18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testovironnn

2015-02-03, 22:02
Sławih*j napisał/a:

@picek

Jakiś niedoj***ny jesteś czy co, że wstawiasz wszędzie to gówno ?




konop720

2015-02-04, 00:00
i tak by mu się nie udało, zła technika po ch*ju

SADOMASO95

2015-02-04, 00:30
wodzwioski napisał/a:



A co ty tak się spinasz? :D




Może jest rodzicem takiego chwasta :emo:

bogusxxx

2015-02-04, 06:54
Pamiętam czasy gdzie nie było tyle gimbów, gdzie film jak miał 800 piw na sadolu to byl naprawde popie**olony albo śmieszny, wrecz byly tak zj***ne ze mnie jako gowniarzowi nie smacznie bylo przychodzic. A tu... żałosne gify z mroczkiem, pod filmikiem co mu patelnia sp***oliła, drugi kwejk. Quo Vadis, Sadolu?

explorer1406

2015-02-04, 11:43
No i przewrócił, udało mu się :)

Tamaryszek

2015-02-04, 12:25
SADOMASO95 napisał/a:




Może jest rodzicem takiego chwasta :emo:




Nie jestem ojcem chwasta.
Jak ja byłem na studiach, dawno dawno temu to się robiło różne rzeczy, czasami popolupo*, ale mieszkałem w pokoju z 4 chłopakami w klitce wielkości budy dla psa i człowiek szanował to, że rodzice wyciągają kasę na moje studia, chociaż z kasą było bardzo różnie.
Teraz dzieciak "idzie na studia" się bawić, bo jak zapie**oli sesje czy cały rok to starzy dadzą kasę na poprawki, przedłużający się wynajem mieszkania.
Jakoś za starych czasów ludzie byli nawet na studiach mądrzejsi i bardziej rozsądni. Teraz się idzie na studia bawić i dymać, a na sesje letnią córa wraca do domu bo zaciążyła z kolegą z imprezy.




*popolupo-Popie**olone ponad ludzkie pojęcie

TwoiOjcowie

2015-02-04, 13:52
@Tamaryszek

nawpieprzałeś się za dużo cebuli polski buraczku czy może Ci Twoi czterej koledzy Cię za bardzo przeorali , że takie żale przelewasz na klawiaturę? Jebnij się w łeb parówkarzu :/

Tamaryszek

2015-02-05, 08:06
TwoiOjcowie napisał/a:

@Tamaryszek

nawpieprzałeś się za dużo cebuli polski buraczku czy może Ci Twoi czterej koledzy Cię za bardzo przeorali , że takie żale przelewasz na klawiaturę? Jebnij się w łeb parówkarzu :/




o k***a specjalista-komentator.
Raptem wczoraj założyłeś konto na sadolu, a już specjalista.
Co, zablokowali Ci konto na kwejku czy innym ścierwie, że tutaj przylazłeś?
Zrób kilka rundek po sadolu, poczytaj komentarze przy podobnych filmach, a sam zobaczysz, że jest tu mało osób o poglądach podobnych do twoich czyli " śmieszkowych".
Jak narazie zamilknij, napij się zimnej wody i ochłoń dzieciaku z tą twoją gadką o cebuli. Sam pewnie pochodzisz z wioski zabitej dechami(tak tak, zaraz napiszesz że ze STOLYCY, jak to każdy najezdny po tygodniu w Warszawie), a śmiejesz się z innych ludzi nazywając ich cebulakami. To nie kwejk, tu furory cebulą nie zrobisz