 13:11
nie znam się, to się wypowiem, zatarł silnik

Misiek1035

2014-04-27, 13:16
@lowrider99
no ja jebie, tlen wcale nie ochładza "bebechów" tylko płyn chłodniczy.. im zimniejsze powietrze/gaz tym lepsze napełnienie cylindrów, a że podtlenek azotu działa w ten sposób że uwalnia się jeszcze więcej tlenu bo około 33% albo i jeszcze więcej to po prostu tłoki sie zespawały albo stopiły.. jakby zabrakło tlenu to po prostu by zgasł, bo nie mógłby nastąpić zapłon.. Eksperci k***a

Leouch

2014-04-27, 13:30
chyba bogaci, bo zamiast plakac to sie smieja

MArcin911

2014-04-27, 17:05
pATRYKOify napisał/a:

Widzę sami eksperci :D NOS ma o wiele większą temperaturę spalania od benzyny dlatego jeśli jest jego zbyt dużo w mieszance, może dojść do stopienia tłoków i ich zaspawania :D


Co za idiota :lodowka:
NOS jak to nazwałeś to nie paliwo tylko utleniacz który się nie spala. Podtlenek azotu w wysokiej temperaturze rozdziela się na azot i tlen. Co ciekawe ta reakcja zabiera ciepło, a nie je podnosi. Zawiera w sobie 33% (w powietrzu mamy 21% jak by ktoś był p*zda z chemii) co pozwala na spalenie dodatkowego paliwa. Temperatura w cylindrze rośnie z powodu wyższego ciśnienia tam panującego, co można zwalczyć bogatszą mieszanką. Stopienie tłoków i innych elementów w cylindrze przeważnie spowodowane jest przez ubogą mieszankę i spalanie detonacyjne.

magnat9

2014-04-27, 18:21
co sie prujecie auto sie zj***ło koniec tematu.

kufer111

2014-04-27, 19:53
turbosprężarkę h*j strzelił

bartbartnik

2014-04-27, 20:01
To było ewidentnie ich drugie podejście, wcześniej próbowali wlać ropy do dolotu, bo kamerzysta z tyłu osmalony :-P

BIMBO1985

2014-04-27, 21:19
chciał bym widzieć co tam pie**olnęło... :D A Eksperci od razu rzucają czymkolwiek... A mogło rozj***ć wiele rzeczy :) Od zaworów do tłoków , korbowodów , wału napędowego po wałki lub wałek rozrządu... :) Usterek może być wiele. Póki nie lezy to świństwo rozebrane na stole to żaden "Ekspert" nie powinien się udzielać :) Pozdrawiam Mechanik :)